Automobili

Auti - ultimativna tema

1BIT sri 22.5.2019 18:51
RuskeGTT kaže...

kakav ti ovo popust, na 360kn 10kn? pa to je nis...

 

 

 A ćuj, da sam član hdz-a, bio bi i veći popust
Al dobro je meni i ovako van ijedne stranke

hahhaajaads kaže...

Znao sam da imaju velike grillove, ali ovakve nisam ocekivao... Sa prijeda su toliko upecljativi da je to strasno 

 Izgleda kao jeftina kineska kopija bmw-a



EDIT:
Evo šta sam danas uhvatio na zaobilaznici:
video

 

Not sure if dpf regenerating, or just oil burning

ivanzu pet 24.5.2019 00:34
hahhaajaads kaže...
sstrmi kaže...

Trebao si cijelu sliku staviti

Grillovi veci nego gepek od E90 ako se ne varam na toj slici

 Nisam niti obracao paznju na E90, ali sad kad gledam ajme majko 

 

Dobro dode kad treba rostiljati, kod Skode dobijes kisobran, a kod BMW-a rostilj.

RuskeGTT pet 24.5.2019 10:29

jucer napravio bajkom krug oko jezera, 40km, u reifnitzu su pripremali za party, mislio navecer ce biti kaos, prosao s autom oko 2230 i sve MRTVO...okinuo slikicu i natrag u velden u kolonu

MatijaZG pet 24.5.2019 16:19
RuskeGTT kaže...

jucer napravio bajkom krug oko jezera, 40km, u reifnitzu su pripremali za party, mislio navecer ce biti kaos, prosao s autom oko 2230 i sve MRTVO...okinuo slikicu i natrag u velden u kolonu

 Sve sami drk*či na limene kante a od partya ni P... 

RuskeGTT pet 24.5.2019 21:58

danas posjet pyramidenkogelu i turbo kurve meetu, brdo auta, ali nemogu se otet dojmu da su murijaci ove godine ubili barem 30% stiha i akcije (doslovce ih ima u svakom selu i na nekim strateskim mjestima...prosle godine ih nisam ni vidio)

Fake_Alert ned 26.5.2019 20:27
Charlie S kaže...
Fake_Alert kaže...

Snik pik

 Dobro bi to moglo izaći... hoćeš staviti update?

 Budem kada se svi karoserijski dijelove stave na auto da se dobije slika auta.

1BIT ned 26.5.2019 21:32

Za čime sam se danas vozio, ajmee

Spuštam se sa Sljemena, primjetim motorista u srednjem ogledalu, nije me stiskao, al mislim si ajde, pustit ću ga, nek si gušta, može bolje proć zavoje od mene, jer se nagne, dam desni žmigavac i stisnem se uz desnu stranu ceste (baš kao na stazi), motorist me prođe sa lijeve strane i u znaku zahvale sa lijeve strane sa lijevom rukom pokaže dva prsta, nastavimo dalje, samo šta sam ga pustio, pojavi mi se plava impreza na guzici
Ista stvar, pustio sam i nju, samo da ju mogu pratit i slušat zvuk, nakon par metara ceste, sustignemo i motorista i neku corsu šta štopa, tak da smo se do kraja vozili kao vlakić
   
Ja se ne usudim stiskat, jer me cijelo vrijeme trta da si ove 17ke ne popigam, al šta je ovaj u imprezi radio, rupe ne hebe ni pol posto, svaka je bila njegova, reže zavoj tj silazi sa ceste na šljunak, diže prašinu, a meni samo prolazi kroz glavu šta tek njegove felge trpe


EDIT:
I btw koja promjena je ovaj swift naspram punta, uff, cijela karoserija je kruća (ali i dalje udobna, barem meni), ne uvija se, direktnije ide u zavoje, ma fenomenalno leži u zavojima

Fake_Alert ned 26.5.2019 22:23

Tako sam i ja jednom motoristu pustio na zagrebackoj. Vidim iza mene je, a ja isto ganjam po gasu i ne zna dali da me zaobide sa desne strane jer ima auta...lijevi zmigavac i lik mi mahne kada me stigao 

Dok neki dan sam htio desno otici i kreten proleti po sredini... Ima ih svakakvih "motorista"

gamer34 ned 26.5.2019 22:27
1BIT kaže...

