Automobili

Auti - ultimativna tema

hrčak sub 29.2.2020 09:39

Pozdrav, uskoro trebam uzimati na autu nove ljetne gume pa me zanima, ako trenutno imam gore 215/50/R17, a mogu stavit i 215/55/R17 (upisane u prometnu), da li ću dobiti nešto na udobnosti auta ako stavim te više gume? Par kuna su skuplje. Hvala

domac5 sub 29.2.2020 15:05

Kolko po vama vrijedi leon 2008 godina, 1.6 benzinac bez plina sa 160000 km? Garnitura remenja i vodene pumpe je rijesena, ima stylance opremu i covjek trazi 4000 eura.. Jel ima jos kaj pametnije za te pare a da je c segment sa 4 vrata i benzinac.. Dao bi i 1000 eura vise ak je neki dosta bolji auto od leona..

Zelja mi je bila astra j 1.4 turbo ali nazalost preskupa mi je trenutno

RuskeGTT sub 29.2.2020 15:26

jutros me docekala parkerica u zadnjoj lijevoj gumi...odgegao sam se 60km uz povremeno napumpavanje i sanirao...

dosli smo jos malo na 5000km, pa se pitam dal je pametno dat dobla na nulti servis (danas pregledao na sipci fali pola, neznam koliko je bilo kao nov, dal uopce stavljaju full?) i otkrio da turcin nije ugradio diskove iza, nego bubnjeve -.-

i plus: odveo lagunu na remont

1BIT sub 29.2.2020 16:20

Land rover sa dodatnom opremom

  

Kad ti zakaže rikverc switch

 

Nisam expert, ali rekao bi da je ovaj ljubitelj letjelica

  

fiat albea...raritet

  

 

virus

 

Lancia 037 je ustvari kopija abarth-a 030, tko zna koliki bi abarth uspjeh postigao da je sudjelovao kao lancia u rallye-u...
 

Jakovp sub 29.2.2020 16:22
1BIT kaže...

Land rover sa dodatnom opremom

  

Kad ti zakaže rikverc switch

 

Nisam expert, ali rekao bi da je ovaj ljubitelj letjelica

  

fiat albea...raritet

  

 

virus

 

Lancia 037 je ustvari kopija abarth-a 030, tko zna koliki bi abarth uspjeh postigao da je sudjelovao kao lancia u rallye-u...
 

 

Ta Albea je najružniji auto ikad proizveden, bez daljnjega.

nixass sub 29.2.2020 17:15
Jakovp kaže...

  

 

Ta Albea je najružniji auto ikad proizveden, bez daljnjega.

 Meni su svi ti originalni hatchacki koji su prilagođeni za bliskoistočna tržišta izrodi.

Pogled Renault Thalia, majko isusova

Jakovp sub 29.2.2020 18:22
1BIT kaže...
Jakovp kaže...

 

Ta Albea je najružniji auto ikad proizveden, bez daljnjega.

 Ružniji i od multiple?

  

 

Pa da, multipla je ružna ali su barem nešto pokušali.

 

nixass kaže...
Jakovp kaže...

  

 

Ta Albea je najružniji auto ikad proizveden, bez daljnjega.

 Meni su svi ti originalni hatchacki koji su prilagođeni za bliskoistočna tržišta izrodi.

Pogled Renault Thalia, majko isusova

 

Tako je, ti auto jednostavno nemaju dizajn, katastrofa. I npr. c-elisee ili kako se već piš, stara fabia sedan...

sveupitni sub 29.2.2020 21:28
1BIT kaže...

kakav lik

video

 

video

 

video

 

Hokus pokus there is a dent on your fokus (10:51min zadnji video)

 Taj decko je radio sa mnom na sezoni prije koju godinu. Ugl imao je Apriliu Pegaso, koju je mjenjao sa nekog Kawasakia (Ninja mislim) i snimio je 3 videa. Prvi video pokazuje motor, drugi video divlja s motorom, treci video razbio je motor hahah Te je obrisao

Jarvan sub 29.2.2020 22:40
domac5 kaže...

