Zeljko B čet 25.4.2019 15:06

Dakle? Nakon sinoćnje pretpremijere, mišljenja? Sa spoilerima, naravno. Ajmoooo! Manje važno, ali me zanima - zašto publika vrišti i aplaudira u kinu? Mislim, stvarno, i to 2019. ne mislim na vrijeme rođenja kinematografije.

Hexfire čet 25.4.2019 18:40

Odgledao danas popodne, sasvim dobar kraj cijelog tog mišunga. Iznenađujuće kvalitetno napisano, humor i dalje funkcionira, par scena je baš nabijeno emocijama, donekle neočekivani tijek radnje, likovi sa manje screen timea u prošlom su ga dobili na pretek u ovom. Neki skroz marginalni likovi su dobili bitne uloge.

 

Nema se tu ustvari šta puno za reći. Tko nije dosad pratio ovaj desetgodišnji put, Endgame ga sigurno neće uvjeriti da treba. A za one koji su pratili, mislim da će biti zadovoljavajući kraj.

 

Hexfire sub 27.4.2019 09:29

Na kraju dana je to i dalje Marvelov super hero movie, bez obzira što je ton nešto mračniji. Bez humora to ne bi bilo to. Možda je u nekim trenucima nepotreban/forsiran, ali ne narušava ukupni dojam.

Crotiger sub 27.4.2019 09:48

Film ima sve...Prvo debela doza humora, koji te natjera da plačeš od smijeha, pa red depre, pa mozgalica koja te natjera da počneš sam u svojoj glavi vrtjeti "a što će biti dalje u filmu, ovo bi mogao biti game changer"... Film me oduševio. Dali ima koja rupa u priči? Apsolutno nebitno nisam niti tražio , dobio sam više nego sam očekivao. 

Jebeno dobru završnicu Avengers a , plus najavu nastavka jedne jako dobre frnašize to jest merganje dvije u jednu...

Vozim taxi u fušu... Sinoć nakon filma sam večinom vozio ekipu iz kina ili u kino na predstavu , zavisno koliko su bili brzi/spretni sa nabavkom ulaznice...

Ocjena svih  je bila jednoglasna.

Jako zabavan film, i kvalitetno odrađen. Fala bogu, nije još jedno razočaranje kakvo me često zadesilo zadnjih godina...

 

P.S. Kada sam vidio trailer za Pokemone sa glasom onog morona Deadpoola  , to je bio uvod u film koji je slijedio , i sada nemrem dočekati fricking pokomone zbog humora tog morona Ryan ... aka Deadpoolllllaaaaa.

Milka30 sub 27.4.2019 09:52

Ako je ova tema cisti spoil,onda me zanima par stvari koje mi bas i nisu jasne.

 

-Samo "pucketanje prstima" je radnja koja briše pola univerzuma,ili je radnja kojom korisnik određuje sta ce se desiti?

-Hulk pucne i sta se tocno desi/ili se ne desi tada(jer je Iron man morao ponovo pucnuti)?!

-Samo pojavljivanje ekipe iz Dr.Strange portala mi nije jasno-od kuda sada svi,di su bili,sto bas tada...?

-Spiderman je rekao;dok smo se pretvorili u prašinu,dr.Strange mi je rekao.....-pa zar oni Thanosovim pucketanjem nisu izbrisani iz univerzuma,jer se ovom rjecju zakljucuje da su oni ipak bili negdje svjesni dok su izbrisani??

-Zar Vibranijum nije najaci celik u univerzumu?Kako ga onda Thanos moze pokidati?(cpt Amerika štiti)

prorok sub 27.4.2019 09:59
Zeljko B kaže...

Dakle? Nakon sinoćnje pretpremijere, mišljenja? Sa spoilerima, naravno. Ajmoooo! Manje važno, ali me zanima - zašto publika vrišti i aplaudira u kinu? Mislim, stvarno, i to 2019. ne mislim na vrijeme rođenja kinematografije.

 I meni to nije jasno baš, ok mi je možda par puta zapljeskat kad je nešto baš jako hype, ali da svako malo nešt skandirat, to počne onda i gubit smisao i iritirat. Zato mi i kina jesu nužno zlo kad se gledaju veliki blockbusteri.

 

 

prorok sub 27.4.2019 10:09
Milka30 kaže...

Ako je ova tema cisti spoil,onda me zanima par stvari koje mi bas i nisu jasne.

 

-Samo "pucketanje prstima" je radnja koja briše pola univerzuma,ili je radnja kojom korisnik određuje sta ce se desiti?

-Hulk pucne i sta se tocno desi/ili se ne desi tada(jer je Iron man morao ponovo pucnuti)?!

