deadman ned 4.7.2010 21:32

Naravno da možeš spojiti staru antenu. Za prijam DVB-T signala potrebna ti je obična UHF prijamna antena, koja u pravilu treba biti vanjska (krovna) antena, postavljena na mjesto odakle se vidi odašiljač i usmjerena prema istom, dakle ona koju već imaš.

denix ned 4.7.2010 21:58
BodySnathcer kaže...

Zanima me,dali je moguće spojiti reciver za digitalnu tv,na staru antenu od satelita....trebam vaša stručna mišljenja,kritike itd...hvala unaprijed!

 

deadman kaže...

Naravno da možeš spojiti staru antenu. Za prijam DVB-T signala potrebna ti je obična UHF prijamna antena, koja u pravilu treba biti vanjska (krovna) antena, postavljena na mjesto odakle se vidi odašiljač i usmjerena prema istom, dakle ona koju već imaš.

heh, nema ju, jer on priča o satelitskoj anteni

Packo pon 4.11.2019 11:28

Antena spojena resiver nađe programe ..snaga signala 60% a kvaliteta signala od 0 do 97% stalno varira tako i slika na svim programima jednako osim na kockici i cmc  gdje je sve ok  probao sam mjenjat konektore polozaj antene uvijek isto molim za savjet

 

AF139 pon 4.11.2019 11:39

Koja antena , koliko koaksijalnog kabla , da li je vidljivost prema odašiljaču dobra i koliko je daleko.

Ako je uključeno napajanje DC za antenu a nemaš pojačalo, isključi u meni-u receivera.

Variranje signala može biti do lošeg spoja ili kratkog spoja na priključcima koaksa.