Automobili

Kako prodati BMW 1 (2010)?

domi321 čet 9.5.2019 21:12

Od nove godine prodajem BMW seriju 1, 2010 god. full oprema, 155 tis. km.

6900€

 

Kupio Vau Vau na njuški pa cak i super vau oglas gdje sam odma prvi na stranici i niko u tih pet mjeseci nije niti nazvao.

 

Koliko vidim najjeftiniji sam oglas na njuskalu s tom kilometrazom i godinom...

 

Pokusavam kupit BMW F30 ali nikako da ovog prodam, recite mi iskreno jel cijena u redu da odmah znam jer ispod te nikako ne idem

domi321 čet 9.5.2019 22:54
gocc01 kaže...

389 BMW jedinica od 2010 nadalje u oglasu? Pa kaj ne valja s njima kad ih je toliko?

 nije da ne valja, za prvi auto je super.

Odvozio sam ga i dosadio mi je pa ocu uzet F30 al nista od toga kad niko nema para izgleda i da stavim 6000€

hahhaajaads čet 9.5.2019 23:05

Jel to onaj bijeli ?

 

Za pocetak bi trebao dodat jos slika. Znaci par iz unutrasnjosti, i sa svih strana izvana i poslikaj ripne i dodatni set guma/felgi ak imas. Nadji neko mjesto gdje ce ti slike ispast lijepe, znaci da nisi parkiran pokraj drugih auta ili slicno, tipa mi smo prodavali cmaxa oko 2 mjeseca, nitko nije zvao i dao sam si truda da ga zglancam da se sjaji i otisao do jednog jezera na suncanom danu i poslikao ga sa svih strana. I pogodi sta, kupac je zvao za tjedan dana i auto je otisao u Zadar. Isto tako si uzmi vremena pa dodaj par informacija o autu u "opsirnije", tipa kad si zadnji put radio servis, koji su dijelovi mjenjani itd.. Sretno sa prodajom 

footballer čet 9.5.2019 23:09
domi321 kaže...

Od nove godine prodajem BMW seriju 1, 2010 god. full oprema, 155 tis. km.

6900€

 

Kupio Vau Vau na njuški pa cak i super vau oglas gdje sam odma prvi na stranici i niko u tih pet mjeseci nije niti nazvao.

 

Koliko vidim najjeftiniji sam oglas na njuskalu s tom kilometrazom i godinom...

 

Pokusavam kupit BMW F30 ali nikako da ovog prodam, recite mi iskreno jel cijena u redu da odmah znam jer ispod te nikako ne idem

 

Možda da probaš s Indexom također? Vidim da je i on počeo bit dosta aktivan. A i po iskustvu poznanika, stavljanje oglasa u FB grupe odnosno oglasnike isto prolazi, većina ljudi je na FB i veća je šansa da će netko naletjeti na njega, ukoliko postaviš lijepe slike. I na kraju - većina ljudi kupuje aute ili u ovo doba ili nakon ljeta, tako da mislim da nije problem u cijeni (za te kilometre, opremu i godište, jedino nisi napisao koji motor je u pitanju) nego jednostavno kupci još nisu toliko aktivni u potrazi. 

hahhaajaads čet 9.5.2019 23:09
galinjo24 kaže...
Puno ih se sad uvozi... Za male pare
Ja uzeo sad nedavno za 6500e
2007g
120d
Automatik
Full sa xenon
200 000

 Pa njegov je 120d, 2010 godina sa 155tkm za 6900€, i medju jeftinijima je na njuski.

hahhaajaads čet 9.5.2019 23:12

 

 ljudi kupuje aute ili u ovo doba ili nakon ljeta, tako da mislim da nije problem u cijeni 

 + za ovo, niti jedanput nismo prodali auto u zimskom razdoblju, uvijek bude negdje 5-6-7-8-9 mjesec. Mene vecinom zahvate u polovini 7 mjeseca, taman kad se spremamo na more 

jaZey pet 10.5.2019 06:40

Evo ti jos jedan savjet malo starijeg lika.

Bez obzira sto sam proveo mladost "tjunirajuci" aute kada vidim zatamnjene sajbe, velike felge itd automatski oglas preskacem, bez gledanja na opis ... samo stock ili nista.