-Samo pojavljivanje ekipe iz Dr.Strange portala mi nije jasno-od kuda sada svi,di su bili,sto bas tada...?

-Spiderman je rekao;dok smo se pretvorili u prašinu,dr.Strange mi je rekao.....-pa zar oni Thanosovim pucketanjem nisu izbrisani iz univerzuma,jer se ovom rjecju zakljucuje da su oni ipak bili negdje svjesni dok su izbrisani??

-Zar Vibranijum nije najaci celik u univerzumu?Kako ga onda Thanos moze pokidati?(cpt Amerika štiti)

 

- onaj koji pucne odredi što se desi

- praktički napravi undo na prošli snap (i da, ja bi rekao da će imat još veću krizu čovječanstvo nego nakon prvog snapa)

- trebalo ih je sve okupit, teleportat i organizirat

- njima je to izgledalo kao da su bili u nesvjesti 15ak minuta.

- vjerojatno je i thanosov mač od nečeg dost jakog

fila2208 sub 27.4.2019 21:23
Milka30 kaže...

Ako je ova tema cisti spoil,onda me zanima par stvari koje mi bas i nisu jasne.

 

-Samo "pucketanje prstima" je radnja koja briše pola univerzuma,ili je radnja kojom korisnik određuje sta ce se desiti?

-Hulk pucne i sta se tocno desi/ili se ne desi tada(jer je Iron man morao ponovo pucnuti)?!

-Samo pojavljivanje ekipe iz Dr.Strange portala mi nije jasno-od kuda sada svi,di su bili,sto bas tada...?

-Spiderman je rekao;dok smo se pretvorili u prašinu,dr.Strange mi je rekao.....-pa zar oni Thanosovim pucketanjem nisu izbrisani iz univerzuma,jer se ovom rjecju zakljucuje da su oni ipak bili negdje svjesni dok su izbrisani??

-Zar Vibranijum nije najaci celik u univerzumu?Kako ga onda Thanos moze pokidati?(cpt Amerika štiti)

 -Korsnik određuje što poželi

 - vrati ono sve što je thanos napravio, a iron man pucne opet da obriše thanosa i sve koji su došli s njim

 - bili su u tom nekom realmu, ili u soul stoneu, jer ih je thanos tamo spremio kad ih je ''obrisao''

 - navodno je štit kapetana od tri metala najjača u mcu i neuništiv je, ali Thanos ima, nešto što bi se okaratkterziralo kao Infinity Sword i navodno isti daje nevjerojatnu snagu. On bi trebao biti od URU metala ili šta već, ali nije mi jasno da tako prolazi kroz štit, iako opet, jel ovo isti štit koji je cpt america predao ironu na kraju civil wara, ili nije nezz.

 

U svakom slučaju, zanimljivo je koliko je ljudi ušlo u mcu radi hypea i ne kuži pola radnje pa su zato i popljuvali film (ne ti, nego neki pametnjakovići)

 

a što se tiče pljeska i skandiranja u kinu, meni je to jedan od razloga zašto je gledanje ovakvog remek djela bilo još bolje. Ljudi su uzbuđeni, i plješću na zabavne, smiješne i epično napravljene scene.

heil hydra, pa elevator, pa cap vs. cap, iron i ant, hulk...ma toliko toga, ali zadnje scene, borba i mjolnir, iron man i kraj filma, količina skandianja i navijanja je bila super, ljudi su baš doživjeli film, jer su na toj pretpremijeri stvarno većinom istinski fanovi i nitko nijje vidio ništa loše u tome da plješće na neke scene.

Pa pogledajte malo kina diljem svijeta, koliki aplauzi, ljudi se kostimiraju, žive svoju strast, a ne mi, sramota te ako plješćeš na filmu moš mislit. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=TZqVQbLrvfQ&t=65s

mar123 sub 27.4.2019 21:47

kao sto sam vec pisao u temi za filmove atmosfera u kinu mi je bila odlicna. ja sam bio u srijedu na pretpremijeri i cini mi se da je bilo bas jako puno pravih fanova u dvorani, jer bili su u marvel majicama, skandirali, pljeskali, na kraju kad je zavrsio nitko se nije uopce ustao osim 2-3 ljudi. 

