cesnjovka sub 24.8.2019 07:41
sardax kaže...
davor333 kaže...
Jel vam radi max tv daljinac u tv modu? Imam tv Panasonic viera.

 

Ovo obećavaju već dvi godine. HDMI CEC ne radi. 

Najveći apsurd, novi njihov STB je od SAMSUNGA i ne radi sa SAMSUNG TV-om! MAŠALA!

 Ja uzea od Infomira ovaj novi flagship box MAG 425A gore puknio jednu savršenu IPTV listu na Ministra portal (player), i HDMI CEC radi savršeno pali/gasi  TV kad i box. A ovi iz HT-ea imaju SAMSUNG box pa to nisu odmah kod lansirnja  i djeljenja tog box-a svojim korisnicima pretplatnicima omogučili.

Nego sad prtljaju nešto oko toga i opet bugovito.

Sramota!

sardax ned 13.10.2019 11:22

Evo, vidi ovde. Ja sam vec zaminio HD sa obicnim HRT sa 924 na 1 program.

Ovo je slikan HD HRT1 a doli u meniu vidis di mi je sad klasicni HRT1.

Mene vise brine kad ce RTL/RTL2/DOMA biti u HDu. Ima li tko informaciju?

Darkec_Crni ned 13.10.2019 11:27
sardax kaže...
Evo, vidi ovde. Ja sam vec zaminio HD sa obicnim HRT sa 924 na 1 program.

Ovo je slikan HD HRT1 a doli u meniu vidis di mi je sad klasicni HRT1.

Mene vise brine kad ce RTL/RTL2/DOMA biti u HDu. Ima li tko informaciju?

 A vjerovatno će morat uskoro i oni u HD, najkasnije početkom sljedeće godine a najoptimističnije krajem ove.

Gale92 sub 9.11.2019 09:49

Ekipa dali je neka nadogradnja u opticaju, on noćas kad sam uplio max tv u sobi mi kada upalim lampica pola minute, minutu blinka na reciveru i tako isto ujutro a i primjetio sam da isto kada sam upalio i u boravku... kao da neku nadogradnju povlači....

Gale92 sub 9.11.2019 18:07
Gale92 kaže...

Ekipa dali je neka nadogradnja u opticaju, on noćas kad sam uplio max tv u sobi mi kada upalim lampica pola minute, minutu blinka na reciveru i tako isto ujutro a i primjetio sam da isto kada sam upalio i u boravku... kao da neku nadogradnju povlači....

 EDIT: Zvao sam službu za korisnike, dakle ukoliko imate problema da vam nakon uključivanja maxtv recivera, isti se kao zamrzne, stavite LAN kabel u drugi port i isključite reciver iz struje te ponovno vratite u struju, bit će bolje. Rečeno je da nema nadogradnja dolazi te da je za sada puštena za prvih 1000 korisnika, dakle svakako ćemo dobiti obavijest o nadogradnji a kada točno to mi teta nije znala reći...

Gale92 sub 9.11.2019 20:07
djigibao kaže...
Meni je znalo par puta kada pritisnem paljenje na daljinskom da se ne upali, onda opet stisnem pa se upali...

Ne znam dali ima veze što su mi neki dan stavili neku zaštitu od groma na ruter?

 Ja sam ovo moje primjetio jučer popodne.. sada je uredu..... a zovite tehničku podršku pa vidite što će Vam reći...

ParaNO1d uto 12.11.2019 10:30

Kod mene od nekidan ista stvar. Prije sam upalio STB i MaxTV bi bio upaljen unutar 2 sekunde. Sad ga upalim pa crni ekran, pa prebaci na pokretanje, pa opet crni i tako par puta. I onda ga ugasim i upalim, kako kad. Nekad nadođe bez gašenja, nekad ne...

Ivanjino96 uto 12.11.2019 15:01
Gale92 kaže...

Ipak nije uredu,

 

i dalje imam problem, nakon restarta recivera, nakon restarta rutera, nakon njihovog restarta ja i dalje imam problem.

A čini mi se kako me zavlače i ne žele prijavit tehničaru problem. Kada ih nazovem (a zovem već 3 dana) isprva bude uredu ali se nakon nekog vremena problem povrati...

 

 

djigibao kaže...

 

ParaNO1d kaže...

 

 Nakon novog softwarea je stavljeno u postavke da se pali sam tv sa stb-om. Kod nekih televizora to ipak ne radi i zato stvara nekima probleme. Odite u postavke od maxtv-a i pod kontrola TV prijamnika staviti NE i automatsko gašenje staviti Onemogućeno

ParaNO1d uto 12.11.2019 15:08
Ivanjino96 kaže...
Gale92 kaže...

Ipak nije uredu,

 

i dalje imam problem, nakon restarta recivera, nakon restarta rutera, nakon njihovog restarta ja i dalje imam problem.

A čini mi se kako me zavlače i ne žele prijavit tehničaru problem. Kada ih nazovem (a zovem već 3 dana) isprva bude uredu ali se nakon nekog vremena problem povrati...

 

 

djigibao kaže...

 

ParaNO1d kaže...

 

 Nakon novog softwarea je stavljeno u postavke da se pali sam tv sa stb-om. Kod nekih televizora to ipak ne radi i zato stvara nekima probleme. Odite u postavke od maxtv-a i pod kontrola TV prijamnika staviti NE i automatsko gašenje staviti Onemogućeno

Kod mene je NE na kontroli TV prijemnika, a automatsko gašenje sam nekidan gledao baš, koliko se sjećam da je 12h max. Provjerim još danas ali kao da mi je to ostalo u glavi. Meni je ok automatsko gašenje, ali mi je glupo da mi se prije palio za 2 sekunde i da nisam ništa čekao, a sad uvijek neki problem