win32 uto 23.7.2019 10:31

Hej ekipa, ima li još netko problema s jezikom na EvoTV i Eurosportu 1?

Jučer se promijenio na njemački jezik, a inače je naravno na engleskom jeziku. 

Primarni jezik na uređaju je hrvatski, a sekundarni engleski. 

Probao sam restart, provjerio update i klasične stvari, no i dalje je gore njemački jezik. 

EvoTV support kaže kako oni nemaju ništa s tim i da se obratim Eurosportu, no ako imaš u ponudi jedan program i ako ti u ponudi stoji da je program na engleskom, a ti ga puštaš na njemačkom, onda tu nešto ne štima s ponudom koja je jednostavno totalna glupost i prevara. 

Na svu sreću nisam vezan s ugovorom za EvoTV pa ako se danas tokom dana to ne riješi jednostavno im budem vratio uređaj jer ne mogu gledati Eurosport 1 na njemačkom. 

Ima li netko kakav savjet tj jesam li nešto propustio kod postavki ili je li to normalno da tako mijenjaju jezik?

Teško da sam nešto propustio oko postavki, a isprobao sam sve moguće opcije....od restarta do provjere nadogradnje. 

Koji fail, ali odgovor supporta da se obratim Eurosportu za takva pitanja mi baš i nema smisla jer uslugu plaćam EvoTV-u i znači da muljaju oko ponude. 

Marko :D uto 23.7.2019 10:50

Ne znam ima li EvoTV mogućnost odabira drugog jezika na pojedinim kanalima, ali probaj na daljinskom pronaći tipku koja mijenja audio jezik. Ako se TV kanal emitira na više jezika, korištenjem te tipke možeš promijeniti jezik na kojem se govori.

 

Ako je samo jedan jezik dostupan, program se očito emitira na njemačkom, te je najvjerovatnije došlo do nekakve pogreške ili se jednostavno emitira program na njemačkom jeziku bez engleskih komentatora.

win32 uto 23.7.2019 13:02
Marko :D kaže...

Ne znam ima li EvoTV mogućnost odabira drugog jezika na pojedinim kanalima, ali probaj na daljinskom pronaći tipku koja mijenja audio jezik. Ako se TV kanal emitira na više jezika, korištenjem te tipke možeš promijeniti jezik na kojem se govori.

 

Ako je samo jedan jezik dostupan, program se očito emitira na njemačkom, te je najvjerovatnije došlo do nekakve pogreške ili se jednostavno emitira program na njemačkom jeziku bez engleskih komentatora.

Ma ne, koji jezik puste, taj i bude, a po defaultu je kao i uvijek engleski. 

Bilo je ono neko kratko vrijeme tj do prije godinu dana na hrvatskom jeziku, ali to je neslavno propalo pa je ostao engleski jezik tj kako im je i navedeno u ponudi. 

Trebalo bi imati mogućnost odabira, ali u principu to ne radi kako je zamišljeno, makar je kao što sam naveo stavljen hrvatski jezik kao primarni za sve programe, a engleski kao sekundarni. 

Kaže EvoTV support da se treba obratiti Eurosportu što nikako nema smisla.

Bilo je sve normalno na engleskom jeziku do jučer popodne i od onda je na njemačkom. 

 

Kontaktirao sam i Eurosport (tek da napravim sve što su rekli), no oni naravno Eurosport support kaže da je to do TV providera tj. Evotv-a. 

 

"I invite you to get in touch with your TV provider in order to get more information regarding your request.

Thank you again for your understanding and I remain available for any further request that you may have.

Have a nice day !

 

Best,
Sara
Eurosport Customer Support"

 

Očito je EvoTV povukao za sve korisnike krivi jezik ili nešto i sada se izvlače na gluposti. 

Najjače mi je kada su rekli neka se kontaktira Eurosport jer oni kao nemaju ništa s time. :) 

Ako idemo još dalje, u ponudi stoji da imaju Eurosport 1 na engleskom jeziku, a sada ga isporučuju na njemačkom tj ne dobivam ono što sam platio. 

Istina da to traje samo 24h tj od jučer, no ako to ne riješe jednostavno im vraćam uređaj pošto na svu sreću nisam na pretplati. 

Čekam cijelu godinu Tour de France i sada je na njemačkom! Hahaha....kaos! :) 

Kaže support da "istražuju slučaj". :)))