 

kad vec pisemo i spoilerima onda mene zanima jedno. neznam jesam ja mozda zabrijao ali iron man u jednom trenu kaze da je prije nekoliko godina vidio viziju(pretpostavljam da je mislio na ono kad ga je vanda bacila u trans) i u toj viziji su avengeri porazeni, stit od kapetana je raspuknut itd itd. dal je to bila vizija ove bitke protiv thanosa na kraju ovog filma? dal je iron man tad u vandinoj viziji zapravo vidio kraj svog zivota u neku ruku tj. borbu u kojoj ce morat zrtvovat svoj zivot za prezivljavanje cijelog svijeta. 

bruno03 sub 27.4.2019 22:06

Meni su spoileri malo unistili film. Inace ih izbjegavam, ne gledam trailere, ne citam novosti vezano za film, ne citam komentare, ne gledam nista vezano za film, ali eto ako koristite internet spoilat ce vam se popularan/film serija htjeli vi to ili ne.

Sada -spoler alert- nisam znao da ce black widow umrijet i kada se to dogodilo pustio sam suzu. Nazalost ne i za tony starka iako mi je 10x bolji
karakter, upravo zbog spoilera.

fila2208 sub 27.4.2019 23:30
mar123 kaže...

kao sto sam vec pisao u temi za filmove atmosfera u kinu mi je bila odlicna. ja sam bio u srijedu na pretpremijeri i cini mi se da je bilo bas jako puno pravih fanova u dvorani, jer bili su u marvel majicama, skandirali, pljeskali, na kraju kad je zavrsio nitko se nije uopce ustao osim 2-3 ljudi. 

 

kad vec pisemo i spoilerima onda mene zanima jedno. neznam jesam ja mozda zabrijao ali iron man u jednom trenu kaze da je prije nekoliko godina vidio viziju(pretpostavljam da je mislio na ono kad ga je vanda bacila u trans) i u toj viziji su avengeri porazeni, stit od kapetana je raspuknut itd itd. dal je to bila vizija ove bitke protiv thanosa na kraju ovog filma? dal je iron man tad u vandinoj viziji zapravo vidio kraj svog zivota u neku ruku tj. borbu u kojoj ce morat zrtvovat svoj zivot za prezivljavanje cijelog svijeta. 

 Moguće, iako ne mogu potvrditi.

Ironman je bio bahati seronja početkom sage, ali je zapravo na kraju pokazao veličinu i koliko je on najviše bitan, radi te jebene pametne glave koja je uvijek našla neko riješenje i u beznađu u kojem su se našli.

U suštini, iako je kapetan ''šef'' avengerima, i sam kapetan kaže: ...avengersi su više tvoji nego moji...i baš radi toga svega i te vizije, iron je znao što mora + strange koji je dao kamen u iw, jer je vidio što će se desiti i zato je poštedio tada irona, za veće dobro kasnije.

 

Sve u svemu, toliko emocija ima u zadnjih 30min da se teško sabrati.

 

S druge strane smrt black widow isto neočekivana, i stvarno moćan pokzatlj koliko su ona i hawkeye bliski... toliko drame, emocija i svega čini ovaj film zbilja epom.

Ljudi koji plaču za više akcije su fulali poantu i gledaju avangere samo radi toga, a sad su pokazali da nije sve u fajtu i pew pew nego i oni imaju osjećaje i gube, ali se dižu i ćrtvuju sve da spase ostatak.

 

kakav ep

https://www.youtube.com/watch?v=zE1QX2HJr-M

 

Milka30 ned 28.4.2019 08:47
fila2208 kaže...

 - bili su u tom nekom realmu, ili u soul stoneu, jer ih je thanos tamo spremio kad ih je ''obrisao''

 

 Hvala na objasnjenju,ali svejedno mi ovaj dio nije baš,sasvim jasan.Nigdje nije opisano sta se tocno desilo sa njima tada,osim recenice koju Spider-man govori,da im je dr. Strange tada rekao...znaci da su "bili svjesni svoje nesvjesti" .

-Kada je u temi "posljednji film koji ste pogledali" netko spoilao da u filmu ima neocekivano uskrsli,ja sam zaista pomislio da se radi o Acient one,te da ce se ona vratiti sa ekipom koja je nedavno kontrolirala kamenje,Ronan,Jane...nekako bi mi bio još bolji film sa tim zapletom.

No,dobro je i ovako!

mar123 kaže..

 kad vec pisemo i spoilerima onda mene zanima jedno. neznam jesam ja mozda zabrijao ali iron man u jednom trenu kaze da je prije nekoliko godina vidio viziju(pretpostavljam da je mislio na ono kad ga je vanda bacila u trans) i u toj viziji su avengeri porazeni, stit od kapetana je raspuknut itd itd. dal je to bila vizija ove bitke protiv thanosa na kraju ovog filma? dal je iron man tad u vandinoj viziji zapravo vidio kraj svog zivota u neku ruku tj. borbu u kojoj ce morat zrtvovat svoj zivot za prezivljavanje cijelog svijeta. 

