Seki001 sri 9.1.2019 20:59
djigibao kaže...
Kaze zena da ih nema, prebaci na 100 kanal.
To je vjerojatno za one koje imaju ukljucene HD kanale.

 Da pa moraš imat uključene HD kanale i propusnost dovoljnu ako si na parici...

veky010 ned 3.3.2019 13:32

Pozdrav,

da li je netko imao situaciju da ima sportski plus paket sa HD kanalima (arena sport i sport klub) koji mu uredno rade bez problema i brzinu turbo 50 (mogućnost i za više), ali nema ostale HD kanale iz osnovnog i proširenog paketa.

Nakon upita preko chata kažu kako nemam tehničkih mogućnosti da mi aktiviraju HD paket. Pa kako imam tehničke mogućnosti za sportske HD kanale a nemam za ostale ostale (30-38, 56-74)??

T-Com logika

Hvala

Darian ned 3.3.2019 17:21
veky010 kaže...

Pozdrav,

da li je netko imao situaciju da ima sportski plus paket sa HD kanalima (arena sport i sport klub) koji mu uredno rade bez problema i brzinu turbo 50 (mogućnost i za više), ali nema ostale HD kanale iz osnovnog i proširenog paketa.

Nakon upita preko chata kažu kako nemam tehničkih mogućnosti da mi aktiviraju HD paket. Pa kako imam tehničke mogućnosti za sportske HD kanale a nemam za ostale ostale (30-38, 56-74)??

T-Com logika

Hvala

Ja isto imam brzinu 50, osnovni i prošireni paket ali hd programi mi nisu radili nikad, dobio sam isti takav odgovor ali nisam bio baš uporan pošto imam plazmu iz 2008 godine pa reko kad kupim novi tv onda ću to vijati.

Neki dan prebacujem programe i svi hd programi rade, pa izgleda da su mi oni sami aktivirali. 

perkoxcar ned 3.3.2019 19:24
veky010 kaže...

Pozdrav,

da li je netko imao situaciju da ima sportski plus paket sa HD kanalima (arena sport i sport klub) koji mu uredno rade bez problema i brzinu turbo 50 (mogućnost i za više), ali nema ostale HD kanale iz osnovnog i proširenog paketa.

Nakon upita preko chata kažu kako nemam tehničkih mogućnosti da mi aktiviraju HD paket. Pa kako imam tehničke mogućnosti za sportske HD kanale a nemam za ostale ostale (30-38, 56-74)??

T-Com logika

Hvala

Moraju ti raditi i HD programi koji su inace u prosirenom, a sada ih ima bome vec.Zovi, zali se, moraju ti to rijesiti. 

veky010 pon 4.3.2019 22:15
perkoxcar kaže...
veky010 kaže...

Pozdrav,

da li je netko imao situaciju da ima sportski plus paket sa HD kanalima (arena sport i sport klub) koji mu uredno rade bez problema i brzinu turbo 50 (mogućnost i za više), ali nema ostale HD kanale iz osnovnog i proširenog paketa.

Nakon upita preko chata kažu kako nemam tehničkih mogućnosti da mi aktiviraju HD paket. Pa kako imam tehničke mogućnosti za sportske HD kanale a nemam za ostale ostale (30-38, 56-74)??

T-Com logika

Hvala

Moraju ti raditi i HD programi koji su inace u prosirenom, a sada ih ima bome vec.Zovi, zali se, moraju ti to rijesiti. 

 Riješeno, tražio sam da se ponovno preda zahtjev za aktivaciju HD paketa i sad je sve prošlo. Svi kanali su otključani (i na max tv to go takodjer), jedino su viasat HD kanali na 9xx pozicijama a ne na 72-74 ali to mi nije bitno.

hvala na pomoći

maki040 čet 7.3.2019 09:31

Da ne otvorim novu temu.

