Jack Sparrow sri 27.6.2012 12:21

Lijepo,Lijepo. To je ona kolekcija iz jutarnjeg list? Ja sam ih uspio skupiti samo oko 13 komada i 3 specijala, kao što vidiš na slici gore, iako to na slici nisu sve koje imam. Šteta što nisam uspio sve pokupovati, najviše sam failao jer nism već prvu kupio.

Nego ovo tvoje je potpuna kolekcija? Znači 29 ih ima sveukupno?

Caesar et Brutus sri 27.6.2012 12:24
Jack Sparrow kaže...

Ljepo,Ljepo. To je ona kolekcija iz jutarnjeg list? Ja sam ih uspio skupiti samo oko 13 komada i 3 specijala, kao što vidiš na slici gore, iako to na slici nisu sve koje imam. Šteta što nisam uspio sve pokupovati, najviše sam failao jer nism već prvu kupio.

Nego ovo tvoje je potpuna kolekcija? Znači 29 ih ima sveukupno?

Da, iz Jutarnjeg lista. Iskreno, ne znam je li ovo potpuna kolekcija. Moguće da je, kao i da nije. Imam 27 komada zapravo jer broj 1 i broj 4 su duplići. Zabunom kupio, nisam nigdje pronašao ostale DVD-ove pa pretpostavljam da bi ovo lako mogla biti potpuna kolekcija. {#}

Arnold Layne sri 27.6.2012 12:27
Caesar et Brutus kaže...
Jack Sparrow kaže...

Ljepo,Ljepo. To je ona kolekcija iz jutarnjeg list? Ja sam ih uspio skupiti samo oko 13 komada i 3 specijala, kao što vidiš na slici gore, iako to na slici nisu sve koje imam. Šteta što nisam uspio sve pokupovati, najviše sam failao jer nism već prvu kupio.

Nego ovo tvoje je potpuna kolekcija? Znači 29 ih ima sveukupno?

Da, iz Jutarnjeg lista. Iskreno, ne znam je li ovo potpuna kolekcija. Moguće da je, kao i da nije. Imam 27 komada zapravo jer broj 1 i broj 4 su duplići. Zabunom kupio, nisam nigdje pronašao ostale DVD-ove pa pretpostavljam da bi ovo lako mogla biti potpuna kolekcija. {#}

a koliko je to epizoda ?

Caesar et Brutus sri 27.6.2012 19:02
ford eleanor kaže...
Ima sveukupno 27 dvd-a ja sam sve kupio.Negdje je čak bilo 4 epizode na dvd-u mada nisu bili naveli na omotu. Neponovljiva serija i svake pohvale za repriziranje

U tom slučaju u mene potpuna kolekcija.

Arnold Layne uto 3.7.2012 17:43

skuzio sam da ova verzija koja se vrti na HRT-u je zapravo orginal BBC TV verzija 

zato sto je u jucerasnjoj epizodi bila pjesma Pink Floyd - Money ,a u DVD verziji su ju maknuli 

vlad0 pet 6.7.2012 23:27
Arnold Layne kaže...

skuzio sam da ova verzija koja se vrti na HRT-u je zapravo orginal BBC TV verzij

zato sto je u jucerasnjoj epizodi bila pjesma Pink Floyd - Money ,a u DVD verziji su ju maknuli 

 

To je tzv. sreća u nesreći! HRT kupuje samo stare stvari, što je u slučaju OF&H dobro{#}

Arnold Layne pet 6.7.2012 23:35
vlad0 kaže...
Arnold Layne kaže...

skuzio sam da ova verzija koja se vrti na HRT-u je zapravo orginal BBC TV verzij

zato sto je u jucerasnjoj epizodi bila pjesma Pink Floyd - Money ,a u DVD verziji su ju maknuli 

 

To je tzv. sreća u nesreći! HRT kupuje samo stare stvari, što je u slučaju OF&H dobro{#}

da istina :D i to me bas razveselilo jer sve ovo sta ima na netu za skinut je DVD :(

rambox pet 6.7.2012 23:47
antimadridista kaže...

ma najbolja humoristična serija ikad. Seinfeld mi je isto odlična serija za nasmijati se, ali ovi su nenadjebivi {#}

Malo si pretjeral morat ču te prijavit pod hitno,{#} uglavnom mučke su super to sigurno no pokraj Fawlty Towers (John Cleese otkačen do daske) teško je reč kaj je bolje jedna ili druga serija.{#}

 

http://www.youtube.com/watch?v=tGJnynLq8Lo