The Doctor sri 27.11.2013 16:39

Ja sam gledo live stream na jednoj stranici super je epizoda :)

Kolko sam cuo za christmas special spremaju nesto epic buduci da je sad Doktor u principu potrosio svih 13 regeneracija jel tako?

ddarknessfairyy sub 28.12.2013 00:31
bancic123 kaže...

 Prehebeno,ne mogu docekati sljedecu sezonu. 

Same here {#}

 

Time of the Doctor- odličan. Polomila sam se od smijeha na sprdanciju s Doktorovom perikom. Samo moram priznati da mi sam kraj epizode baš i nije legao. Po meni suvišna doza patetike koja je zapravo upropastila regeneraciju. Regeneracija je trebala završiti na tornju. Znam da je onaj dio govorancija bio radi fanova ali nikako mi se ne uklapa u ostatak radnje {#}

bancic123 uto 11.11.2014 21:57

Kako to da na ovom forumu nema dw fanova? :D

 

Ja upravo pogledao zadnju epizodu nove sezone {#}

 

Najbolja hebena SF serija ikad,meni osobno i najbolja serija koju sam ikad gledao definitivno.

ddarknessfairyy čet 13.11.2014 13:07

Ima samo šutimo :)

Ja još nisam odgledala zadnje dvije epizode. Imam skinuto al čekam da ulovim 90minuta mira da odgledam u komadu {#}

inače koliko god mi je novi doktor odličan toliko me ova Clara iritira. Do sad mi ni jedna glumica nije bila toliko antipatična kao ona. {#} cendrava kokoš koja ni sama ne zna šta želi.

ZovemseZoranidolazimizRijeke sub 27.4.2019 14:53

Pozdrav, ponovno da zazivim temu.

 

Ja sam isto veliki obozavatelj doktor kokola, iako me zadnja serija s zenicom (koja je sjajna glumica) ipak malo razocarala.

 

Zanima me ima li igdje kupiti bluray izdanja svih serijala izaslih? Barem onih novih od 2005 do danas.

Ali da ima hrvatske titlove. Vidim da na pickboxu ima titlova pa vjerujem da negdje postoji izdanje.

Damir22 sub 27.4.2019 15:01

Capaldi je doveo doktora na sasvim novi nivo, nakon pretvaranja doktora u teen seriju s izborom mladjahnih zgodnjikavih glumaca, vratio je doktora na pravi put i dao mu jedan potreban mracniji stih...

Ovo sa zenskim doktorom je bljuv, odgledao jednu epizodu i odustao, nije to to.....

Sljedeci doktor ce sudeci po trendu vjerovatno biti afroamerikanac, bipolarni emo transvestit.... ;)

Nemam nista protiv navedenih interesnih skupina, ali za mene je doctor who zavrsio, i ne snima se vise.....