Dodatna oprema za igre

G29 radi na PS4, ali na PC-u zafrkava

daniel2809 pon 16.12.2019 02:36
hahhaajaads kaže...
daniel2809 kaže...

Evo ga, stavio windowse na novo, stavio najnoviji Logitech Gaming Software i uštekao novi volan - radi :) Obzirom da sam isprobao isto i sa starijim volanom, vjerujem da je ipak neka mehanička greška u pitanju, ali ne pada mi napamet uštekati stari volan i provjeravati :D Šaljem ga amazonu nazad i na sreću je rješeno :) Hvala puno svima na savjetima!

 Uzivaj sad kad si rijesio problem 

 

Super mi je cuti kako su ti odma poslali volan bez da ti to prvo napravis, posto je i meni gara preko Amazona.

 

Ja si mislim pred kraj garancije reklamirat ga sto se tice cviljenja kad se skrece lijevo (imao sam vec 3 G29tke, i svaki put isti problem). Za sad nije jako tako da jos nista necu poduzimat, ali javio se Logitechu sa videom i rekli su da ako hocu mogu poslat nazad i dobit cu potpuno novi... Ali ovo mi lici kao da nikad necu ostat bez garancije na ovom volanu, kad ovog reklamiram, dobijem novi i taj novi ce vjerovatno imat isti problem i tak u krug 

 

Ak mozes, i ti probaj vidit dal ti cvili. Znaci zarotiraj ga skroz udesno i vrati ga skroz lijevo (mozes brzo ili sporije, meni se na objem dogadja) pa vidi dal cvili, ako ne cvili to znaci da ce se uskoro pojavit kao kod mene, a ako vec cvili onda ti se to nikad nece maknut. Vidio sam da ima fixeva (podmazivanje tih "lezajeva") ali to sa sobom nosi svoje mane a to je gubljenje garancije jer se volan otvara

 Hahah, bome zanimljiva pojva, hvala ti :D Uglavnom, zasad se niš ne čuje osim tihog "klikanja" koje mi je pomalo iritantno, al dobro, nek radi. To klikanje nisam čuo na frendovom dvije godine starom (niti cviljenje), ali sam čuo na oba amazonova. Nek samo sve ostane tako i ja sretan :D

 

A poslali su novi i imam ga u narudžbama kao naručeni artikl s cijenom 0,00€ ali ako ne stigne do 06.01. će mi ga naplatit, zato ga sutra šaljem čim stignem :)

 

Inače, interesantno mi je da je frendov volan (dakle star dvije godine) s istim postavkama bio dosta "grublji", na F1 2019 je na odlasku preko trave jako bučio i jače se osjetilo na volanu. Na ovom novom se sve skupa čini nekako glađe i slabije. Ne znam koji od njih dva radi ispravnije, al nadat ću se da moj novi