Ako pogledas tu njegovu viziju,onda se jasno vidi dolazak Chitaura iz endgamea,štit je napukao,a Hulk opasno lici na novoga Hulka....uostalom,cpt America mu kaže;mogao si nas sve spasiti!

fila2208 ned 28.4.2019 10:19

Kažem, nisam siguran, jer nisam pročitao sve te stripove iako se radnja odmaknula od stripova, ali mislim da onaj ko nosi rukavicu bira šta će biti i Stark bira brisanje sve Thanosove vojske, s time i Gamore i ostalih.

 

Sad, jel ih vraća u drugu dimneziju, u prošlost ili ih spremi u soul stone ne znam, pa nek netko stručniji proba odgovorit na to.

 

Što se tiče kapetana Amerike tu se malo gubim: ode u sadašnjosti, da vrati kamenje i mjolnir sve na svoje mjesto. Popije ili ne popije serum, stigne oženiti peggy i ostari dostojanstveno, ali, ako je tako promjenio liniju, jeli promjenio skorz radnju svih filmova, ili je pustio sebe da odleti i padne u led, a vratio se peggy nakon toga i na neki način popio anti serum da ostari, ili isti serum mu daje da sporije stari, ali ne u potpunosti da ne stari.

 

Ugl. što je cap sad napravio, a da ne sjebe cijelu liniju nisam skroz zicer, iako dobro su umirovili charactera.

LUNAT1C ned 28.4.2019 11:32
fila2208 kaže...

Kažem, nisam siguran, jer nisam pročitao sve te stripove iako se radnja odmaknula od stripova, ali mislim da onaj ko nosi rukavicu bira šta će biti i Stark bira brisanje sve Thanosove vojske, s time i Gamore i ostalih.

 

Sad, jel ih vraća u drugu dimneziju, u prošlost ili ih spremi u soul stone ne znam, pa nek netko stručniji proba odgovorit na to.

 

Što se tiče kapetana Amerike tu se malo gubim: ode u sadašnjosti, da vrati kamenje i mjolnir sve na svoje mjesto. Popije ili ne popije serum, stigne oženiti peggy i ostari dostojanstveno, ali, ako je tako promjenio liniju, jeli promjenio skorz radnju svih filmova, ili je pustio sebe da odleti i padne u led, a vratio se peggy nakon toga i na neki način popio anti serum da ostari, ili isti serum mu daje da sporije stari, ali ne u potpunosti da ne stari.

 

Ugl. što je cap sad napravio, a da ne sjebe cijelu liniju nisam skroz zicer, iako dobro su umirovili charactera.

 što se tiče cap-a koliko sam skužio otišo je nakon što je zamrznut, oženio se i to sve, što bi bilo malo morbidno da je u istom timelineu jer se bario sa kćeri od peggy u nekom od filmova (dakle to bi bila njegova kćer), tako da pretpostavljam da je to napravilo neki novi alternative timeline, nakon što je njegova peggy ostarila i umrla kao i peggy u ovom timelineu onda se vratio da preda titulu cap amerika.  ono što meni više nema smisla je to da nije nosio štit svoj, nego ga je vjerojatno uzeo iz tog timelinea, što dovodi do toga da taj timeline nema cap amerike, i nastaje isti efekt kao i ako ne vratiš infinity stone (cijeli taj alternativni timeline ode u k).. a i ako ćemo realno i jednostavno, samo želim vidit cap-a kako ubrizgava infinity stone nazad u natalie portman (pošto ga mora vratit na mjesto)

Hexfire ned 28.4.2019 14:22
LUNAT1C kaže...

 samo želim vidit cap-a kako ubrizgava infinity stone nazad u natalie portman (pošto ga mora vratit na mjesto)

 Bit će Axel Braun verzija uskoro.

Gogy7 ned 28.4.2019 14:45

Meni je zao sto nisu pokazali kako ga rakun vadi. Natalie je imala problema s bivsim producentima pa bas i nije htjela opet glumiti u mcu filmu zato je malo ima.

Nego. Kako su oni uspjeli pucnuti prstima 2 puta i jos vratiti kamenje. Zar se rukavica i kamenje nisu unistili nakon sto je thanos pucnuo.
Ako vec mogu vise puta zasto onda nisu ozivili tonija i Natašu. Nek netko pojasni

XXX ned 28.4.2019 14:54

Nemoj tražiti smisao u filmu u kojem žena leti na konju sa krilima...

To gledaš neopterečen detaljima tj. mozak na pašu film i kao takav funkcionira. A putovanja kroz vrijeme, i to još tak zamršena teško da mogu bez rupa. Po meni mogli su bez svega toga, dva filma spojti u jedan od tri sata, bez vremenskih putovanja gdje bi dobro pobijedilo zlo uz poneku tragičnu smrt...ali to bi onda bila manja zarada koja je ovako ogromna.