Probaj razmislit da ga vratis u izvorno stanje, vjerujem da ces zainteresirat publiku koja ima puno vise novaca od ovako ciljane mladje, i btw. auto se slika sa svih strana te kompletna unutrasnjost.

hahhaajaads pet 10.5.2019 10:33
domi321 kaže...
ivanzu kaže...

Nece ga nitko jer ima jadni simplex lanac koji puca.

 ozbiljno?

pa onda ga se moram pod hitno rijesit

 

 Ak si redovno mjenjao filtere+ulje (max 10tkm, nikakvih 15-25tkm) onda nemas problema do 170-200tkm. Posto vjerovatno ne znas kad ga je mjenjao prethodni vlasnik bolje napravit preventivu sa najnovijim modelom zupcanika i pojacanim lancom. To te izadje cirka 3500-4000kn sa zamjenskim iwis djelovima (iako na iwis djelovima isto pise bmw) +  se mora motor vadit van...

speedy56 pet 10.5.2019 10:42

Na stranu nedostatak poštenih (i kvaliteti i kvantiteta) slika, pa čak i ovi gtx prednji farovi - s plastičnim volanom i ručnom klimom ga niti džabe ne bih uzeo.

 

Probaj otići s njim na sajam, mislim da će ga prije tako netko uzeti, nego ovako s nezamjetnim oglasom na njuški.

steve90 pet 10.5.2019 11:37

Možda će ti zvučati glupo (znam da meni je), ali stavi oglas na Facebook. Ima dosta grupa za prodaju/kupovinu. Meni je auto stajao 2 mjeseca na oglasniku (index) i javio mi se samo jedan lik preko poruke da bi pogledao, međutim nikad se nije više javio da se dogovorimo. Stavio auto na facebook, par prijatelja i nešto obitelji podijelilo oglas i prodao ga za dva dana.
Sretno! 

Timo pet 10.5.2019 15:16

lose fotke iz kojih se nista ne vidi

 

auto je iz uvoza, pretpostavljam, posto pise prva rega u HR 2019.

 

ako je iz uvoza i ako je njemacka, 2010. godiste sa 155k km nema nikakve sanse da je istina

 

zato ti se nitko ne javlja, jer briju da su skidani kilometri sa 300k na 155k recimo

 

to ti je tak

sstrmi ned 12.5.2019 20:39

Ne valja biti najjeftini.To sam i ja sad shvatio.

MIslim kod mene nije kao kod tebe da nitko ne zove.Jedno minimalno 20 zamjena dosad,dok danas napokon u oglas nisam dodao za koje određene aute mijenjam

I bilo je još spuštanja cijene iako sam prefer s cijenom jer hocu prodati da kupim drugi auto koji se prodaje,ali očito da ništa od tog neće biti i da cu maknuti oglas i za koji mjesec staviti po cijeni koju svi stavljaju - 100k+

Mislim,probaj ozbiljno staviti vecu cijenu jer ovako ljudi misle najjeftiniji pa nesto nevalja.Na to je meni frend ukazao zašto nisam prodao nakon mjesec dana,a daleko najjeftinij

Točnije , 20k jeftiniji nego iduci E63 , a 32k naspram sljedeceg baš kao moj E63 630i i to isto godište 2005

A u muđuvremenu,ovih mjesec dana što prodajem 3 E63 , od tog jedan 630i su se prodali po 107k+.Godišta +-1 moje

sstrmi ned 12.5.2019 21:43

Onda bezveze dajemo savjete.
Eto kažem svoj vlastiti primjer,i šta mi je frend ukazao.
I što fakat ima smisla,kad i sam razmislim jer kad sam kupuvao prošle godine dva puta auto,oba puta sam preskočio najjeftinije na njušci.

I onda na kraju ja svoj stavim najjeftinije što nevalja,jer misle ljudi mora biti razlog zašto je toliko jeftiniji od ostalih
Tako nek prvo pokuša povećati cijenu da ne odudara kao najjeftinij,što ću i ja napraviti ako se sad ne proda pa kad budem drugi put stavio na prodaju