CyberDemonVZ sub 17.11.2018 23:20

Ovaj popis sam našao u jednom komentaru na YouTubeu. Je to istina? Za pola ih nisam čuo da se rade :D

 

2019 movies:

Avengers 4
Captain Marvel
Spider-Man 2
Dragon Ball Super: Broly
The Lion King
Aladdin
Dumbo
Five Nights and Freddy's
Detective Pikachu
Steve Carrell's Minecraft
Super Mario Bros.
Mortal Kombat
Sonic the Hedgehog
Lego Movie 2
How to Train Your Dragon 3
Godzilla
Shazam!
IT: Chapter 2
Star Wars IX
John Wick 3
Toy Story 4
Frozen 2
Suicide Squad 2
Glass

goodye ned 18.11.2018 02:46
CyberDemonVZ kaže...

Ovaj popis sam našao u jednom komentaru na YouTubeu. Je to istina? Za pola ih nisam čuo da se rade :D

 

Avengers
Captain Marvel
Spider-Man
Dragon Ball Super: Broly
The Lion King
Aladdin
Dumbo
Five Nights and Freddy's - ne znam za ovo
Detective Pikachu
Steve Carrell's Minecraft - bilo je price i da je otkazano, jos se nista ne zna za sigurno
Super Mario Bros. - ne znam za ovo
Mortal Kombat - ne znam za ovo
Sonic the Hedgehog
Lego Movie 2
How to Train Your Dragon 3
Godzilla
Shazam!
IT: Chapter 2 - snima se, nema trailer
Star Wars IX - kraj 2019
John Wick 3
Toy Story 4
Frozen 2 - kraj 2019
Suicide Squad 2 - prica se, ali nema nikakve potvrde
Glass

Jarvan sri 2.1.2019 13:26
CyberDemonVZ kaže...

Ovaj popis sam našao u jednom komentaru na YouTubeu. Je to istina? Za pola ih nisam čuo da se rade :D

 

2019 movies:

Avengers 4
Captain Marvel
Spider-Man 2
Dragon Ball Super: Broly
The Lion King
Aladdin
Dumbo
Five Nights and Freddy's
Detective Pikachu
Steve Carrell's Minecraft
Super Mario Bros.
Mortal Kombat
Sonic the Hedgehog
Lego Movie 2
How to Train Your Dragon 3
Godzilla
Shazam!
IT: Chapter 2
Star Wars IX
John Wick 3
Toy Story 4
Frozen 2
Suicide Squad 2
Glass

 Boldano je potvrđeno, za ostalo nisam siguran.

buld uto 22.1.2019 10:55
nixass kaže...

dakle 2019. ce biti bljuvotina za kinematografiju

 Widows i Robin Hood se savršeno uklapaju u moju i tvoju prognozu. Još kad dođe Tarantino hrpa će bit poveća jer se otpad nažalost svakim danom sve više gomila.

goodye uto 22.1.2019 12:26
buld kaže...
nixass kaže...

dakle 2019. ce biti bljuvotina za kinematografiju

 Widows i Robin Hood se savršeno uklapaju u moju i tvoju prognozu. Još kad dođe Tarantino hrpa će bit poveća jer se otpad nažalost svakim danom sve više gomila.

Ne razumijem taj sklop, kada nitko nije odgovorio na tvoju provokaciju, ti ne mozes sutjeti nego probati nanovo ispovocirati svadanje.

Pun mi je K vise vas sveznalica  o filmovima koji cete govoriti drugima sta treba gledati, a izvore kupite negdje sa interneta, nemate vlastito misljenje, ne moze jadnije od toga.

 

Volim filmove o superjunacima, uzivam u Tarantinu, crtice redovno gledam sa klincima u kinu, Birdman mi je extradobar film, a najbolji film svih vremena je Peti element.

Pa mi sada ti soli pamet u koju grupu glupih ljudi ja spadam.

buld uto 22.1.2019 13:48

U onu pri vrhu?
Frustracija je znak da si se prepoznao u mojim postovima i da te je istina dobrano pogodila.
Ne mogu svi biti kao Nixxas ili Einstain. To treba prihvatiti i raditi na sebi.
LP

Minneyar sri 23.1.2019 09:13

Nemrem vjerovat da je fakin Black Panther dobio 7 nominacija za Oscare... zlo mi je od tog bjelodanog udovoljavanja SJW lobbyu. Mislim realno film je ispod prosjeka cak i ako gledamo samo Marvel filmove, a kamoli u usporedbi sa svim filmovima na kugli zemaljskoj... Oscari su ocito izgubili i onih zadnjih 1% kredibiliteta koji su imali...