 

Nemam jos MaxTV putem interneta. Zanima me, da li kasni slika na IPTV isto kao i na MaxTvToGo ili nije tako strasno?

 

Jucer sam testirao, doduse samo jednom, slika je na MaxTvToGo kasnila cca 27 sec prema DVB-T.

 

Hvala

Seki001 uto 12.3.2019 09:13
maki040 kaže...

Da ne otvorim novu temu.

 

Nemam jos MaxTV putem interneta. Zanima me, da li kasni slika na IPTV isto kao i na MaxTvToGo ili nije tako strasno?

 

Jucer sam testirao, doduse samo jednom, slika je na MaxTvToGo kasnila cca 27 sec prema DVB-T.

 

Hvala

 A gle prema DVB-T ti na iptv maxtv možda je čak i brži signal 1-2 sec ne više tako da tu brige nemaš.

Nije maxtv iptv ko ove ilegalne iptv liste na kojima to kasni od 30.sec pa sve do minut i pol ili ko taj MaxtvToGo on je po kašnjenju blizu ilegalnim listama.

Ali službeni IPTV Maxtv  je druga priča.

Moje osobno mišljenje da je signal na Bnetu ili Iptv Maxtv brži nego preko DVB-T.

punkrockos čet 14.3.2019 19:20

steka li vam povremeno maxtv? ja uzeo pred manje od dva mjeseca i otprilike svaka dva tjedna moram prijavljivati kvar jer pocne stekati slika, uglavnom u vecernjim satima..kao da gledam ilegalne liste a ne sluzbenog providera..prvi put kad sam prijavio su nesto procackali ovi gore pa je neko vrijeme dobro radilo..drugi put su mi zamijenili router pa je 20ak dana dobro radilo..evo sada od jucer navecer opet stekanje..opet sam prijavio kvar..najcesce je stekanje u vecernjim satima, od 18h nadalje..ma uzas uglavnom

Gale92 čet 14.3.2019 20:34
punkrockos kaže...

steka li vam povremeno maxtv? ja uzeo pred manje od dva mjeseca i otprilike svaka dva tjedna moram prijavljivati kvar jer pocne stekati slika, uglavnom u vecernjim satima..kao da gledam ilegalne liste a ne sluzbenog providera..prvi put kad sam prijavio su nesto procackali ovi gore pa je neko vrijeme dobro radilo..drugi put su mi zamijenili router pa je 20ak dana dobro radilo..evo sada od jucer navecer opet stekanje..opet sam prijavio kvar..najcesce je stekanje u vecernjim satima, od 18h nadalje..ma uzas uglavnom

 reci mi za reciver.. možda je stvar do njega...

zeberdee čet 21.3.2019 12:01

Znam da je tlaka, budi im dosadan pa će sredit to. 

I meni je tako štekalo na HD programima pa sam gnjavio svaki put kad je štekalo i više ne šteka hahaha..

i ako imaš samsung max tv, rekli su uskoro update softvera, bit će bolje nadam se

Alex983 uto 16.4.2019 10:43

Postovani forumasi imam pitanje vezano za maxtv i lg magic remote. Ne mogu nikako upariti te dvije stvari. Iz lg supporta mi je receno da promijenim drzavu na Madžarsku, sto sam i napravio i tada mogu poceti programirati, ali nikako isprogramirati da to funkcionira.

 

Unaprijed hvala na odgovoru

Gale92 sub 27.4.2019 15:18

Ekipa dali netko od vas ima uz maxtv i maxtv to go na mobu ili tabletu? Odnosno dali imate sve identične kanale kao i na maxtvu na televiziji? Ja sam zatražio da mi aktiviraju sve kanale i pakete kao što imam na maxtv prijamniku te su rekli da jesu ali na aplikaciji vidim da nisu tj, nemam sve?

dart_tom sub 27.4.2019 21:31
Gale92 kaže...

