Gale92 uto 25.2.2020 16:52

Sada zovem SZK te ih pitam dali mogu "zakupiti" HD kanale, teta na telefonu mi kaže kako mi to ne preporuča jer da imam nedovoljnu brzinu Interneta te da bi slika štekala i da ne bi bilo dobro.

Na moje pitanje ako je to tako, kako je onda trenutno posve normalno gledam HD kanale (ovo promo razdoblje do 15.3) od 23 kanala na dalje, ona zastaje i ne zna što da kaže... pa ipak vam ne bi radilo kako spada...

 

Isto tako na moje pitanje, kada prestane probno razdoblje, hoće li se RTL ADRIA premjestiti na neki drugi kanal, ona zastaje te ne zna što da kaže "pa nemamo još ta saznanja" .... ugl rezime, TETA NEMA POJMA

Anđeo bez falinge uto 25.2.2020 18:11
djigibao kaže...

...ali sta onda kada se ugasi SD kanali, ljudi ostaju bez RTL, NOVA, DOMA (ako ne zele dodatno placati)...?

Ispali su govna, no ako je RTL paket 3 kn, NOVA tv 3 kune, to je 6 kn (ako znam računati)

Toliko im mogu DOplatiti jer me i ovako već deru kao Musa jarca. 

Ono sranje od 29 kn me ne interesira.

 

Koliko vidim na A1 kod njih su svi ti Hd kanali samo zamijenili Sd kanale bez ikakve novčane naknade...

Ulica Ulice ned 1.3.2020 15:24

Max tv od sutra kreće sa novim Sportklub kanalima ( naravno, i sa novim paketom od 29 kuna ).

U pitanju su kanal koji je HT dugo ignorirao a to je SK HD, zatim SK Esport i kanali SK 7 - SK 10.

Svi kanali će ići u HD rezoluciji i pretplata će biti na mjesečnoj razini ( 29 kuna ).

Ako sve bude kako je najavljeno kanali SK 4, SK 5 i SK 6 ostaju u muljavoj SD rezoluciji pa treba vidjeti hoće li se prebacivati sadržaji sa tih SD kanala na ove nove HD kanale jer će inače ti kanali ( SK 7 - SK 10 ) uglavnom biti bez programa....

Gale92 ned 1.3.2020 19:36
Ulica Ulice kaže...

Max tv od sutra kreće sa novim Sportklub kanalima ( naravno, i sa novim paketom od 29 kuna ).

U pitanju su kanal koji je HT dugo ignorirao a to je SK HD, zatim SK Esport i kanali SK 7 - SK 10.

Svi kanali će ići u HD rezoluciji i pretplata će biti na mjesečnoj razini ( 29 kuna ).

Ako sve bude kako je najavljeno kanali SK 4, SK 5 i SK 6 ostaju u muljavoj SD rezoluciji pa treba vidjeti hoće li se prebacivati sadržaji sa tih SD kanala na ove nove HD kanale jer će inače ti kanali ( SK 7 - SK 10 ) uglavnom biti bez programa....

 a dali recimo mi koji nemamo mogućnost HD kanala radi "brzine interneta" te navedene kanale gledamo u SD kvaliteti....

Gale92 čet 5.3.2020 19:36
Ulica Ulice kaže...

Evo , kolega koji je uzeo taj novi paket kaže da programi idu u HD ready rezoluciji pa ih mogu gledati i oni koji nemaju mogućnosti za Full HD.....

 baš sad gledam da bih zvao.......

BlackMoon sri 25.3.2020 23:38

Imate HRT HD i obični HRT. Ovaj prvi bi trebao biti pravi full HD, dakle 1080p. Ovaj drugi je zakodirani i upscalirani HEVC HRT, s nešto nižim bitrate-om, za one nesretnike koji su još na bakru. Kako HRT još uvijek ima puno više upscaliranog materijala, nego onog snimanog u pravoj full hd rezi, dođe ti ga na isto...Nije savršeno, ali vidljiv je bar neki pomak od onog starog jedva gledljivog mutnog SD-a.

medo_5 čet 26.3.2020 13:16

Pozdrav, imam pitanje u vezi novog MaxTv recivera.

U pitanju je stara Lg plazma 127 cm(50PK350 -ZB model), novi reciver očita na hdmi i piše učitavanje za 2 minute rozi ekran i to je to,dalje ne ide,dok na scart uredno radi sve kako treba.

Inače to mi je od starog tv,prije je imao maxtv i bio je onaj stari reciver koji je na hdmi radio kao zmaj.

Probao sam promjenit 10-tak hdmi kabela i nikaj,isključio sam na tv SIMPLINK pa probao uključiti i ništa,probao mjenjati rezoluciju na maxtvu kad spojim na scart pa vratim na hdmi kabel i ništa,nemam više ideja.

 

Zahvaljujem se unaprijed.

 

myroman čet 26.3.2020 13:47
BlackMoon kaže...

