Darster pon 6.8.2018 15:30

Pozdrav,

 

trenutno placam mjesecno za jednu IPTV listu(15e kosta i ima oko 3000 kanala. Naravno dogodi se da neki kanali ne rade s vremena na vrijeme ili malo stekaju.

 

Zanima me da li je kvaliteta slike na MaxTV-ovom iptv-u dosta bolja u odnosu na ove placene iptv liste?

Darster pon 6.8.2018 17:59

Znaci cak su i SD kanali otprilike iste kvalitete? Ja imam 55" UHD televizor i nekako nisam najzadovoljniji sa SD kanalima.

 

Znaci nema neke velike razlike izmedju Max TV-a i placene IPTV liste...

nikonja uto 7.8.2018 15:24

Ja se preporučujem za te liste jer sam ih do sada testirao jedno 30ak i jedno je veče govno od drugog. SD slika nije bogznašto ali HD nema veze sa HD slikom, možda je jedino format 720p ali bitrate je jadan do nikakav. Tako da da, ima razlike sigurno jer je bitrate na SD i HD sliki dosta niži nego na iti jednom službenom IPTV provajderu.

IPTVsistemi sri 8.8.2018 10:09
nikonja kaže...

Ja se preporučujem za te liste jer sam ih do sada testirao jedno 30ak i jedno je veče govno od drugog. SD slika nije bogznašto ali HD nema veze sa HD slikom, možda je jedino format 720p ali bitrate je jadan do nikakav. Tako da da, ima razlike sigurno jer je bitrate na SD i HD sliki dosta niži nego na iti jednom službenom IPTV provajderu.

 

Onda vjerojatno nisi provjerio sve IPTV provajdere.

nikonja čet 9.8.2018 15:24
IPTVsistemi kaže...
nikonja kaže...

Ja se preporučujem za te liste jer sam ih do sada testirao jedno 30ak i jedno je veče govno od drugog. SD slika nije bogznašto ali HD nema veze sa HD slikom, možda je jedino format 720p ali bitrate je jadan do nikakav. Tako da da, ima razlike sigurno jer je bitrate na SD i HD sliki dosta niži nego na iti jednom službenom IPTV provajderu.

 

Onda vjerojatno nisi provjerio sve IPTV provajdere.

Ako ih je samo 30 onda da, inače ne :)

 

Ne branim se preopruke za jednog "kvalitetnog" !!!

Darster pet 10.8.2018 17:00

Danas mi je tehnicar spojio i aktivirao max tv :)

 

Kako to da kanali poput Nova TV HD nisu u osnovnom paketu? Na web stranici HT-a pise da je u osnovnom...

 

Nisam aktivirao jos sportski paket, mozda cu samo uzeti za jedan mjesec da vidim da li su sportski HD kanali na MaxTV-u bolji od onih na IPTV listama.

 

HRT2 HD ne vidim na listi, kako je to moguce?

 

Inace ne vidim neku razliku izmedju IPTV liste koju koristim i MaxTV-a ;)

Seki001 pet 10.8.2018 17:09

Ako ti je tek uključena max tv usluga nisu ti još sve otvorili i pustili komplet uslugu ako imaš tehničke uvijete (optiku ili jako dobru propusnost bakrene parice) nije bitno imaš pravo na FHD kanale i svakako će ti ih otvorit. HRT2 HD više ne postoji zatvorili su ga nakon svjetskog u rusiji.Što se tiče tvoje druge konstatacije da nevidiš neku razliku između tvoje iptv liste koje koristiš i maxtv nebi se baš složio sa tobom. Ja sam koristio jedne od razvikanijih i boljih kao šta je RedDevils, tvviet  ili Bitka i njihovi FHD kanali se nemogu usporedit sa FHD Arenama i SK na maxtv vjeruj mi puno je to stabilnije i bolje preko maxtv nego preko i jedne iptv liste iako su i ove iptv liste vrlo dobre  koje sam koristio i dosta je to zadovoljavajuće na njima al ipak je to pouzdanije na maxtve-u. Bez obzira na to ja ću opet morat koristit iptv liste jer sad neću imat ligu prvaka i bundesligu pa ću opet i njih koristit da popunim šta nemam u sport plus paketu.

Darster pet 10.8.2018 22:49
Seki001 kaže...

Ako ti je tek uključena max tv usluga nisu ti još sve otvorili i pustili komplet uslugu ako imaš tehničke uvijete (optiku ili jako dobru propusnost bakrene parice) nije bitno imaš pravo na FHD kanale i svakako će ti ih otvorit. HRT2 HD više ne postoji zatvorili su ga nakon svjetskog u rusiji.Što se tiče tvoje druge konstatacije da nevidiš neku razliku između tvoje iptv liste koje koristiš i maxtv nebi se baš složio sa tobom. Ja sam koristio jedne od razvikanijih i boljih kao šta je RedDevils, tvviet  ili Bitka i njihovi FHD kanali se nemogu usporedit sa FHD Arenama i SK na maxtv vjeruj mi puno je to stabilnije i bolje preko maxtv nego preko i jedne iptv liste iako su i ove iptv liste vrlo dobre  koje sam koristio i dosta je to zadovoljavajuće na njima al ipak je to pouzdanije na maxtve-u. Bez obzira na to ja ću opet morat koristit iptv liste jer sad neću imat ligu prvaka i bundesligu pa ću opet i njih koristit da popunim šta nemam u sport plus paketu.

 Cekam da mi puste HD kanale pa da mogu usporediti :) Najvise me zanimaju sportski HD kanali, imam i ja listu od Reddevils-a i vjerujem da ce HD kanali biti bolji na MaxTV-u.

 

SD kanali su mi tu negdje, nista posebno, na 55" UHD televizoru vjerujem ne moze ni biti bolje :)

SmartIPTV pon 2.11.2020 14:24

Bok, ovako imao sam brata od 19 godina, koji je nažalost poginuo i želim gledati programe na Smart IPTV, ali ne mogu naći programe pa ako netko ima m3u ili txt playlistu neka ovdje stavi, po mogućnosti da se nalazi nickelodeon hr!! Hvala