Ekipa dali netko od vas ima uz maxtv i maxtv to go na mobu ili tabletu? Odnosno dali imate sve identične kanale kao i na maxtvu na televiziji? Ja sam zatražio da mi aktiviraju sve kanale i pakete kao što imam na maxtv prijamniku te su rekli da jesu ali na aplikaciji vidim da nisu tj, nemam sve?

 ja ga imam aktiviranoga,imam vecinu kanala ali ne bas sve ali ono sto meni treba sve se ima(hbo,arene,sk,ng,hystori,hrt,rtl,,nove i jos njih dosta)

ATJLučko ned 28.4.2019 09:14
Gale92 kaže...

Ekipa dali netko od vas ima uz maxtv i maxtv to go na mobu ili tabletu? Odnosno dali imate sve identične kanale kao i na maxtvu na televiziji? Ja sam zatražio da mi aktiviraju sve kanale i pakete kao što imam na maxtv prijamniku te su rekli da jesu ali na aplikaciji vidim da nisu tj, nemam sve?

Kao prvo, imate li vi kolega MAX TV ToGo aplikaciju instaliranu, pretpostavljam imate?! 

 

Ono što mene zanima, kako ste prijavljeni na aplikaciju, preko mobitela ili MAXTV računa jer je u tom zecu grm! 

Malo se prijavljujete preko MaxTV računa, onda imate Većinu programa sa televizijskog paketa, ja ih imam oko stotinjak! 

Gale92 ned 28.4.2019 11:48
ATJLučko kaže...

Kao prvo, imate li vi kolega MAX TV ToGo aplikaciju instaliranu, pretpostavljam imate?! 

 

Ono što mene zanima, kako ste prijavljeni na aplikaciju, preko mobitela ili MAXTV računa jer je u tom zecu grm! 

Malo se prijavljujete preko MaxTV računa, onda imate Većinu programa sa televizijskog paketa, ja ih imam oko stotinjak! 

 Pozdrav,

 

imam Max Tv ToGo app, koristim ju putem korisničkog računa sa maxtv-a kojeg su mi napravili iz službe za korisnike.

Recimo primjetio sam da nemam KanalRi ili recimo XXX kanale, odnosno lokalne kanale nemam a na MaxTv-u ih uredno imam kao i svi...

 

dali se to nekako može dodatno aktivirati ili?

Encyanix pet 23.8.2019 13:17

Pozdrav, evo imam par pitanja u vezi maxtva ako netko moze pomoc :)

1. Zasto je format videa 1080p 50hz a ne 1080p 60hz?

2. Zasto nema 4k opcije za format videa? 

3. Dali treba hdmi 2.0 da bi se koristio 4k format. 

Hvala :)

toxic pet 23.8.2019 13:23
Encyanix kaže...

Pozdrav, evo imam par pitanja u vezi maxtva ako netko moze pomoc :)

1. Zasto je format videa 1080p 50hz a ne 1080p 60hz?

2. Zasto nema 4k opcije za format videa? 

3. Dali treba hdmi 2.0 da bi se koristio 4k format. 

Hvala :)

 1. Pitaj Boga.

2. Nema

3. Nema

 

:)

 

 

Anđeo bez falinge pet 23.8.2019 13:27
Encyanix kaže...

Pozdrav, evo imam par pitanja u vezi maxtva ako netko moze pomoc :)

1. Zasto je format videa 1080p 50hz a ne 1080p 60hz?


Hvala :)

 kolega toxic ti je objasnio uz dodatak da je 50 hz i 60 ist k*** (60Hz su anglosaksonske jedinice)

sardax pet 23.8.2019 23:04
davor333 kaže...
Jel vam radi max tv daljinac u tv modu? Imam tv Panasonic viera.

 

Ovo obećavaju već dvi godine. HDMI CEC ne radi. 

Najveći apsurd, novi njihov STB je od SAMSUNGA i ne radi sa SAMSUNG TV-om! MAŠALA!