Imate HRT HD i obični HRT. Ovaj prvi bi trebao biti pravi full HD, dakle 1080p. Ovaj drugi je zakodirani i upscalirani HEVC HRT, s nešto nižim bitrate-om, za one nesretnike koji su još na bakru. Kako HRT još uvijek ima puno više upscaliranog materijala, nego onog snimanog u pravoj full hd rezi, dođe ti ga na isto...Nije savršeno, ali vidljiv je bar neki pomak od onog starog jedva gledljivog mutnog SD-a.

 Kaj ti to stvarno? Ovo zvuči kao da nas ima malo... 

BlackMoon čet 26.3.2020 23:04
myroman kaže...
BlackMoon kaže...

Imate HRT HD i obični HRT. Ovaj prvi bi trebao biti pravi full HD, dakle 1080p. Ovaj drugi je zakodirani i upscalirani HEVC HRT, s nešto nižim bitrate-om, za one nesretnike koji su još na bakru. Kako HRT još uvijek ima puno više upscaliranog materijala, nego onog snimanog u pravoj full hd rezi, dođe ti ga na isto...Nije savršeno, ali vidljiv je bar neki pomak od onog starog jedva gledljivog mutnog SD-a.

 Kaj ti to stvarno? Ovo zvuči kao da nas ima malo... 

 Da, na žalost...

BlackMoon sri 17.6.2020 02:00

Meni na optici nisu, bar za sada. Svejedno, naplaćivati HD programe u 2020. godini je ravno sramoti i neviđenom bezobrazluku. Za Novu još nekako, ali šta se to ima pametnog gledati na RTL-u osim pregršt reklama ubačenih u reprizirane filmove kao "šaka u čelo?" Da ne spominjem one lakrdije koje već godinama repriziraju KT2 i "Krv nije voda".

Vrhunac neprofesionalnosti i neljudskosti "novinarima" RTL-a je bio prilog i interview s mrtvim pijanim Grdovićem u jednoj zadarskoj birtiji za vrijeme Korone. Dno dna...

Gale92 čet 16.7.2020 16:24

Jučer primjetio da mi na Comedy Central (kanal 310) odnosno sada mi stoji "nedovoljna propusnost interneta" te se kanal sada zove Comedy Central Extra - info

 

 

dali tko još od vas ima slične smetnje možda?

 

Ostalo programi svi rade posve normalno....

segregator sub 1.8.2020 16:21
mrkac666 kaže...

Vi koji imate 2 maxtv-a dali se moze na jednom slozit jedna a na drugom druga omiljena lista ? Meni to nikad nije radilo kako treba

 

Ja sam dobio drugi i ne mogu prijemnik aktivirati, da li je korisnički broj i PIN isti na oba?

Probao sam korisničku podršku i nula bodova, pa rekoh možda ovdje neko zna

Gale92 ned 2.8.2020 10:08
segregator kaže...

 

Ja sam dobio drugi i ne mogu prijemnik aktivirati, da li je korisnički broj i PIN isti na oba?

Probao sam korisničku podršku i nula bodova, pa rekoh možda ovdje neko zna

 meni su aktivirali odmah kada sam zatražio drugi prijemnik, čekao par dana da dođe paket te uključio i radi.... ipak ih nazovi (budi uporan) pa će riješiti problem

Marko :D ned 2.8.2020 11:25
Gale92 kaže...

Jučer primjetio da mi na Comedy Central (kanal 310) odnosno sada mi stoji "nedovoljna propusnost interneta" te se kanal sada zove Comedy Central Extra - info

 

 

dali tko još od vas ima slične smetnje možda?

 

Ostalo programi svi rade posve normalno....

Comedy Central nikada nije bio dostupan na našem tržištu, Comedy Central Extra je. Ali od 14.7.2020. taj program se više ne emitira i zamijenjen je s NickToons.

segregator ned 2.8.2020 12:38
Gale92 kaže...
segregator kaže...

 

Ja sam dobio drugi i ne mogu prijemnik aktivirati, da li je korisnički broj i PIN isti na oba?

Probao sam korisničku podršku i nula bodova, pa rekoh možda ovdje neko zna

 meni su aktivirali odmah kada sam zatražio drugi prijemnik, čekao par dana da dođe paket te uključio i radi.... ipak ih nazovi (budi uporan) pa će riješiti problem

 

Izgleda da mi nema druge...samo mudrijaši onda prvu stvar koju naprave je da mi resetiraju router, što mi poremeti hrpu stvari

pa moram sve iznova slagati

Gale92 ned 2.8.2020 12:51
Marko :D kaže...

Comedy Central nikada nije bio dostupan na našem tržištu, Comedy Central Extra je. Ali od 14.7.2020. taj program se više ne emitira i zamijenjen je s NickToons.

 da da jasno no i njih čudi što je meni taj program ostao "vidljiiv" odnosno kada stavim na 310 onda mi piše nedovoljna propusnost internetske veze.... zvao sam njih ali i oni se čude

a taj novi program vidim posve normalno