Matrix12 ned 11.12.2011 17:27

Zdravo svima...eh  ja sam kupio neki dan volan CNG-GW3...mogu vam reci da je fenomenalan...platio sam ga 40 eura...ima garancuju  1 god.

 

Za ove pare doista je kvalitetan volan,za razliku od drugih koje sam gledao...dakako ovo mi je prvi volan i nadam se da ceme posluziti....sto se tice koristenja u igrama igrao sam svoju omiljenu i gru F1 2011 i mogu vam reci da se jako dobro ponasao tokom voznje.feedback je jako dobar i realistican bas onako kako su ga opisali...vozio sam i Dirt 3 pa nije lose samo mora se dobro podesiti i onda nema problema,vozio sam i na Multiplayer,kao i F1 2011 Multiplayer....samo he he ne znam koristio sam par puta ga ali malo mi je cudno pedala od gasa imam osjecaj da je malo popustila za razliku od kocnice koja je jos uvijek kruta...da netusim previse snimit cu par snimaka pa ce te se uvjeriti kako je dobar volan...

 

 

PREPORUCAM GA SVIMA koji misle da kupe volan...ODLICAN JE  {#}

Matrix12 ned 11.12.2011 17:36

AH  zaboravih da mi neko odgovori instalirao sam drajvere od volana CNG-GW3..a oni su od 2007 godine a na glavnoj njihovoj stranici od ovog volana imaju drajveri od 2009...pa da mi neko odgovori trebam li ih instalirati...Unaprijed zahvaljujem....{#}

RuskeGTT uto 24.1.2012 14:53

eto doslo do prvog kvara na mom volanu...lijeva klackalica mjenjaca je otisla...isprva je pocela cviliti ali je radila, pa je otisla skroz...mislio sam da je opruga se otkacila, pa sam rastavio volan i vidio da je pukla na najtanjem dijelu...i moram napomenuti da i na bratovom volanu se dogada isto...za sad samo cvili...vidjet cemo kad pukne...i isto lijeva klackalica...ocito neka tvornicka boljka...

 

uglavnom, evo tu par slikica kako to sve izgleda unutra, mozete vidjeti kako je sve spojeno unutra, pa ova dva senzora za nagib i sve to...volan se prvo skine sa dvije vide koje su bocno na koloni, pa se odvidaju svi vijci iza na kruni volana, oko 15 ih ima...i skine se lagano...

 

klackalicu sam probao prvo super attackom zaljepiti i proc sa duck tape i preko toga jos jedan sloj super attacka...izgledalo je jako cvrsto, ali cim sam montirao natrag, nakon 10tak probnih stiskanja nje je pukla opet...pa smo brat i ja danas zalemili plastiku od kutije CD-a i tako probali spojiti...pa cemo vidjeti kako ce biti...

 

ako ne bude rezultata, kontaktirat cu tvornicu dal prodaju slucajno te klackalice i uzeti 2 seta...valjda nece doc puno...imam garanciju, ali neznam dal ce valjati, posto smo otvarali volan i pokusavali popraviti...bit ce sigurno skuplje nego uzet nove klackalice...

 

evo slika

Jari pon 27.2.2012 02:24

Ja razmisljam o kupnji tog volana al malo me odbija to pucanje shiftera, najvise me brine ako se nekad nesvjesno jace stisne ili potegne da ne pukne odmah, pa dajte vi ostali recite kak vam se to sve cini

RuskeGTT pon 27.2.2012 12:25

nece puknuti odmah...trajao je meni...nasao sam shiftere sa nekog drugog volana koji je bio namjenjen smecu, pa cu kad tad probat upasati to...

 

naravno dokumentirati cu tu za vas...

 

al opet, mozda se da kontaktirati canyon i pitat ih dal imaju da prodat shiftere...

 

a i ako puknu, opet imas rucicu mjenjaca, koja je jos uvijek kao prvog dana :)

 

 

(ono ljepljenje na zadnjim slikama nije urodilo plodom jer bi puklo cim sam to montirao natrag)

Ziga pon 27.2.2012 12:45
RuskeGTT kaže...
 

(ono ljepljenje na zadnjim slikama nije urodilo plodom jer bi puklo cim sam to montirao natrag)

Ja koristim drugačiju tehniku spajanja plastika.

 

Uglavnom upaljačem spajam i kad se počne topiti plastika, modeliram kalup tako da se "ukloni" spojno mjesto.

Kasnije sve to preći jednom pištoljem na vruće ljepljenje i to je to.

 

Jari pon 27.2.2012 12:49

ma al ja mislim da je garancija trebala pokrit to sta je puklo jer je puklo iznutra nije izvana, a kolko vidim na lopatici ima pipac koja vjerojatno dođe kao graničnik prema volanu da se nemoze stisnut jace nego sto treba

RuskeGTT pon 27.2.2012 13:01
Ziga kaže...
RuskeGTT kaže...
 

(ono ljepljenje na zadnjim slikama nije urodilo plodom jer bi puklo cim sam to montirao natrag)

Ja koristim drugačiju tehniku spajanja plastika.

 

Uglavnom upaljačem spajam i kad se počne topiti plastika, modeliram kalup tako da se "ukloni" spojno mjesto.

