Filmovi, TV serije, glazba...

Arrow & Flash & Legends of Tomorrow

BeLLicus pon 10.12.2018 16:15

Flash i Arrow prve sezone bile dobre, na kraju se pretvorilo u dosadno smeće, svake sezone moraju zaustaviti novog zlikovca, uvijek se sve završi dobro. Nema tu one napetosti da te tera da gledaš još još, ima puno boljih i kvalitetnijih serija gdje je svaka minuta napeta, a ovo znas unaprijed vec sve. Pocetak epizode neki problem, onda sredina epizoda drž nedaj, i onda na kraju epizode sve odlično. Ja sam odustao od Arrowa još prošle godine, a flasha nakon dosadne sezone sa devoom također.

Motorino pon 10.12.2018 16:32
BeLLicus kaže...

Flash i Arrow prve sezone bile dobre, na kraju se pretvorilo u dosadno smeće, svake sezone moraju zaustaviti novog zlikovca, uvijek se sve završi dobro. Nema tu one napetosti da te tera da gledaš još još, ima puno boljih i kvalitetnijih serija gdje je svaka minuta napeta, a ovo znas unaprijed vec sve. Pocetak epizode neki problem, onda sredina epizoda drž nedaj, i onda na kraju epizode sve odlično. Ja sam odustao od Arrowa još prošle godine, a flasha nakon dosadne sezone sa devoom također.

 Kod mene ista stvar pogledao sam do 6 sezone arrow, flasha dosta manje jer mi je rečeno da je uglavnom ista stvar samo šta je flash umjesto arrowa..

Prva sezona arrow okej a ovo ostalo užas...opsjednuti su preokretima ali ih toliko isforsiraju da ispadne nezamislivo glupo...prvo mi na pamet padne onaj Malcom i šta naprave od njega jedan trenutak dobar drugi trenutak kolje sve pred sobom i tako milijardu puta.

Nije sve u preokretima, treba ljude zainteresirat nekom napetošću, nekom interesantnom radnjom a ne ovako

Ne znam zašto ali meni je jedan smallville bio puno interesantniji za gledat nego flash i arrow (da ne generaliziram, samo to sam gledao od novijeg)...kažu ljudi iznad da je legends of tomorrow najbolji pa razmišljam možda da mu dam šansu 

Živili!

mar123 pon 10.12.2018 19:35

Supergirl nikad nisam gledao, prva ep mi bila uzas i nisam htio ni pocinjat. Gledam arrow i flash jer sam legende presto na prosloj sezoni, neznam nikako da se natjeram opet krenut. 

Sad je opet neki crossover flasha, arrowa i supergirl i pogledam danas prvu epizodu tog crossa i vidim supermana, odma sam se podsjetio zasto uopce ne gledam tu seriju. Mislim ono svi se skupa bore protiv nekog robota, superman dolazi ko neki tulavac i ovi mu govore sto da radi. 

NiramX ned 24.2.2019 21:34
sstrmi kaže...

Sve seriju su produžene za još jednu sezonu
Navodno će Arrow i LOT završiti nakon Crisisa,tj idućeg crossovera velikog

 

Odakle ti informacija o kraju?

sstrmi čet 7.3.2019 08:55
sstrmi pet 8.3.2019 10:39
Urtz kaže...

Hvala nebesima :D

 Još da i LOT završi kako je planirano i to bi bilo to.

A možda i flash nakon tog velikog crossovera Crisis On Infinitive Earths

To bi bio savršen kraj

mar123 ned 10.3.2019 18:09

ma postale su mi i arrow i flash tolko dosadne serije da sam sretan sto se ukidaju(dobro flash jos ne al i on ce ubrzo). obje su ubacile toliko novih likova koji su tako bezlicni i jadni, uopce nemas neku vezu s njima, doslovno me bas briga ako bilotko pogine u sljedecoj minuti. 

sstrmi ned 10.3.2019 18:24

To je problem serija koje traju puno sezona sa puno epizoda
Arrow mi je bio najdraža DC serija,i dalje je ali mi je drago što završava jer je daleko to od S1 i S2

