ilija0 sub 27.2.2016 19:51

Čitam da većina vas tu koristi popcorn time .se i .io, dok sam ja skinuo prvi koji sam vidio ali sa stranice sa nastavkom .to ...

 

Sad nisam još pogledao nikakav film preko njega, jer ne znam jel je pouzdan ili nije?

nontryer ned 10.4.2016 15:08
Dado_ZG78 kaže...

 Zanima me zašto ti je .se katastrofa? 

 Ja ga koristim već 2 godine i super sam zadovoljan.

 

 Usput, sad više nije .se nego .to na tom linku, hm...

 

Ima neusporedivo manje opcija, nema podrške za drag&drop, manje filmova/serija, filmovi su mi se redovito prekidali kad sam ih gledao a bilo je problema i sa titlovima, uključuju ili su uključivali malware u instalacijski file.

Streamovi se  na .io (sada .sh) mogu pokretat i u nekom drugom media playeru, u mom slučaju mpc-hc i radi fenomenalno.. ugl jako puno razloga ima.

goodye sri 7.9.2016 09:45

Koji popcorn time koristite?

Isprobao sam sh i to.

sh ima puno vise opcija i na redditu se kunu da je to nastavak orginala, ali mi zvuk stopa

to ima manje opcija, ali cini mi se da je osvjezeniji, ali kazu da ima malwere u sebi, sto nisam primjetio

opasni uto 13.9.2016 04:44

Koristim popcorn par tjedan jako mi se svida samo me zanima.Kako da iskljucim titlove na japansko budem mi prijevod na hrvtasko samo mi to smeta nista vise.Znaci gledam film na popcorn budumi titlov na japansko i na hrvatskom kako da to iskljucim.Hvala

Dado_ZG78 uto 22.11.2016 09:00
miki12345 kaže...

jel se moze namjestit da mi neskida film na hard vec samo da strimuje??

 Može se namjestiti jedino da ga pri gašenju Popcorna odmah obriše, ali u 'cache' folder mora skidat ono što gledaš da ga ima odakle čitati :) 

10a čet 29.6.2017 19:41

Pozdrav,

instalirala sam Popcorn Time prije dva dana i do sada sam pogledala dva filma bez problema, krenula sam da gledam treći i došlo mi je upozorenje YOU'RE BEING MONITORED! Streaminh without secure VPN connection will expose your identity and get you in trouble.

Nisam poslije toga uopće išla gledat film i izbrisala sam Popcorn.

Da li se trebam zabrinjavati ?!

lmutak čet 29.6.2017 19:48
10a kaže...

Pozdrav,

instalirala sam Popcorn Time prije dva dana i do sada sam pogledala dva filma bez problema, krenula sam da gledam treći i došlo mi je upozorenje YOU'RE BEING MONITORED! Streaminh without secure VPN connection will expose your identity and get you in trouble.

Nisam poslije toga uopće išla gledat film i izbrisala sam Popcorn.

Da li se trebam zabrinjavati ?!

 Ne u Hrvatskoj,ta poruka je samo navlakusa za kupnju vpn-a.