Kasnije sve to preći jednom pištoljem na vruće ljepljenje i to je to.

 

  nakon toga sam ja lijepio lemljenjem plastike od kucista za CD, ali opet je pucalo...

 

i opet nista...svasta sam probao

Jari pon 27.2.2012 15:42

a dal si uvijek lagano stiskao shiftere ili je bilo malo zescih mijenjanja, i kolko je cvrst onaj rucni mjenjac, dal se moze malo jace udarat ga ili se mora bit oprezan?

 

jel ti kod buraza jos uvijek citav shifter?

RuskeGTT pon 27.2.2012 17:43

mjenjao sam svakako, ali nisam lupao ko deb.il...

 

mjenjac je super, ako sam koristio siftere bi koristio mjenjac kao rucnu (rally) i super je...

 

burazu se isto lijevi sifter cuje kako cvili lagano, kao sta je moj pred pucanje...ocito je boljka te serije...

IvanKovacic pon 27.2.2012 22:27
lujodela kaže...

problem je u tome sto mi papucica gasa ne reagira do kraja tj. nemogu dozirati gas do kraj u igricama i driveru sto je malo frustirajuce a imam ga tek 3tj

TAK JE I MENI BILO I DAL  sam da pogledaju i rekli su da je sve u redu -.- 

pa sam si tam dolje ispod papučiće zalijepil karton mali tak kaj dok stisnem je sve ok

RuskeGTT pon 23.7.2012 18:56

laze ti ko pas jer ovaj smartbox dode 250kn cirka, i to pred god dana kad sam ja trazio svog...sad mozda i manje...

 

ne isplati se kupiti jer rabljeno je rabljeno...ili novo ili rabljeno nesto bolje sto ce biti kvalitetnije od ovog rabljenog...

RuskeGTT ned 18.11.2012 22:56

ovisi kako nastelas prazan hod u igri...primjetio sam da u nekim koliko god bilo centrirano auto skrece MALO MALO lijevo...nis posebno da smeta...

 

a sto se tice ovog drugog volana, neznam, meni je ovaj super...

 

jedino sta je ocito boljka i sta sam vec pisao da je 1 salter iza volana puko, a puca i na bratovom malo po malo, cvili, samo cekamo da i njemu pukne...

 

jbg F1 nemogu vise igrat s time, niti WRC bas (snalazio sam se na mjenjacu), dok ostalo peglam samo na mjenjacu i super je

 

doduse, kad promislim, ionako otvorim neku igru 1x u 2tjedna...

MARKOcVp pon 19.11.2012 13:56

Evo jos par pitanja.

Dali se moze namjestit da nema praznog hoda?

Dali je stvarno 270 stupnjeva?

Dali je gumiran, cini mi se tkao an slici?

Dali je onako cvrsta opruga da kad skreces do kraja da je tesko vrtit?

Volan mi se cini super, ali et oda se raspitam malo, cini mi se bolji od logitecha.

RuskeGTT pon 19.11.2012 21:18
MARKOcVp kaže...

Evo jos par pitanja.

Dali se moze namjestit da nema praznog hoda? ovisi o igri

Dali je stvarno 270 stupnjeva? da

Dali je gumiran, cini mi se tkao an slici? da, ali ne guma guma, nego onako gumirana plastika - meni osobno bolje tako nego prava guma mekana

Dali je onako cvrsta opruga da kad skreces do kraja da je tesko vrtit? da

Volan mi se cini super, ali et oda se raspitam malo, cini mi se bolji od logitecha. da

 

MARKOcVp uto 20.11.2012 18:23

kupujem ga 90%, odlicno izgleda, svida mi se, samo jos par pitanja 

jel mora na 270 i dali to igre podrzavaju?

dali se moze namjestiti na 180 da se igra?

kakve su papucice? dali se moze postepeno ubrzavati ono recimo da vozis 3 100 da odrzavas brzinu, kod mog staro volana od 150kn to se niej moglo bilo je kolko god da stisnes ko da si do dask stisno

jesi igro tdu 2? shift 2, dali ima lockera?

RuskeGTT uto 20.11.2012 20:02
MARKOcVp kaže...

kupujem ga 90%, odlicno izgleda, svida mi se, samo jos par pitanja - da

jel mora na 270 i dali to igre podrzavaju? - pa ja nisam osjecao potrebu da stelam manje stupnjeva, mislim da nemoze...

dali se moze namjestiti na 180 da se igra? - sumnjam, jedino mooozda u nekim simulacijama, ako postoji to uopce

kakve su papucice? dali se moze postepeno ubrzavati ono recimo da vozis 3 100 da odrzavas brzinu, kod mog staro volana od 150kn to se niej moglo bilo je kolko god da stisnes ko da si do dask stisno

jesi igro tdu 2? shift 2, dali ima lockera? - papucice su onako pola pola...moras ful njezno stisnuti da ti polovicni da gas, dozirati se moze nekako, ne naravno kao na pravom autu niti kao na G25/27, malo se naviknes polako stiskati, pa ti onda nekako dozira, ali za 300kn ne ocekuj cuda po tom pitanju...tdu2 nisam uspio konfigurirati volan, shift2 jesam i dosta je ok