Za čime sam se danas vozio, ajmee

Spuštam se sa Sljemena, primjetim motorista u srednjem ogledalu, nije me stiskao, al mislim si ajde, pustit ću ga, nek si gušta, može bolje proć zavoje od mene, jer se nagne, dam desni žmigavac i stisnem se uz desnu stranu ceste (baš kao na stazi), motorist me prođe sa lijeve strane i u znaku zahvale sa lijeve strane sa lijevom rukom pokaže dva prsta, nastavimo dalje, samo šta sam ga pustio, pojavi mi se plava impreza na guzici
Ista stvar, pustio sam i nju, samo da ju mogu pratit i slušat zvuk, nakon par metara ceste, sustignemo i motorista i neku corsu šta štopa, tak da smo se do kraja vozili kao vlakić
   
Ja se ne usudim stiskat, jer me cijelo vrijeme trta da si ove 17ke ne popigam, al šta je ovaj u imprezi radio, rupe ne hebe ni pol posto, svaka je bila njegova, reže zavoj tj silazi sa ceste na šljunak, diže prašinu, a meni samo prolazi kroz glavu šta tek njegove felge trpe


EDIT:
I btw koja promjena je ovaj swift naspram punta, uff, cijela karoserija je kruća (ali i dalje udobna, barem meni), ne uvija se, direktnije ide u zavoje, ma fenomenalno leži u zavojima

 

Neka neka, tak se takav auto vozi 

Zavidim toj ekipi koju takve stvari ne hebu, kad nesto ode se promijeni i ne razmislja o tome...

 

I daj nemoj te hvalospjeve o Swiftu pisat... Konstanto ih gtrazim po oglasim, ali nista konkretno nema 

CyberDemonVZ ned 26.5.2019 22:45

E, ove ceste sa Sljemena su jednosmjerne?

Na putu doma iz vikendice po sličnoj cesti (dvosmjenoj) sam imao tolika iskustva da o ovakvoj vožnji ni ne sanjam. Kad prođem 10km/h odma usporavam :D

gamer34 ned 26.5.2019 22:53
CyberDemonVZ kaže...

E, ove ceste sa Sljemena su jednosmjerne?

Na putu doma iz vikendice po sličnoj cesti (dvosmjenoj) sam imao tolika iskustva da o ovakvoj vožnji ni ne sanjam. Kad prođem 10km/h odma usporavam :D

 

Zagorska strana nije jednosmjerna, uspon i spust na zagrebackoj strani jesu osim komadica pri samom vrhu koji odredenim dijelom nije jednosmjeran.

Ziga ned 26.5.2019 23:24
gamer34 kaže...

Zagorska strana nije jednosmjerna, uspon i spust na zagrebackoj strani jesu osim komadica pri samom vrhu koji odredenim dijelom nije jednosmjeran.

 Od Tomislavovog doma do križanja kod Stare Lugarnice je dvosmjerna (u određenim vremenskim periodima)

 

dv14 ned 26.5.2019 23:42
gamer34 kaže...
1BIT kaže...

Za čime sam se danas vozio, ajmee

Spuštam se sa Sljemena, primjetim motorista u srednjem ogledalu, nije me stiskao, al mislim si ajde, pustit ću ga, nek si gušta, može bolje proć zavoje od mene, jer se nagne, dam desni žmigavac i stisnem se uz desnu stranu ceste (baš kao na stazi), motorist me prođe sa lijeve strane i u znaku zahvale sa lijeve strane sa lijevom rukom pokaže dva prsta, nastavimo dalje, samo šta sam ga pustio, pojavi mi se plava impreza na guzici
Ista stvar, pustio sam i nju, samo da ju mogu pratit i slušat zvuk, nakon par metara ceste, sustignemo i motorista i neku corsu šta štopa, tak da smo se do kraja vozili kao vlakić
   
Ja se ne usudim stiskat, jer me cijelo vrijeme trta da si ove 17ke ne popigam, al šta je ovaj u imprezi radio, rupe ne hebe ni pol posto, svaka je bila njegova, reže zavoj tj silazi sa ceste na šljunak, diže prašinu, a meni samo prolazi kroz glavu šta tek njegove felge trpe


EDIT:
I btw koja promjena je ovaj swift naspram punta, uff, cijela karoserija je kruća (ali i dalje udobna, barem meni), ne uvija se, direktnije ide u zavoje, ma fenomenalno leži u zavojima

 

Neka neka, tak se takav auto vozi 

Zavidim toj ekipi koju takve stvari ne hebu, kad nesto ode se promijeni i ne razmislja o tome...

 

I daj nemoj te hvalospjeve o Swiftu pisat... Konstanto ih gtrazim po oglasim, ali nista konkretno nema 

 

Točno to. Drago mi je što netko vozi takav auto kako spada, a ne da stavi felge 3" veće i spusti je u pod i ubije cijeli smisao takvog tipa auta.

 

Gledao sam i ja Swiftove, ali kao što si rekao, nema ih ni za lijeka. Pojavi se tu i tamo koji u oglasu, a pitanje je kakav je. Pucam na nekakvog takvog "warm hatcha". Eventualno uz Swifta mi se sviđa još i Fiesta ST 150 ili možda Clio 1.6 GT. Clio Sport 197 je već ozbiljnija igračka i sa vjerojatno dosta većim troškovima održavanja.