Kolko po vama vrijedi leon 2008 godina, 1.6 benzinac bez plina sa 160000 km? Garnitura remenja i vodene pumpe je rijesena, ima stylance opremu i covjek trazi 4000 eura.. Jel ima jos kaj pametnije za te pare a da je c segment sa 4 vrata i benzinac.. Dao bi i 1000 eura vise ak je neki dosta bolji auto od leona..

Zelja mi je bila astra j 1.4 turbo ali nazalost preskupa mi je trenutno

 20-25 kila.

maks0806 pon 2.3.2020 14:27

U nabavci sam auta za do/oko 5k eura, te mi je svakako u najužem izboru Civic 8e generacije. Što mislite? Imate li kakav primjer oglasa (mada sam ih pročešao sve), njemačka ulazi u obzir.
Usput pitanje, u mom kvartu je već skoro godinu dana jedan 1.8 type s. Stoji, propada. Stupio bih u kontakt nekako, imate li savjet?

RuskeGTT pon 2.3.2020 16:25
maks0806 kaže...

U nabavci sam auta za do/oko 5k eura, te mi je svakako u najužem izboru Civic 8e generacije. Što mislite? Imate li kakav primjer oglasa (mada sam ih pročešao sve), njemačka ulazi u obzir.
Usput pitanje, u mom kvartu je već skoro godinu dana jedan 1.8 type s. Stoji, propada. Stupio bih u kontakt nekako, imate li savjet?

 posto je osiguran kod euroherca, najbolje da nazoves njih i pitas da li bi ti dali kontakt, mada sumnjam, ali ako imas veze u eurohercu...

maks0806 pon 2.3.2020 16:30

Ah to sam našao, brij šasije i police osiguranja. Ostavio sam bio na auto papir, ali je pala kiša, pa ću sada u nekoj plastičnoj foliji. 

Svaki dan prolazim pored njega, stvarno mi je žao vidjeti ga kako deteriorira. 

big_guy uto 3.3.2020 10:48

Ekipa kakva vam je giulietta?Nisam  nikad vozio niti sjedio u jednoj no po oglasima me odbilo par stvari sto sam mogao vidjeti po slikama.Prvo kriminalno ruzan volan,mislim da je isti kao u fiat stilu,drugo obloge vrata djeluju jeftino i nekvalietno i trece;sjedala su uzasno neprofilirana pa imam osjecaj da se pri malo ostrijem zavoju tijelo osjetno giba po cijelom autu...

ivanoile uto 3.3.2020 11:31
1BIT kaže...

 

video

 

 

 Koni STR.T vec 3 godine bez problema, Bilsteini B14 nakon 2 god poceli problemi. B14 su bili tvrdi kao kamen, Koni malo meksi iako na oba su mjenjane opruge uz njih na neke druge. (sada je HR - HP3 kombinacija kao savrsena sredina)

Jarvan uto 3.3.2020 13:00
big_guy kaže...

Ekipa kakva vam je giulietta?Nisam  nikad vozio niti sjedio u jednoj no po oglasima me odbilo par stvari sto sam mogao vidjeti po slikama.Prvo kriminalno ruzan volan,mislim da je isti kao u fiat stilu,drugo obloge vrata djeluju jeftino i nekvalietno i trece;sjedala su uzasno neprofilirana pa imam osjecaj da se pri malo ostrijem zavoju tijelo osjetno giba po cijelom autu...

 Materijal interijera je kvalitetniji nego kod konkurencije, sad neznam kaj je tebi mjerilo jeftino i nekvalitetno ... bolje je od VW, lošije od Mercedesa (i dalje odlično).

Sjedala su dovoljno profilirana za normalnu i zahtjevniju vožnju, ako ideš na Grobnik onda nisu dovoljno.

 

Ako želiš bolje performanse i kontrolu nad autom, uzmi DNA, bolji ovjes i sve skupa bolje se vozi.

 

A volan, je ... iz nekog čudnog razloga netko je mislio kod pijanih talijana da je to kaj su stavili najbolje rješenje (ljepše je u 147 al jbg).

SMA Solar uto 3.3.2020 20:12

Zna netko koliki je vremenski period izmedu zahtjeva za povlastenom parking kartom u ZG i realizacijom iste? Drugi tjedan prenosim vozilo na sebe i odmah u pon podnosim zahtjev za kartom, pa me zanima koje vrijeme mora proći prije nego mogu parkirati u mojoj zoni?