bancic123 pet 26.8.2011 13:41

od proslog petka (mislim) na hrt 2 se opet poćela prikazivat serija doctor who...meni jedna od najboljih sf serija :D

sad me zanima s obzirom da se sad prikazuju zadnjih par epizoda 4. sezone dal je mozda tko pitao hrt dali ce prikazivat i petu sezonu???

:)

aj sam im napisao mail al mi nisu odgovorili

teodosije sri 31.8.2011 11:11

ja isto obožavam DW-a ma kaki nema šanse da ga otkupe.Ja sam skino s neta i pravo su dobre.specjalni efekti su stvarno na nivou kod ih je spilberg režira.

 

 

moš i gledati na bbc Iplayeru samo moraš maskirati ip ko da je iz UK

Plahi pon 19.9.2011 16:03

Tak mi idu na živce ti iz HRT-a, svako malo puste par epizoda, pa onda prestanu na par mjeseci, pa opet počnu sa starim epizodama....

Inače je serija daleko zanimljivija i bolja od bilo koje sličnog žanra, npr Star Trek...

Velki sam fan!

bancic123 pon 19.9.2011 16:05
Plahi kaže...

Tak mi idu na živce ti iz HRT-a, svako malo puste par epizoda, pa onda prestanu na par mjeseci, pa opet počnu sa starim epizodama....

Inače je serija daleko zanimljivija i bolja od bilo koje sličnog žanra, npr Star Trek...

Velki sam fan!

i mene to zivcira...imam ja skinutu 5. sezonu i nisam izdrzao pogledao sam prve 4 epizode ali mi je ljepse gledat na tv-u 

 

 

budem im napisao jos jedan mail-.-

passat pon 19.9.2011 16:09

Da, opet su prekinuli...

I kad bi stavili Star trek, ne bih se ljutio (iako sam manje-vise sve epizode odgledao), samo nek je SF.
VELIKI sam obozavatelj bilo kakvih filmova, samo nek imaju neke elemente buducnosti i sl. Doctor Who je odlican, kao i nj kosa :)

Mislim da ne stavljaju nista posebno od samog SF-a, jer je mala gledanost.... ljudi vise vole ona turska sranja, nego nesto iz buducnosti, nesto nestvarno, plod necije maste.

teodosije pon 19.9.2011 17:38

ma ove jade s HRT-a nemaju ni turska sra*a
jedino na cjeloj televiziji što valja je liga prvaka i na raubu znanosti.

DW sam nekad prije gleda dok je bio u jutarnjem terminu,isto su ga prcali par puta al su pustili par sezona skoro pa u komadu.

Problem je što kad na kompu gledam,nemogu izdržati da ne pogledam 500 epizoda zaredom:)

FiCoO ned 25.9.2011 09:13

Definitivno jedna od najboljih serija koju su stavili na hrtu, ali opet i to zas*** . Nasao sam neki link sa svim sezonama i titlovima samo jos treba to i skinuti xD
Inace serija ko serija meni najbolja u tom zanru. Ja sam noge lomio da stignem doma da ga gledam od pocetka :)

bancic123 čet 24.5.2012 23:27

Možda je mislio je lce biti 6. sezone na TV-u...sumnjam da ce biti ove godine ali lakse ti je downloadati sezonu i imas prijevode na stranici online-prijevodi.org

 

btw. 7. sezona ce (naravno ne u hrvatsku) doci na jesen

The Doctor sub 17.8.2013 14:35

Evo znam da su počeli s emitiranjem 5. sezone nedavno, ali ne pratim na telki jer sve imam na kompu. Sve sezone sam pogledao 3-4 puta. :D

 

Trebala bi se ova tema malo oživjeti. :)

The Doctor čet 22.8.2013 17:45

Sigurno će trebati proći par epizoda da se naviknemo na njega, ali siguran sam da će biti uspješan. Kada sam prvi put počeo gledati, još je bio Cristopher Eccleston i bio sam jako nesretan kad ga je zamijenio David, ali se pokazalo da mi je na kraju on najbolji Doktor :)

Medikus čet 22.8.2013 17:54

Mislim da je problem sa Ecclestonom to što je bio pomalo "mračniji" i nije se toliko uživio u ulogu, a da ne pričam o specijalnim efektima... Tennant je po meni savršeno odradio posao, super kombinacija tajnovitosti i nekakve duhovitosti. Smith se ponašao kao dijete i nekako mi je drago da odlazi. Nadam se da će novi Doktor po osobnosti biti negdje između Tennanta i Ecclestona

ddarknessfairyy sri 28.8.2013 00:24
bancic123 kaže...

Legendarna serija.

 

Jedva cekam povratak Davida.

 

Što mislite o novom doktoru? 

 

 

 

 

 

 

Kao svaki pravi Whovian ne volim novog doktora {#} Necu ga voljeti do tamo negdje sredine 9 sezone a onda cu cmoljiti kad najave da odlazi. Isto je bilo i s Tennantom i sad s Smithom. Inace Capaldia sam gledala kao M.Tuckera i bio mi je ok ali mi se ogadio u Torchwoodu(John Forbisher) tako da ce sad jos dugo ispastati za tu ulogu {#} Samo se nadam da ce Moffat ostati jer obozavam njegov "ajmo pobit sve likove i ogadit ljudima Bozic" stil {#}

 

zviznemte pon 2.9.2013 02:05

Pratio sam davno DW i sad prošli mjesec sam čuo da će biti na tv-u pa sam odlučio da pogledam još jednom sve ispočetka od 1 sezone sad sam došao već do 6.kao što je na tv-u.

 

Inače imam mali TARDIS veličine 30cm. Ako nekoga zanima gdje se može naručiti neka se slobodno javi na ovaj komentar :D

ddarknessfairyy uto 10.9.2013 23:10

U Cardiffu je počelo snimanje Božićne epizode Doctora Who-a, ujedno i zadnje epizode sa Mattom Smithom. {#}

Inače doktor će ipak imati svoju tipičnu frizuru, Matt na snimanju ima periku.

 

  

Na snimanju je objavljeno i da će 50-godišnji specijal(23.11.2013) trajati 75 minuta i zvati se "The day of the Doctor" koji će se emitirati u 50 država u isto vrijeme, naravno Hrvatska nije otkupila specijal {#}

Mslv41 sri 11.9.2013 12:04
ddarknessfairyy kaže...

U Cardiffu je počelo snimanje Božićne epizode Doctora Who-a, ujedno i zadnje epizode sa Mattom Smithom. {#}

Inače doktor će ipak imati svoju tipičnu frizuru, Matt na snimanju ima periku.

 

  

Na snimanju je objavljeno i da će 50-godišnji specijal(23.11.2013) trajati 75 minuta i zvati se "The day of the Doctor" koji će se emitirati u 50 država u isto vrijeme, naravno Hrvatska nije otkupila specijal {#}

Ma bit ce internet stream 100% {#}

ddarknessfairyy sub 9.11.2013 22:08

Počeli traileri za "The day of the doctor." Danas izlaze dva a iduću subotu mini epizoda kao uvod u specijal {#}{#}

 

Prvi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Mkq8pnvsnQg

 

Drugi(produžena verzija):

 

http://www.dailymotion.com/video/x170fgv_the-day-of-the-doctor-extended-trailer_shortfilms?start=1

 

 

Inče HRT genijalci će 23.11 popodne dati Doctor Who specijal al izgleda da nije ovaj već će vjerojatno nas počastiti prošlogodišnjim Božićnim specijalom. {#}