3 d corner fan sri 2.8.2017 18:51

Molim pomoć oko traženja iptv hr liste ,zato što večina lista neradi . Znam da se ažuriraju skoro svakodnevno.rade liste sa talijanskim i španjolskim kanalima, naravno ja bih  htio sa hr kanalima. liste kao npr : ex yu liste kanala nerade. jedini  program  koji radi je ProgDVB , na njemu sada gledam tv programe. svaka pomoć dobrodošla.

honor8 sri 17.1.2018 17:19
movie kaže...
manipulator kaže...

 Ako nisi skuzio, imam i ja..  :) 

 Ne, nisam skužio? Što imaš i ti?

 

Pretpostavljam listu koju iznajmljuje.

Ja baš tražim neku listu za kodi sa pretežito sportskim kanalima u bar 720p i naravno da radi 24 sata bez prekidanja za jednu curu koja živi u Njemačkoj pa ako neko ima kakav provjeren prijedlog nek javi na pm.

Ne skuplje od 10e mjesečno.

Da li je uopće preko kodia bez VPN-a sigurno u Germany ?

hrka11 čet 18.1.2018 16:14
Jole-Ri kaže...

Pozdrav,

 

ako kome treba IPTV sa 350+ kanala, povoljno... javite se na mail: iptvsistemi@gmail.com

 

 

 Lista ima u ponudi koliko oces.Treba biti pouzdana,kad upalis El clasico da radi bez problema,a ne sve radi extra kad je nesto bitnije bude k...od gledanja.

movie sub 20.1.2018 17:19
Jole-Ri kaže...

pa to mi frend drži, i koristim već 3 god skoro, nisam imao većih problema, u 95 % slučajeva se radi perfektno

Ako je u preostalih 5% neka bitna tekma onda lista ne drži vodu i svejedno mi što radi super dok kuhaju ili prodaju stara skladišta. Bitno mi da mogu gledati u HD ligu prvaka te sve lige petice. Ako mi se to može garantirati, zainteresiran sam. Tako da ovih 95% mi ništa ne znači osim sumnje da neće raditi kada će mi to biti bitno.

Borko_00 sri 7.2.2018 08:29

ako želiš HD ligu prvaka uz garanciju onda uzmi neki servis tipa max tv ili nesto slicno gdje uz osnovni paket platiš još 50kn mjesečno sportski hd paket uz ugovor na 12 mjeseci.

ako želiš jeftino za 50 kn gledati 400 programa, onda uzmi IPTV i uživaj.

manipulator sri 7.2.2018 08:44
Borko_00 kaže...

ako želiš HD ligu prvaka uz garanciju onda uzmi neki servis tipa max tv ili nesto slicno gdje uz osnovni paket platiš još 50kn mjesečno sportski hd paket uz ugovor na 12 mjeseci.

ako želiš jeftino za 50 kn gledati 400 programa, onda uzmi IPTV i uživaj.

 Servis tipa max tv nece imati ligu prvaka....  :) 

Luka123 pon 26.2.2018 12:55

 

Admini nebi dopustili nesto sto je ilegalno bez njihovog znanja. Ovdje nitko neprodaje IPTV

puckovski ned 22.4.2018 14:46

IPTV Aleksander Sofronov
Poštovani,da li neko zna kako napraviti dodatne stavke u izborniku aplikacije iz naslova?-- znači da se kanali dodatno sortiraju po žanrovima, npr.muzika,film,sport,dječji i sl.Sada je podjela samo na faforite i svi kanali.Hvala.

dasan sub 23.11.2019 00:53

Trebao bih preporuku iptv liste ili neke slične opcije za roditelje,ne žele bušiti zid provesti antenski kabel inače bi im bila dovoljna i zemaljska antena..Ne očekuje nista posebno ni puno kanala i da nije preko 10e

Imaju android box 96