LUNAT1C ned 28.4.2019 15:09
Gogy7 kaže...
Meni je zao sto nisu pokazali kako ga rakun vadi. Natalie je imala problema s bivsim producentima pa bas i nije htjela opet glumiti u mcu filmu zato je malo ima.

Nego. Kako su oni uspjeli pucnuti prstima 2 puta i jos vratiti kamenje. Zar se rukavica i kamenje nisu unistili nakon sto je thanos pucnuo.
Ako vec mogu vise puta zasto onda nisu ozivili tonija i Natašu. Nek netko pojasni

 Ne, dva puta je thanos pucnuo, jednom da ubije 50% a drugi put da uništi kamenje, skuzili su di je po tome jer je drugi put kad je pucnuo na tom nekom planetu korištena energija kao i na zemlji kad je thanos ubio pola svemira. Koliko su se potrudili da objasne da ne postoji butterfly efekt toliko su sjebali neke stvari. Primjer, lokijeva tv serija bazirat će se na alternativnoj verziji lokija, jedina stvar je ta da će on nekako završit u glavnom timelineu a ne u nekoj alternativnom gdje vjerojatno nije ležo u zatvoru na asgardu i radio radnju koju je imo kroz filmove. Spomenuh već štit, cijelo vrijeme vježbanje kako da najbolje iskoriste Pym particles, i onda naprave stvar koja je od početka bila jasna da će napravit, uz iznimku da nisu vratili pym particles i vjerojatno time napravili nove timelineove  gdje možda nema antmana i neće moći nikako spasiti sve kako su sada uspjeli. Isto tako cijela teorija da sve počiva na tome da štakor pusti antmana iz quantam relma mi je malo cringe, kao jos puno stvari tipa Joe Russo-va izjava da je on glumio lika koji je gay i da je to groundbreaking i da ga je on ili brat morao glumit (moglo je i bez toga), i cpt marvel je bila zauzeta spasavanjem svega osim cijelog svemira, sve do kraja filma, i najgora stvar sto su mogli napravit barem po meni, je ne stavit cijelu originalnu postavu na pocetku filma da ulazi u fight (osim black widow jer je mrtva), al su imali neku potrebu stavit all women scene koji sam po sebi nema smisla osim da nagovjesti u kojem smijeru će se kretat cijela franšiza. po meni malo puno cringe.. uz to professor hulk sa selfijima, nikakav backstorie vezan uz njega, a grade to zadnja 3 filma, i thor kojeg su po meni sjebali nakon što su mu dali vrhunac cijelog lika, došli do toga da zamijeni odina, postane vođa i sve to, i onda ga udebljaju, naprave alkićem, kažu da se pet godina opijo i igro fortnite, i kad uspije imat neku ozbiljniju scenu s majkom koju smo sad vidili više nego u prva dva thora, sjebu i tu scenu, ukradu mjolnir (što je još jedan novi timeline jer nisam vidio da ga je cap vraćo), da bi kada postane thor i sve od svih mogućnosti (da smrša, da postane badass il nešto) napravili to da mu se brada isplete u pletenice.. i da, vrhunski posao tonaca koji su na auto na kojem piše audi e tron dodali zvukove v8 motora (što bi se pomirio da je iznutra jer ima i specialaca koji stave da zvučnici proizvode zvukove, ali je izvana, kada auto dolazi prema kameri)

 

sve u svemu ok mi je film, infinity war je po meni bolji, a i nakon ovog više ne vjerujem da ću posebno ovako pratit ostale filmove.

Hexfire ned 28.4.2019 15:44

Previše secirate sve to. Pa kroz sve te filmove ima ima sretnih okolnosti koje tjeraju radnju dalje čim se scenaristi zapletu u nešto iz čega ne mogu van. Isto tako i ovdje. Pa cijeli završni fight ovisi o tome da evil Nebula pokaže Thanosu onaj dio "svog" sjećanja ili čega već. Bez te jedne sretne okolnosti, nemaš podlogu za cijeli sat filma. Općenito tražiti neko zdravo razumsko objašnjenje za gro stvari u tim Marvelovim filmovima nema smisla. 

fila2208 ned 28.4.2019 15:45
LUNAT1C kaže...

