Dodatna oprema za igre

Gamepad za android emulator na PC-u Windows 10

mbaksa čet 29.8.2019 22:12

Ja imam GameSir G3s - bežični gamepad, na PC-u funkcionira kao Xbox kontroler, a može se prebaciti i u Android mod - probao sam ga na Snes9x EX+ emulatoru - dobro radi.

 

Kupio sam ga preko AliExpressa pred par godina, na akciji za malčice ispod 22 eura, s uključenim držačem za mobitel. Sad vidim da ih na AliExpressu baš i nema, a na eBayu su im cijene pretjerane.

CyberDemonVZ pet 17.4.2020 18:28
mbaksa kaže...

Ja imam GameSir G3s - bežični gamepad, na PC-u funkcionira kao Xbox kontroler, a može se prebaciti i u Android mod - probao sam ga na Snes9x EX+ emulatoru - dobro radi.

 

Kupio sam ga preko AliExpressa pred par godina, na akciji za malčice ispod 22 eura, s uključenim držačem za mobitel. Sad vidim da ih na AliExpressu baš i nema, a na eBayu su im cijene pretjerane.

 Slučajno sam našao ovu staru poruku pa da pitam :D

 

Još uvijek dobro radi?

Ovo mu je vjerojatno nasljednik

https://www.aliexpress.com/item/4000816263845.html

 

Samo je cijena narasla duplo :(

 

Tražim nešto za android mobitel (uglavnom Minecraft)

mbaksa pet 17.4.2020 19:34
CyberDemonVZ kaže...
mbaksa kaže...

Ja imam GameSir G3s ...

 Slučajno sam našao ovu staru poruku pa da pitam :D

 

Još uvijek dobro radi?

Da, i dalje dobro radi!  Doduše, ne koristim ga često, ali naradio se on. Jedino nisam siguran za force feedback, odnosno je li on ikad radio kako treba, ali nisam se ni nešto opterećivao time da to utvrdim.

 

CyberDemonVZ kaže...

Ovo mu je vjerojatno nasljednik

https://www.aliexpress.com/item/4000816263845.html

 

Samo je cijena narasla duplo :(

 

Tražim nešto za android mobitel (uglavnom Minecraft)

Da. Opake cijene. Usudio bih se reći da izgledom zapravo ostavlja dojam jeftinijeg uređaja. Fora mu je integrirani držač za mobitel.

CyberDemonVZ sub 18.4.2020 11:44
mbaksa kaže...

Da. Opake cijene. Usudio bih se reći da izgledom zapravo ostavlja dojam jeftinijeg uređaja. Fora mu je integrirani držač za mobitel.

 Hvala! 

 

Idem onda probati pronaći stariji model 

I tak ga mislim koristiti na tabletu, pa nemam koristi od držača.