Bonbon

ne prelazite u BonBon (MONSTRUMI)

DDavorin ned 2.12.2018 20:57
ridealong kaže...
DDavorin kaže...
ridealong kaže...
DDavorin kaže...

Jeli netko prešao brzine na bonbonu bilo pretplata ili bon od 100Mbps?

 Da. Bonovi. Ali tek nedavno. Do tada je max bio 60-70 megabita, a dnevni prosjek 20-40 megabita.

 pitam jer jedan forumaš tvrdi da ima brzinu preko 200Mbps na bonbonu a meni max 80DL ajd kad uloviš veću brzinu od 100Mbps stavi Prtsc

 Možda je čovjek na dobrom položaju u odnosu na nešto noviju infrastrukturu HT-a (Tomašković u jučerašnjem Jutarnjem listu tvrdi kako će obnoviti mobilnu mrežu ove i sljedeće godine u svhu priprema za 5G) i ima nešto manje korisnika oko sebe.

 

Evo ti screenshot od prije tjedan dana:

 pa infrastruktura je od ht na bonbonu a ja na ht imam preko 200DL a velim bonbon mi je limitiran na istoj baznoj zna skočiti preko 100 al se vrati opet na 50 a vidjet ćemo kroz neko vrijeme jer da puste ful brzinu na bonbon u ko će ostat na t-comu sami sebi bi skočili u usta

ridealong ned 2.12.2018 23:03
torrente kaže...

ne bi smjelo prelazit down 75 i up 25.  toliko navode u uvjetima korištenja.  ja sam jedan tjedan isprobao flat za 80kn i ta je brzina.  napravio cca 250gb.  ujednačeno je radilo zbog blizine bazne...ali na 75 je zavezano.

Vidiš da može. Barem download. Upload se drži na 25. :-)

 

Samo što ovaj drugi forumaš i ja nismo postupili pametno. Pa će sada netko poput tebe ići pitati Bonbonovce koja je max brzina i dati link na ovaj forum. Ako oni ograniče brzinu, znat ćemo da si ti taj koji je sve ukakao.

I na Simpi sam tobože imao do 75 megabita, pa sam u okolici Zagreba došao do 94 megabita. Misliš li da sam im to rekao? I na kraju, misliš li da oni to ne znaju?

 

 

ridealong ned 2.12.2018 23:07
xerexy kaže...

Majstore ja sam u bonbonu 4 godine od toga 1.5 godina u inozemstvu nikad ni jedan jedini problem na bonovima sam cijelo vrijeme i nema teorije da se maknem.

 Jedino što me tamo drži je infrastruktura. HT trenutno ima jako dobru mrežu.

ridealong ned 2.12.2018 23:10
DDavorin kaže...
ridealong kaže...
DDavorin kaže...
ridealong kaže...
DDavorin kaže...

Jeli netko prešao brzine na bonbonu bilo pretplata ili bon od 100Mbps?

 Da. Bonovi. Ali tek nedavno. Do tada je max bio 60-70 megabita, a dnevni prosjek 20-40 megabita.

 pitam jer jedan forumaš tvrdi da ima brzinu preko 200Mbps na bonbonu a meni max 80DL ajd kad uloviš veću brzinu od 100Mbps stavi Prtsc

 Možda je čovjek na dobrom položaju u odnosu na nešto noviju infrastrukturu HT-a (Tomašković u jučerašnjem Jutarnjem listu tvrdi kako će obnoviti mobilnu mrežu ove i sljedeće godine u svhu priprema za 5G) i ima nešto manje korisnika oko sebe.

 

Evo ti screenshot od prije tjedan dana:

 pa infrastruktura je od ht na bonbonu a ja na ht imam preko 200DL a velim bonbon mi je limitiran na istoj baznoj zna skočiti preko 100 al se vrati opet na 50 a vidjet ćemo kroz neko vrijeme jer da puste ful brzinu na bonbon u ko će ostat na t-comu sami sebi bi skočili u usta

 Znalo je i meni skočiti na 90+, pa se vratiti na 60-70. Prije dva, tri tjedna test je pokazao brzine preko 100, ali to nije stalno. Trenutno je 41/25.

 

Pretplatnici HT-a imaju brzinu do 350.

fer-de-lance pon 3.12.2018 15:14

A meni konstantno na bonbonu 90 Mbps (kad sam na poslu, pun LTE signal).

Prije par tjedana sam imao i prek 100 konstantno, a upload je uvijek točno malo ispod 25 Mbps.

Uglavnom, nemaju oni nikakve restrikcije, samo ovisi kolika je zauzetost ćelije.

 

 

 

 

DDavorin pon 3.12.2018 15:24
fer-de-lance kaže...

A meni konstantno na bonbonu 90 Mbps (kad sam na poslu, pun LTE signal).

Prije par tjedana sam imao i prek 100 konstantno, a upload je uvijek točno malo ispod 25 Mbps.

Uglavnom, nemaju oni nikakve restrikcije, samo ovisi kolika je zauzetost ćelije.

 

 

 

 

 pa di je to do 300Mbps kao što kaže jedan forumaš da ima tu brzinu