mind_challenge uto 21.10.2014 17:26
zviznemte kaže...

Ako je netko prokužio možete skinuti i film preko toga. A brzina skidanja je brža nego kad skidate preko torrenta. Iako znamo da popcorn time uzima filmove sa torrenta.

Meni je ista, maksimalna moguća. Možda je tebi brže jer kad skidaš s torrenta, skidaš neki s malo seedera ili tako nešto.

zviznemte uto 21.10.2014 23:55

Možda sam krivo napisao. Mislio sam na to da film sa popcorna se može skinuti. Bez da se mora tražiti po torrentu.

Kako?

Odabere se da se može gledati preko vlc-a  u vlc-u se ide pod alati>informacije o mediju (prečica na tipkovnici je CTRL+I i ovo pod "naslov" se kopira  Nakon toga možete sloodno ugasiti vlc i upaliti preglednik i zalijepite taj link u tražilicu. 

 

Kad vam se pokrene film odite "desni klik>spremi video kao...

 

i skinete ga.
Ako skidate serije preporučujem da skidate preko mozille i da instalirate add-on download helper jer se otvori vlc plugin pa nema opcije "spremi video kao..." zato vam treba download helper (rekao sam mozillu jer za chrome nisam nasao nijedan add on. a za operu neznam jer je ne koristim)

Još nešto popcorn tijekom skidanja mora biti cijelo vrijeme otvoren.

Et_Tu_Brute? sri 22.10.2014 00:02
zviznemte kaže...

Možda sam krivo napisao. Mislio sam na to da film sa popcorna se može skinuti. Bez da se mora tražiti po torrentu.

Kako?

Pa ako želiš ostaviti film na kompu, kada se skine cijeli, ili kada ga pogledas, jednostavno odes tamo u temp folder gdje se skidao i prebacis negdje drugdje.

U mene je UAC ukljucen, win7.

 

Kada film gledan on mi se ovdje skida.  C:\Users\TvojeIme\AppData\Local\Temp\Popcorn-Time\7b95bf4cd15333dfb2b752e22adc4cc6448f35f6\The Place Beyond the Pines (2012) [1080p]

 

Treba imati ukljucene "skrivene" mape*

zviznemte sri 22.10.2014 14:44
Et_Tu_Brute? kaže...
zviznemte kaže...

Možda sam krivo napisao. Mislio sam na to da film sa popcorna se može skinuti. Bez da se mora tražiti po torrentu.

Kako?

Pa ako želiš ostaviti film na kompu, kada se skine cijeli, ili kada ga pogledas, jednostavno odes tamo u temp folder gdje se skidao i prebacis negdje drugdje.

U mene je UAC ukljucen, win7.

 

Kada film gledan on mi se ovdje skida.  C:\Users\TvojeIme\AppData\Local\Temp\Popcorn-Time\7b95bf4cd15333dfb2b752e22adc4cc6448f35f6\The Place Beyond the Pines (2012) [1080p]

 

Treba imati ukljucene "skrivene" mape*

Dap vidio sam po youtubu. ali onda se trosi više prometa interneta dok se gleda film.?

zviznemte sri 22.10.2014 14:46
mind_challenge kaže...
zviznemte kaže...

Možda sam krivo napisao. Mislio sam na to da film sa popcorna se može skinuti. Bez da se mora tražiti po torrentu.

 

I ja isto {#}

Aha, ne nebrini ne skidam ja neki torrent sa manje seedersa. uvijek skinem onaj koji mi paše i koji ima najviše. :)

zviznemte čet 23.10.2014 00:50

Imam problem već sam 3 put instaliro i deinstaliro program. kad ga instaliram sve radi normalno. ugasim program i ponovo ga upalim ali mi samo dođe minimize u taskbaru. i nikako mi se ne zelis otvoriti. Zna li netko možda zašto?

Et_Tu_Brute? čet 23.10.2014 00:54
zviznemte kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...
zviznemte kaže...

Možda sam krivo napisao. Mislio sam na to da film sa popcorna se može skinuti. Bez da se mora tražiti po torrentu.

Kako?

Pa ako želiš ostaviti film na kompu, kada se skine cijeli, ili kada ga pogledas, jednostavno odes tamo u temp folder gdje se skidao i prebacis negdje drugdje.

U mene je UAC ukljucen, win7.

 

Kada film gledan on mi se ovdje skida.  C:\Users\TvojeIme\AppData\Local\Temp\Popcorn-Time\7b95bf4cd15333dfb2b752e22adc4cc6448f35f6\The Place Beyond the Pines (2012) [1080p]

 

Treba imati ukljucene "skrivene" mape*

Dap vidio sam po youtubu. ali onda se trosi više prometa interneta dok se gleda film.?

Pa ako skidaš film od 1.4gb, onda nema veze jeli skidaš film preko TPB-a, megauploada ili popcorna, da ga gledas i kasnije kopiras, uvijek ce ti skinut i skidati 1.4gb.

Dado_ZG78 uto 10.3.2015 17:54
Jarvan kaže...

Ja do sada nisam našao film il seriju s hrvatskim titlovima...

 Možda baš napikavaš neke najnovije koje još nisu dobile naš titl?

 Ja uglavnom gledam bez titlova, smetaju mi, ali ako je audio loš ili mumljaju onda si piknem engleske titlove ;)

Switch sub 14.3.2015 20:13

A što su ne instalirate i namjestite Kodi? Ja sam također koristio popcorntime ali nakon što sam kodi otkrio samo njega koristim. Ne znam kad sam zadnji put skinuo neki film ili seriju. Ovo se direktno streama sa neta, a da ne pričam da možete live sport gledati, namjestio si televiziju itd... 

Dado_ZG78 sub 14.3.2015 21:06
Switch kaže...

A što su ne instalirate i namjestite Kodi? Ja sam također koristio popcorntime ali nakon što sam kodi otkrio samo njega koristim. Ne znam kad sam zadnji put skinuo neki film ili seriju. Ovo se direktno streama sa neta, a da ne pričam da možete live sport gledati, namjestio si televiziju itd... 

 Hm, probat ću..

 

A, pa to je bivši Xbmc :)   Znam za to, Popcorn mi je ipak nešto bolji za sada. 

Dado_ZG78 pon 16.3.2015 09:55
kowach kaže...

Popcorn je idealan za one kojima su torrenti komplicirani. Stvar super radi za poznate/popularne serije/filmove. No kad treba povući nešto manje popularno onda malo šteka.

 Naravno,

 sve 'teže dostupne' stvari se i dalje nabavljaju klasičnim torrentima ;)

 

Popcorn je super za zavalit se pred TV i napiknut neki od novijih filmova/serija sa poštimanim titlovima i svim.. 

nontryer pon 16.3.2015 11:50

Inače, mogu se drag&drop-at torrent fileovi/magnet linkovi u popcorn window i onda krene streamat i to..

 

EDIT: @SHELBY_09 prvi je pravi, ovaj drugi se prije drugačije zvao (time4popcorn čini mi se) pa su ga preimenovali da zbunjuju ljude.. ali oba rade otprilike istu stvar.

EDIT2: sad čitam na redditu da ovaj s drugog linka (ex-time4popcorn) sadrži adware tako da se ipak preporuča samo ovaj prvi

mdnera pon 16.3.2015 14:44

Pozdrav,

nemojte me linkovati ako sam slučajno propustio ovo moje pitanje u prijašnjim postovima.

dali možda netko zna što bi trebao učiniti da mogu gledati filmove sa subtitlom preko popcorna na DNLA?

za sad dobijem sliku ton ali ne titl,hvala na svakoj pomoći.