Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

GreenBoy pet 22.5.2020 19:25
pixa11 kaže...
GreenBoy kaže...

Moram se pohvalit, mag 420 je jucer isporucen i sinoc sam ga instalirao, radi odlicno, jako brzo prebacuje kanale, slika kristalno cista, ako netko ima dilemu, ne treba razmisljat nego kupit, nece pozalit.

 Ciju listu imas?

Znam da Redova nije radila na android platformi

NOVA.

SilverGold ned 24.5.2020 12:50

Evo jedan prijedlog za Tvviet, mogao bi ubacit jos neki strani muzicki program jer ih ima doslovno samo 3, smatram da je to stvarno malo i da bi mogao ubacit jos koji, jer ponuda je stvarno velika i mislim da mu to ne bi trebao bit neki problem, inace sve drugo 5 i samo tako nastavite!

joozza ned 24.5.2020 15:51
x18x05x kaže...

Gledam Hamburg - Bielefeld na Sky Sport 3 Bundesliga HD./satelit/ Odaberem ton 2  i čuješ publiku kako navija. Puno lakše gledat tekmu.

 Mainz red Bull fox sport us također se čuje 

x18x05x ned 24.5.2020 17:24
joozza kaže...
x18x05x kaže...

Gledam Hamburg - Bielefeld na Sky Sport 3 Bundesliga HD./satelit/ Odaberem ton 2  i čuješ publiku kako navija. Puno lakše gledat tekmu.

 Mainz red Bull fox sport us također se čuje 

 Realno ne trebaju navijači kad ovak se čuje.

the.shano ned 24.5.2020 22:00
lucluc kaže...

Hvala. Pocetkom, pa do sredine sljedeceg mjeseca ce stici jos jedan VOD server, a dodat cemo jos kanala. Bit ce i muzickih stranih. Vec duze je to u planu. Hvala

 Ne bi bilo lose da ubacite domaci muzicki Extra fm TV

kbenzema pon 25.5.2020 17:43

Radije bi ja to u nekom normalnom editoru riješio, ali nisam našao nijedan kojim bi jednim klikom mogao obrisat cijelu grupu programa.

Bio bih jako zahvalan ako možda netko ima staru instalaciju od ERD editora pa da negdje uploada ili da mi pošalje na mail

 

 

edit: riješeno

lucluc pon 25.5.2020 19:08
the.shano kaže...
lucluc kaže...

Hvala. Pocetkom, pa do sredine sljedeceg mjeseca ce stici jos jedan VOD server, a dodat cemo jos kanala. Bit ce i muzickih stranih. Vec duze je to u planu. Hvala

 Ne bi bilo lose da ubacite domaci muzicki Extra fm TV

 Provjerit cu da li mi je dostupan u nekoj od centrala

shilev kaže...

lucluc, dal ima šanse da pink n roll glazbeni kanal ubacite?

 

ko voli rock i ko ga je slusao/gledao zna da je odlican. znam, cudno za pink, al i corava koka ubode zrno..

 Da, taj kanal vec imam dostupan na jednom slobodnom tuneru, pa cu srediti... Isto tako VH1

Bugov moljac pet 29.5.2020 00:39
Keta kaže...

Vidim da na aliexpressu više nema homebee lista.

 

Ocito vise nema, ali jos kod onih koji ih imaju i koje jos nisu istekle rade ili...

kolega mi rekao da mu radi ali nekako se usporeno podize i prebacuju TV programi.

 

I da mu samo radi na IPTV Smarters, dok na drugim IPTV playerima nece vise raditi.

ursusc355 pet 29.5.2020 06:11

Meni radi lista savršeno kao i do sada a isteklo mi 6 mjeseci koliko sam platio ,17.05. eto ne razumijem. Čak mi i isteklo a radi. I gledam stalno, i preko tv, preko tableta, mobitela... Ne u isto vrijeme naravno.

Bugov moljac pet 29.5.2020 08:50
ursusc355 kaže...

Meni radi lista savršeno kao i do sada a isteklo mi 6 mjeseci koliko sam platio ,17.05. eto ne razumijem. Čak mi i isteklo a radi. I gledam stalno, i preko tv, preko tableta, mobitela... Ne u isto vrijeme naravno.

 Sa kojim plejerima gledas.

 

ursusc355 pet 29.5.2020 09:27
Bugov moljac kaže...
ursusc355 kaže...

Meni radi lista savršeno kao i do sada a isteklo mi 6 mjeseci koliko sam platio ,17.05. eto ne razumijem. Čak mi i isteklo a radi. I gledam stalno, i preko tv, preko tableta, mobitela... Ne u isto vrijeme naravno.

 Sa kojim plejerima gledas.

 

 na samsung tv ssiptv aplikacija , na mobitelu Iptv aplikacija , na tabletu također iptv aplikacija. radi sve bez greške kao i od prvog dana. nikad zadovoljnii sa nijednim listom nisam bio. platio 12 eura 6 mjeseci

Bugov moljac pet 29.5.2020 10:09
ursusc355 kaže...
Bugov moljac kaže...
ursusc355 kaže...

Meni radi lista savršeno kao i do sada a isteklo mi 6 mjeseci koliko sam platio ,17.05. eto ne razumijem. Čak mi i isteklo a radi. I gledam stalno, i preko tv, preko tableta, mobitela... Ne u isto vrijeme naravno.

 Sa kojim plejerima gledas.

 

 na samsung tv ssiptv aplikacija , na mobitelu Iptv aplikacija , na tabletu također iptv aplikacija. radi sve bez greške kao i od prvog dana. nikad zadovoljnii sa nijednim listom nisam bio. platio 12 eura 6 mjeseci

 Hm, kod kolege na PC-u radilo na IPTV Smarters i tu i dalje radi samo usporenije nego prije cca mjesec dana, radilo i u Perfect Player, IP-TV Player i IPTV Smarters Player, SFVIP-Player i VLC playeru u njima vise ne zeli raditi, cudno a istice mu krajem 8 mjeseca, 19,5 eura/12 mjeseci.