 Ne, dva puta je thanos pucnuo, jednom da ubije 50% a drugi put da uništi kamenje, skuzili su di je po tome jer je drugi put kad je pucnuo na tom nekom planetu korištena energija kao i na zemlji kad je thanos ubio pola svemira. Koliko su se potrudili da objasne da ne postoji butterfly efekt toliko su sjebali neke stvari. Primjer, lokijeva tv serija bazirat će se na alternativnoj verziji lokija, jedina stvar je ta da će on nekako završit u glavnom timelineu a ne u nekoj alternativnom gdje vjerojatno nije ležo u zatvoru na asgardu i radio radnju koju je imo kroz filmove. Spomenuh već štit, cijelo vrijeme vježbanje kako da najbolje iskoriste Pym particles, i onda naprave stvar koja je od početka bila jasna da će napravit, uz iznimku da nisu vratili pym particles i vjerojatno time napravili nove timelineove  gdje možda nema antmana i neće moći nikako spasiti sve kako su sada uspjeli. Isto tako cijela teorija da sve počiva na tome da štakor pusti antmana iz quantam relma mi je malo cringe, kao jos puno stvari tipa Joe Russo-va izjava da je on glumio lika koji je gay i da je to groundbreaking i da ga je on ili brat morao glumit (moglo je i bez toga), i cpt marvel je bila zauzeta spasavanjem svega osim cijelog svemira, sve do kraja filma, i najgora stvar sto su mogli napravit barem po meni, je ne stavit cijelu originalnu postavu na pocetku filma da ulazi u fight (osim black widow jer je mrtva), al su imali neku potrebu stavit all women scene koji sam po sebi nema smisla osim da nagovjesti u kojem smijeru će se kretat cijela franšiza. po meni malo puno cringe.. uz to professor hulk sa selfijima, nikakav backstorie vezan uz njega, a grade to zadnja 3 filma, i thor kojeg su po meni sjebali nakon što su mu dali vrhunac cijelog lika, došli do toga da zamijeni odina, postane vođa i sve to, i onda ga udebljaju, naprave alkićem, kažu da se pet godina opijo i igro fortnite, i kad uspije imat neku ozbiljniju scenu s majkom koju smo sad vidili više nego u prva dva thora, sjebu i tu scenu, ukradu mjolnir (što je još jedan novi timeline jer nisam vidio da ga je cap vraćo), da bi kada postane thor i sve od svih mogućnosti (da smrša, da postane badass il nešto) napravili to da mu se brada isplete u pletenice.. i da, vrhunski posao tonaca koji su na auto na kojem piše audi e tron dodali zvukove v8 motora (što bi se pomirio da je iznutra jer ima i specialaca koji stave da zvučnici proizvode zvukove, ali je izvana, kada auto dolazi prema kameri)

 

sve u svemu ok mi je film, infinity war je po meni bolji, a i nakon ovog više ne vjerujem da ću posebno ovako pratit ostale filmove.

 Nisu uzeli sve pym particle, uzeo je 4 komada od 6 mislim.

Štqakor je užas, slažem se da je to baš loše.

Za russoe se slažem, da je loše, nepotrebno ali to je da smiri sjw warriore vjerojatno.

Marvel je prejaka pa su je odmorili malo pa tek uveli na kraju.

Slažem se, girl power scena je bila fora, ali nepotrebna, ali kad su je već prodali u IW, pa su je ovdje pojačal samo.

Hulk smiješan, ali da, fali mu mallo backstorya, ali valjda će nam i to objasnit.

Cap uzme kamenje i mjolnir i vrati to sve, točno kad stane na onaj plato uzme čekić na kraju sa sobom, iako shield nisam vidio, ali uzmi u obzir da postoje bar 2 shielda, tony stark mu je ''napravio'' novi, nema ogrebotina od panthera. Jedan je složio howard, a sad pitanje postoji li kako treći ili je to onaj uništeni u finalnom fajtu ne znam više.

Thor će se vratiti u guardiansima moguće pa će onda doživjet svoj final form.

za auto, nisam ni primjeto, ali predivan je bio auto, stvarno audi reklamu ubio.

Nakon ovoga više neće oni moći odvesti to na ovakav nivo kakav su dosad, to sigruno.

LUNAT1C ned 28.4.2019 16:13
fila2208 kaže...
LUNAT1C kaže...

 ...

 Nisu uzeli sve pym particle, uzeo je 4 komada od 6 mislim.

Štqakor je užas, slažem se da je to baš loše.

Za russoe se slažem, da je loše, nepotrebno ali to je da smiri sjw warriore vjerojatno.

Marvel je prejaka pa su je odmorili malo pa tek uveli na kraju.

Slažem se, girl power scena je bila fora, ali nepotrebna, ali kad su je već prodali u IW, pa su je ovdje pojačal samo.

Hulk smiješan, ali da, fali mu mallo backstorya, ali valjda će nam i to objasnit.

