Marko :D uto 12.11.2013 21:55
razer1911 kaže...

piše da nije dostupan, dali si dobio uz njega slušalice i garanciju? to si preko neta uzimao?

Da, uz njega se dobiju slušalice i garancija.

Nisam kupovao preko interneta već sam to dobio za Božić :)

 

Možeš nazvati Emmezetu pa ih pitati imaju li još tih MP3 playera...

wyks uto 12.11.2013 22:23
razer1911 kaže...

ovaj grundig je lijep i solidan za te novce, a uz to je i marka, mislim da ne može biti promašaj.

Mislim da Grunding daje barem malo sigurnosti pored ovih kineskih proizvođača, prijatelj je kupio neki Focus (kopija starije iPoda Nano) no ispao je zbilja loš.

chili99 sub 7.9.2019 15:36

Cowon. Bacis foldere s muzikom i knjigama na aparat i gotovo. Nikakve liste itd ako bas ne volis. Nekim modelima baterija traje 50, 100, 200 sati  (ne odnosi se na modele s velikim ekranima androidom itd). Nisu jeftini ali se moze uvijek nesto naci.

gavranpero sub 22.1.2022 19:50

Naručio sam Sony NW-A105 plejer, pročitao brdo recenzija, pogledao videa na YT, osim kratkog trajanja baterije, nebalansiranog 3.5 porta, nisam našao nikakve specifikacije o kojem se DAC čipu radi. Da li je neko imao, slušao, kakvi su utisci ?

Meni konkretno treba nešto za WH1000XM3 BT slušalice, iako imam i par žičanih. 

MUĆAK pet 18.2.2022 12:01

Molim savjet ...
razmatram nabaviti samostalni Mp3 player u rangu cca 200-250 € , pročitao sam podosta recenzija na stranim portalima o takvim playerima ali osnovno pitanje mi je dali takvi playeri u tom rangu cijene imaju veću kvalitetu zvuka u odnosu na zvuk u mobitelima tipa Samsung S21,S22, Xiaomi 11, itd .
Razlog kupnje takvog playera je kad sam na trčanju ,hodanju po nekoliko sati dakle da zbog slušanja muzike ne trošim bateriju mobitela a slušanje bi
bilo manje više sa BT sluškama .

Na što obratiti pažnju u tom cjenovnom rangu pikirao sam nekoliko modela ...

SONY NW A 105 16Gb = 250€ sa Androidom ali slaba baterija

SONY NW A 55 16Gb 150-200€ bez Androida sa boljom baterijom

pa Kineske modele

Shanling M2X

Shanling M0

FiiO M5

FiiO M6