Tallahassee čet 31.1.2019 17:01
Minneyar kaže...

Nemrem vjerovat da je fakin Black Panther dobio 7 nominacija za Oscare... zlo mi je od tog bjelodanog udovoljavanja SJW lobbyu. Mislim realno film je ispod prosjeka cak i ako gledamo samo Marvel filmove, a kamoli u usporedbi sa svim filmovima na kugli zemaljskoj... Oscari su ocito izgubili i onih zadnjih 1% kredibiliteta koji su imali...

 ..... al zato svrsavas na aqvamana....

Minneyar čet 31.1.2019 19:15
Tallahassee kaže...
Minneyar kaže...

Nemrem vjerovat da je fakin Black Panther dobio 7 nominacija za Oscare... zlo mi je od tog bjelodanog udovoljavanja SJW lobbyu. Mislim realno film je ispod prosjeka cak i ako gledamo samo Marvel filmove, a kamoli u usporedbi sa svim filmovima na kugli zemaljskoj... Oscari su ocito izgubili i onih zadnjih 1% kredibiliteta koji su imali...

 ..... al zato svrsavas na aqvamana....

 Aquaman je isto neki prosjek u usporedbi s ostalim superhero filmovima, 7/10 kao i Black Panther... da je dobio toliko nominacija za Oscare bez ikakvog razloga osim crnih glumaca i dodvoravanja određenom segmentu drustva, i njega bi oprao :)

buld sri 20.3.2019 20:30

Očekivao sam da će se Tarantino svojski potruditi kako bi izvukao maksimum iz ovg filma pa sam očekivao samo loš, ali ne i katastrofalan uradak, ali me je trailer demantirao. Ovo bi mogla bit lakrdija.

buld sub 23.3.2019 09:13

The Dirt (2019)

Jednako loš, ali iskreniji film nego Bohemian Rhapsody. Površan, bez dubine, bez snage, puno realnije pokazuje život rock zvijezda. Samo ta spektakularnost razuzdanog života rock bogataša učinila je da film ne ugasim (puno) prije njegovog kraja. Straight Outta Compton i dalje stoji kao nedostižan standard glazbenog biopica.

Ozzy je odvratan.


Keops sri 17.4.2019 10:22
buld kaže...

Očekivao sam da će se Tarantino svojski potruditi kako bi izvukao maksimum iz ovg filma pa sam očekivao samo loš, ali ne i katastrofalan uradak, ali me je trailer demantirao. Ovo bi mogla bit lakrdija.

 

Ne brini, nećeš pogledati loš Tarantinov film.

prorok pet 26.7.2019 10:33
el.šef kaže...

Zna li netko kada izlazi End Game u 4K/HD na 

Hvala! 

 Avengers: Endgame DVD and Blu-ray release date is set for August 13, 2019 and available on Digital HD from Amazon Video and iTunes on July 30, 2019.

 

Vjerojatno tad.

Cansee pon 16.12.2019 14:40

Ovaj tjedan počinje prikazivanje posljednjeg filma iz star wars skywalker sage, The Rise of Skywalker

 

očekuje se apsolutno kolosalno mega sranje, koje neće imati veze s vezom, niti će biti zabavno, niti duhovito. Također se očekuje žestoka feminističko-manjinska propaganda. Sve su to očekivanja etabilirana na dosadašnja dva filma

Ja kao dugogodišnji fan Star Warsa sam došao do toga da mi se povraća od SW filmova. Od ovih novih naravno

 

bio sam svejedno dovoljno znatiželjan da malo upratim neke vijesti oko filma, pa sam upratio ovaj leak na redditu, koji je vrlo vjerojatno točan https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/e8tl0v/the_rise_of_skywalker_last_minute_details/

 

sve zvuči prilično loše, i eto, ne znam što bi rekao, osim savjeta svima da ne idete gledati film u kino, prvo jer ćete uštediti sebi koju kintu, a drugo jer ćete uskratiti Disneyu koju kintu