Cap uzme kamenje i mjolnir i vrati to sve, točno kad stane na onaj plato uzme čekić na kraju sa sobom, iako shield nisam vidio, ali uzmi u obzir da postoje bar 2 shielda, tony stark mu je ''napravio'' novi, nema ogrebotina od panthera. Jedan je složio howard, a sad pitanje postoji li kako treći ili je to onaj uništeni u finalnom fajtu ne znam više.

Thor će se vratiti u guardiansima moguće pa će onda doživjet svoj final form.

za auto, nisam ni primjeto, ali predivan je bio auto, stvarno audi reklamu ubio.

Nakon ovoga više neće oni moći odvesti to na ovakav nivo kakav su dosad, to sigruno.

 čekić nisam primjetio, tako da moj bed, ali da, ima dosta stvari koje ne odgovaraju, konkretno palo mi je na pamet da je cijeli razred od spiderman-a i dalje istih godina, dakle vjerojatno su svi oni bili u 50% koji umru, i ono što mislim da dolazi vezano uz radnju dalje je dolazak nekog novog od Eternals-a radi toga što su ubili thanosa (2014. verziju, i pretpostavljam opet radi toga napravili alternativni timeline), što se tiče štita mislim da je to isti štit koji je cap ostavio tony-u nakon civil war-a, dakle ima samo jedan, iako je tony spominjo novu verziju štita nakon što su se selili iz tornja u novo sjedište, ali nije rekao da je napravio novi, nego samo da je nova verzija.

fila2208 ned 28.4.2019 17:40
LUNAT1C kaže...

 čekić nisam primjetio, tako da moj bed, ali da, ima dosta stvari koje ne odgovaraju, konkretno palo mi je na pamet da je cijeli razred od spiderman-a i dalje istih godina, dakle vjerojatno su svi oni bili u 50% koji umru, i ono što mislim da dolazi vezano uz radnju dalje je dolazak nekog novog od Eternals-a radi toga što su ubili thanosa (2014. verziju, i pretpostavljam opet radi toga napravili alternativni timeline), što se tiče štita mislim da je to isti štit koji je cap ostavio tony-u nakon civil war-a, dakle ima samo jedan, iako je tony spominjo novu verziju štita nakon što su se selili iz tornja u novo sjedište, ali nije rekao da je napravio novi, nego samo da je nova verzija.

 Jedino ako ga je tony ''prepravljao'', ali isti nema ogrebotine od black panthera koje je imao nakon cw, zato me to buni.

ili je on donio originalni od howarda iz first avengera i dao taj falconu, a onaj od tonya je fasovao od thanosovog infinity bladea.

 

ponavljam, neka demantira netko tko je čitao sve i više zna, dapače.

 

spidermanov razred je možda komplet izbrisan šta ja znam pa se sad vratio, mislimm nemoguće je da je u 50% otišla cijela škola,a  s druge strane možda je samo obrisan debeljko koji je vraćen, kako znaš da je cijel razred isti?

 

nezz ima rupa, alli mislim ne krše film jako, i nije da mi to umanjuje dojam filma, i dalje je top top

LUNAT1C ned 28.4.2019 17:51
fila2208 kaže...
LUNAT1C kaže...

 čekić nisam primjetio, tako da moj bed, ali da, ima dosta stvari koje ne odgovaraju, konkretno palo mi je na pamet da je cijeli razred od spiderman-a i dalje istih godina, dakle vjerojatno su svi oni bili u 50% koji umru, i ono što mislim da dolazi vezano uz radnju dalje je dolazak nekog novog od Eternals-a radi toga što su ubili thanosa (2014. verziju, i pretpostavljam opet radi toga napravili alternativni timeline), što se tiče štita mislim da je to isti štit koji je cap ostavio tony-u nakon civil war-a, dakle ima samo jedan, iako je tony spominjo novu verziju štita nakon što su se selili iz tornja u novo sjedište, ali nije rekao da je napravio novi, nego samo da je nova verzija.

 Jedino ako ga je tony ''prepravljao'', ali isti nema ogrebotine od black panthera koje je imao nakon cw, zato me to buni.

ili je on donio originalni od howarda iz first avengera i dao taj falconu, a onaj od tonya je fasovao od thanosovog infinity bladea.

 

ponavljam, neka demantira netko tko je čitao sve i više zna, dapače.

 

spidermanov razred je možda komplet izbrisan šta ja znam pa se sad vratio, mislimm nemoguće je da je u 50% otišla cijela škola,a  s druge strane možda je samo obrisan debeljko koji je vraćen, kako znaš da je cijel razred isti?