Flash smeće,jer to je Iris a ne flash

LOT mi se nikad nije sviđao jer previše pokušavaju napraviti da su "misfit"

Evo sad je krenula nova DC serija - Doom Patrol

I baš mi se sviđa zasad,iz razloga što je ovo jedna spaljena serija sa pravom "misfit" ekipom za razliku od LOT-a

Luka123 ned 10.3.2019 20:10

Slazem se s kolegom gore. Iris mi je najdosadnija pored onog "papa" Joe. A da ne kažem da u prošloj epozodi izlika Tibet, nisu znali što će sa wally-em pa ga doslovno makli iz serije, a također u nekim epizodama fale uvijek 1,2 cast member-a, kao npr. Elongated Man u prošloj. Potrošili buđet da onog CGI King Shark-a i Gorillu... 

NiramX ned 10.3.2019 20:19
Luka123 kaže...

Slazem se s kolegom gore. Iris mi je najdosadnija pored onog "papa" Joe. A da ne kažem da u prošloj epozodi izlika Tibet, nisu znali što će sa wally-em pa ga doslovno makli iz serije, a također u nekim epizodama fale uvijek 1,2 cast member-a, kao npr. Elongated Man u prošloj. Potrošili buđet da onog CGI King Shark-a i Gorillu... 

 

Wallyjev glumac je sam otišao, a Joeov je imao ozlijedu zbog koje nije mogao snimati neko vrijeme. To nije bila odluka producenata.

Damir22 uto 12.3.2019 11:49

Arrowa sam trpio do ove sezone, pocela je dobro, ali totalno su zeznuli s onim flashovima iz buducnosti. Dok su u ranijim sezonama flashovi imali donekle smisla, prikazujuci prosle dogadjaje, ovi trenutni su besmisleni, i tesko mogu uociti vezu izmedju njih i trenutne radnje, koju takodjer ne uspjevam bas shvatiti ;)

Flash je postao bezveze, iako je oduvijek bio pola koraka iznad ljubavne teen serije, uglavnom madjarske ili kazahstanske produkcije, ali ovo forsiranje sporednih likova koji stvarno nemaju nikakve veze s nicim..... Iris toliko smara, flash postaje sporedan lik, a likovi killer frost i cisca su toliko marginalizirani da se pojave, imaju dvije-tri besmislene recenice, iako su u tom svijetu itekako bitni i jaki likovi.

Legende su mi jos donekle i najbolje, dok se arrow trudio da bude moralno mracan i ispunjen dilemama, a flash da bude ozbiljno zabavan, legende su se oduvijek trudile da budu jednostavno glupe i zabavne, a to im i uspjeva. Bez velike drame, analiziranja, moraliziranja, bas serija za ugasiti mozak i odgledati....

Valjalo bi spomenuti i constantinea, po meni najbolji lik, iako je u legendama malo marginaliziran, ali ok, ukinuli su mu seriju, ovdje sad ga prikazuju kao nekog gej alkosa, a u stvari je dosta mracan i zayeban tip u dc svijetu....

mar123 uto 12.3.2019 16:20

problem je sto su i arrow i flash bili zanimljivi dok god su imali negativce koji su izgledali nepobjedivo do kraja, dok nismo znali kako ce uopce rjesiti situaciju do zadnje epizode. sad ni jedna ni druga to nemaju. flash ima ovog jadnog sikejdu koji em mi se ne cini ko klasicni negativac em uopce ne izgleda nepobjedivo. arrow ni neznam kog ima za negativca, valjda ovog dantea nekog za kojeg smo zapravo saznali tek u predzadnjoj epizodi, nit karizme nit icega, bezveze. mislim oliver je ubio rukama ras al ghula i sad ce mu neki tamo dante radit probleme, to me najvise zivcira kod arrowa, tolke jake borce iz dc svemira je pretuko i onda mu neki debili kao dante il diaz rade problem.