kameni_zg čet 6.6.2019 15:17
bumbumzvonko kaže...
Zašto mi ne da na mobitel instalirati? Nije android box? 😯

Kaze official siptv stranica: "Android TV application version is available in Google Play store.
If it's not compatible with your device in Google Play, it means your device is not Android TV."

Prevedeno: Siptv aplikacija se moze preuzeti na Google Play Trgovini, ako nije kompatibilno sa vasim uredjajem to znaci da vas uredjaj nije Android TV.
Znaci mora da imaju neki nacin da provjere jel si na mobu ili android boxu. E sad, nisam probavao na mobu niti nema potrebe da to imas na mobu, jer za mob

lakse sucelje ti je ako koristis perfect player, a za tv je siptv po meni najbolji.

Jedino da probas manualno skinut, a to mozes odavdje.

bNeo čet 6.6.2019 20:33
bumbumzvonko kaže...
Koji Xiaomi box imaš?

 E sorry. Mi Box 3... I skinio sam aplikaciju prije par dana direktno sa google playa. Na Xiaomi pocophone mi na play-u pise da nije kompatibilan, ali za mi box 3 je odmah sve bilo tip-top.

usora ned 23.6.2019 15:53

Pozdrav 

Dugo nisam pratio android tv box temu. Nešto sam pročitao unazad ali nisam baš siguran da sam dobio odgovor za moje pitanje. Imam android tv box Marke A95X R2. Jedan moj prijatelj bi da to uzme posto je na njemu iptv, netflix i Youtube i on bi samo to koristio. Mene prvenstveno interesuje kvaliteta slike i da sve funkcionira bez prekida.. I do sada na ovom boxu nije bio hd na netflixu. Spreman sam izdvojiti do 100 eura.

Hvala svima unaprijed na odgovoru 

skroby17 uto 25.6.2019 20:14

imam xiaomi mi box 3 koji je spojen ethernet kablom preko ugreen adaptera. Danas gledam hbo go i odjednom dobijem poruku greška veze i od jednom preko ethernet kabla ne radi internet. Sve je uštekano a on ga jednostavno ne prepoznaje. Testirao sam sve živo, s kablom je sve uredu, s adapterom sve uredu. Formatirao nekoliko puta mi box, odobrio čak i developer options te opciju korisi usb kao ethernet adapter ali ništa. S usb-om na mi boxu je sve ok jer sam u adapter spojio hdd na usb i on radi bez ikakvog problema...Ima li itko kakvu ideju jer ću poluditi od toga :D

kule ned 30.6.2019 14:56
domac5 kaže...

 I mene također zanima ovaj uređaj... već sam tu postavio pitanje ali nisam dobio odgovor: vidim da uređaj ima Audio Out pa me zanima mogu li na njega spojiti vanjsko pojačalo kao što si npr. spojim laptop na ulaz za slušalice? 

 

Hvala :)

aha23 ned 30.6.2019 15:47
2happy2beu pon 29.7.2019 21:48

Pozdrav ekipa, stiga mi je novi box (mx10pro 4/64gb android 9.0 4k 6k sta ja znam) i odusevljen sam. Puno brzi i fluidniji od starog (Mecool m8s pro w 2/16). Napokon HD programe gledam bez trzanja.

Jedna stvar me zanima, bio sam uvjeren da ima bluetooth kad sam narucivao ali sad tu opciju jednostavno ne mogu nac u postavkama ili ga ocito nema (u developers options ima nekakvih dodatnih opcija za bluetooth ali ne moze se nigdi ukljucit). Proba sam sa nekakvim USB bluetooth dongle-om sta imam doma ali nema promjena, odnosno ne mogu ga ni instalirat na boxu.

Moje pitanje je da li ipak postoji mogucnost postavljanja bluetootha na box preko USB adaptera namjenjenog bas za android? Odnosno to bi trebalo funkcionirati plug n play ako nema instalacije drivera?!

Spojio bi Logitech-ove bluetooth zvucnike, ako imate rjesenje vicite :)

mungos 2000 pon 5.8.2019 13:49

molim pomoc!!!! molio bih neki kontak broj tko mi moze instalirati MINIX NEO U1!? imam ga vec neko vrijeme i bio je super, dok se nisam vratio sa godisnjeg!!! tada mi sincic priopci ljepu vijest, da je vratio sve na tvornicke postavke:( bilo bi idealno da je netko iz ZG ili iz Velike Gorice! hvala....

fic1003 pet 9.8.2019 15:13
Yovitssa pon 12.8.2019 08:21
dejo74 kaže...

može preporuka za jeftiniji android tv box za max tv to go aplkaciju a da uredno radi?

 I meni treba za istu namjenu, može pomoć? Jel treba neki bolji ili je dovoljno neku "jeftinjaru" kupiti?

dejo74 pon 12.8.2019 08:41

Bacio sam oko na amazon fire tv stick on ima gigu samo čini mi se al 29.99€ basic edition  primamvljivo ,probat ću njega  ako ne radi prodam ga na njuški

 

p.s. radi model za smart tv apk od ht-a,ubacio preko es file explorer ftp-om radi perfekcija još da je malo bolji internet od 10 uskoro će 20 mbita

Yovitssa uto 13.8.2019 20:57
Yovitssa kaže...
Streetpunk kaže...

Samo gledaj da nema smeće od proca kao Cortax a5 i gigu rama, barem 2 gb rama.

 Jel bi OVAJ bio OK?

 Na Forum.hr sam pročitao da moram pripaziti koji Android Box kupujem jer mi na većini ne budu radile Arene u HBO... Sad sam totalno u banani... :-(

Jel zna netko nešto više o tome? ili da mi napiše "kupi taj i taj uređaj" i gotovo... Hvala!

bezimeni čet 15.8.2019 11:47
Yovitssa kaže...

Je li ovo dobra cijena? Mogu li očekivati da mi "praše" carinu i PDV? Nisam nikad sa Alieexpressa naručivao pa pitam...

 Ide PDV + naknada carinskog postupka. Na geekbuying možeš naručit sa skladišta iz EU stigne kroz par dana i nema PDV. Cjena je u startu nešto veća jer je već uvezen uredjaj. Mislim da je u MIstore u Arena Centru 550 kn ako možeš do tamo.

Prayer čet 15.8.2019 12:02
Yovitssa kaže...

Je li ovo dobra cijena? Mogu li očekivati da mi "praše" carinu i PDV? Nisam nikad sa Alieexpressa naručivao pa pitam...

 Osobno ga imam i koristim, doduse svog sam kupio sa ADM-a za nekih 600kn sa dvije godine garancije.