 

nezz ima rupa, alli mislim ne krše film jako, i nije da mi to umanjuje dojam filma, i dalje je top top

 po traileru za far from home vidimo da je i dalje ukljucena cijela ona ekipa koja je bila u homecomingu (debeli, mj, cijela grupa klinaca), za radnju far from home-a su rekli da se odvija odmah nakon endgame-a.

mar123 ned 28.4.2019 21:40

ja sam isto iso prvo tako analizirat svaki dio al sam brzo odusto. nema smisla, pogotovo nema smisla analizirat ista sto ukljucuje time travel. svaki film ili serija ce imat svoju teoriju i svoje zakone time travela i uopce se necu trudit analizirat to. 

ako cemo realno, oni su tim svojim putovanjem sjebali hrpu toga, stlano se desio neki zajeb koji bi realno trebao promjenit timeline. mislim captain je reko sam sebi bucky is alive, tuko se sam sa sobom, loki pobjegne s teseraktom a ne uhite ga...

 

stiffler13 ned 28.4.2019 22:20

Jeste skužili da Hulk jede ćevape kada ga oni klinci žicaju fotku na početku? Eto i oni postadoše dio MCU-a...

 

Gledao dvaput, pocetak gas do daske, onda pad pa lagano uspon do samog vrha... Sviđa mi se završetak priče za 6 originalnih Avengera ( pogotovo za Thora), novi Cap postao Sam, onaj mali Harley iz IronMana 3 će biti novi Ironman. Pustio suzu par puta ali najbolja scena, mozda iz cijele sage, kada je Cap počeo mlatiti s Mjolnirom.... 

 

Kazu da će iduća faza trajati 5 god: 2020-2024., a nagodinu izlaze samo 2. Volio bi Kanga iduceg Big Bada

fila2208 pon 29.4.2019 00:32

Nekakav leak, stavit ću u tag ako ne želite možda znati:

navodno tonya starka će prenesti u računalo kao zolu nešto, i on će biti svijest ali u računalu

e sad možemo li očekivati, harleya kao irona + downeya kao suit voice ne znam :)

 

stiffler13 kaže...

Jeste skužili da Hulk jede ćevape kada ga oni klinci žicaju fotku na početku? Eto i oni postadoše dio MCU-a...

 

Gledao dvaput, pocetak gas do daske, onda pad pa lagano uspon do samog vrha... Sviđa mi se završetak priče za 6 originalnih Avengera ( pogotovo za Thora), novi Cap postao Sam, onaj mali Harley iz IronMana 3 će biti novi Ironman. Pustio suzu par puta ali najbolja scena, mozda iz cijele sage, kada je Cap počeo mlatiti s Mjolnirom.... 

 

Kazu da će iduća faza trajati 5 god: 2020-2024., a nagodinu izlaze samo 2. Volio bi Kanga iduceg Big Bada

 meni se čine kao velike palačinke...

a galactus?

doom?

 

stiffler13 pon 29.4.2019 07:19
fila2208 kaže...

Nekakav leak, stavit ću u tag ako ne želite možda znati:

navodno tonya starka će prenesti u računalo kao zolu nešto, i on će biti svijest ali u računalu

e sad možemo li očekivati, harleya kao irona + downeya kao suit voice ne znam :)

 

stiffler13 kaže...

Jeste skužili da Hulk jede ćevape kada ga oni klinci žicaju fotku na početku? Eto i oni postadoše dio MCU-a...

 

Gledao dvaput, pocetak gas do daske, onda pad pa lagano uspon do samog vrha... Sviđa mi se završetak priče za 6 originalnih Avengera ( pogotovo za Thora), novi Cap postao Sam, onaj mali Harley iz IronMana 3 će biti novi Ironman. Pustio suzu par puta ali najbolja scena, mozda iz cijele sage, kada je Cap počeo mlatiti s Mjolnirom.... 

 

Kazu da će iduća faza trajati 5 god: 2020-2024., a nagodinu izlaze samo 2. Volio bi Kanga iduceg Big Bada

 meni se čine kao velike palačinke...

a galactus?

doom?

 

 Kajgana, palačinke i jedno 50 ćevapa (2,3 scene) ...

 

Reče Feige da su već imali petogodišnji plan prije preuzimanja Foxa (a Galactus i Doom su bili njihovi) 

stribs pon 29.4.2019 10:21

Evo i ja sinoc pogledao film, do cca pola 2 trajao 

Film oodlican, iako mi je za malkicu prvi dio bolji.Ne znam tocno zasto ali tako je haha

 btw Thanos mi je bio odlican kao negativac...

 

Kad ovdje vec pisemo spoilere, zanima me gdje je Loki nestao? On je ostao ziv jel tako?

I jel to kraj avengersa ili cemo dobivati jos filmova? Sta je sljedece na redu?