Audio i video alati

Problemi sa instaliranjem dodataka za Kodi

Mađar čet 6.9.2018 15:52

Instalirao sam na laptop Kodi.To je jednostavno,ali Kodi zahtjeva i dodatke da postane koristan,primjerice za gledanje serija ili tv programa.I tu nastaje

problem.Probao sam instalirati Exodus,nije uspjelo.Naknadno sam doznao da je taj dodatak ugašen.Probao sam sa drugom i taj očito radi,ali sve mi zastane kada pokusam downloadati u Zip datoteci.Probao sam nekoliko puta,bez uspjeha......Može li netko pomoći?

Wolverine čet 6.9.2018 16:08
Mađar kaže...

Instalirao sam na laptop Kodi.To je jednostavno,ali Kodi zahtjeva i dodatke da postane koristan,primjerice za gledanje serija ili tv programa.I tu nastaje

problem.Probao sam instalirati Exodus,nije uspjelo.Naknadno sam doznao da je taj dodatak ugašen.Probao sam sa drugom i taj očito radi,ali sve mi zastane kada pokusam downloadati u Zip datoteci.Probao sam nekoliko puta,bez uspjeha......Može li netko pomoći?

 imaš čitavu temu o tome ovdje: https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/xbmckodi-addonsi/213314.aspx?page=75

Mađar pet 7.9.2018 17:52

Hvala na linkovima,ali mi nije uspjelo......Dodatak se pojavio u dodacima,ali se zamrzao.Nisam sa njim mogao ništa.Na kraju je i cijeli Kodi postao neaktivan,odnosno,nisam mogao ništa otvoriti.Odustao sam ......