Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Wizards ned 26.1.2020 11:50
danijelzg kaže...
iptvpozitiva otvorena za registracije vidim, po pricanju najveci strucnjaci za iptv su tamo locirani

 Tamo nam je i kolega fuki aka fukavac jako aktivan za razliku od mene, već dugo ga nisam čuo u temi.

Znam da je bio kratko suspendiran i dobio je črveni karton nije valjda da ga je to pokolebalo.

Wizards ned 26.1.2020 12:46
fukavac kaže...

tu sam dok imam nešto pametno  onda ću reći ,  a bez veze da lupam  prestar sam za to hahahaha  

 

 

čekam optiku 

 Blago se tebi 

Ja sam još na 50/10 VDSL  na bakru, optiku mogu sanjat ali bar se nadam nekim supervectoring brzinama ove godine bar se nadam jer se šuška nešto oko tog, ipak sam od ove nove centrale udaljen manje od 100m(oko 50) pa ću se valjd bolje "ogrijat".

lucluc hvala na stabilizaciji Eurosportova 1-2 FullHD sad klizi ko i prije kako bog zapovida.

Bilo je par dana problema na njima sad je 

torpedooo pon 27.1.2020 18:47
scylla98 kaže...
torpedooo kaže...

Mogao bi gazda RD-a da sredi ovaj eurosport, bjedna rezolucija 720x576 to se ne može gledati.

ma sta ce tebi to, tebi trebaju eurosport360 :)

 Imam ga 

 Vrtio malo po toj listi pa se iznenadio da je tako loš es, naravno mislim na ovaj sa našeg govornog područja.

LastGen pon 27.1.2020 22:03

Dobio sam neke informacije da se po Facebooku počeo masovno reklamirati Nextgen.
Za informaciju svima. To su neke lažne liste. Nextgen se nigdje ne reklamira već jedno duže vrijeme. 
Sve reklame što nađete po Facebooku, raznim forumima i slično, nismo mi. Naši korisnici znaju kako doći do nas i tako će i ostati do daljnjega.

ciperca pon 27.1.2020 22:43

Evo kupio sam i ovaj mag425 android tv i mogu reci da je vrh...brz ko raketa a sto mi se najvise svidja sa magovim daljinskim i palim i gasim sve, znaci sa magovim daljinskim  pale se i tv i mag i mag se pali na zadnjem kanalu sto sam gledao, znaci nema nikakvog cekanja cim se upali tv dodje i slika kanala a i mag je bio ugasen.Sve aplikacije su dostupne preko google play butik.Preporuka ko hoce dobar box a nije ni skup.Daljinski je super.

dado16 pon 27.1.2020 22:48

ja sam dosad imao philipsov 40" android tv i uzeo novi samsungov qled od 65" no nema android, pa sam narucio firestick 4k, ispadne negdje cca 350 kn i mogu reci da vrijedi svake kune, sve fluidno radi, daljinski od tva radi i na njemu a i daljinski od firesticka radi na tvu tak da prakticki sad imam jedan rezervni daljinski(cak su isti i po izgledu), kodi sa pun kufer addonsa radi fluidno bez ikakvog trzaja sto mi je najbitnije, takoder ima tu i iptv aplikacija no ne koristim ih jer samsung nativno ima vec aplikaciju za iptv,m3u liste koji radi fluidno pa nema potrebe na ovome.. takoder ps4 kontroler se bez problema spaja preko bluetootha sa firetv 4k stickom pa mogu igrat ps1 igre preko emulatora ili snes,mame itd

tko se dvoumio, nema potrebe vise, nek ga uzima 100%

Wizards pon 27.1.2020 22:58
ciperca kaže...

Evo kupio sam i ovaj mag425 android tv i mogu reci da je vrh...brz ko raketa a sto mi se najvise svidja sa magovim daljinskim i palim i gasim sve, znaci sa magovim daljinskim  pale se i tv i mag i mag se pali na zadnjem kanalu sto sam gledao, znaci nema nikakvog cekanja cim se upali tv dodje i slika kanala a i mag je bio ugasen.Sve aplikacije su dostupne preko google play butik.Preporuka ko hoce dobar box a nije ni skup.Daljinski je super.

 Ja ga imam sad evo već jedno duže vrime i da odličan je to INfomirov moćan strojčić.

Osobno sam na njeg pukao gori Kodi 18.5 Leia složio addonse Serenu,FEN,Exodus Redux & A Pirate's Life For me i odlično Kodi šljaka sve super- ultrabrzo.

Imam još naravno zbog mog Tvviet iptv-ija i Minstra player app.

Još sam na njeg instaliro i TVZion sa aktivnim RD+Premiumizeom i kuš bolje :-)). full of  multimedia je full spremna za guštanje.

Dobar,dobar stroj i od mene preporuke za njeg.

hostgator uto 28.1.2020 07:11
Wizards kaže...
ciperca kaže...

Evo kupio sam i ovaj mag425 android tv i mogu reci da je vrh...brz ko raketa a sto mi se najvise svidja sa magovim daljinskim i palim i gasim sve, znaci sa magovim daljinskim  pale se i tv i mag i mag se pali na zadnjem kanalu sto sam gledao, znaci nema nikakvog cekanja cim se upali tv dodje i slika kanala a i mag je bio ugasen.Sve aplikacije su dostupne preko google play butik.Preporuka ko hoce dobar box a nije ni skup.Daljinski je super.

 Ja ga imam sad evo već jedno duže vrime i da odličan je to INfomirov moćan strojčić.

Osobno sam na njeg pukao gori Kodi 18.5 Leia složio addonse Serenu,FEN,Exodus Redux & A Pirate's Life For me i odlično Kodi šljaka sve super- ultrabrzo.

Imam još naravno zbog mog Tvviet iptv-ija i Minstra player app.

Još sam na njeg instaliro i TVZion sa aktivnim RD+Premiumizeom i kuš bolje :-)). full of  multimedia je full spremna za guštanje.

Dobar,dobar stroj i od mene preporuke za njeg.

 Potpisujem navedeno

spilice05 uto 28.1.2020 09:07
LastGen kaže...

Dobio sam neke informacije da se po Facebooku počeo masovno reklamirati Nextgen.
Za informaciju svima. To su neke lažne liste. Nextgen se nigdje ne reklamira već jedno duže vrijeme. 
Sve reklame što nađete po Facebooku, raznim forumima i slično, nismo mi. Naši korisnici znaju kako doći do nas i tako će i ostati do daljnjega.

 

A potencijalni budući korisnici ?

 

Kako oni mogu doći do vas ?

ZdravacVZ uto 28.1.2020 10:35
dado16 kaže...

ja sam dosad imao philipsov 40" android tv i uzeo novi samsungov qled od 65" no nema android, pa sam narucio firestick 4k, ispadne negdje cca 350 kn i mogu reci da vrijedi svake kune, sve fluidno radi, daljinski od tva radi i na njemu a i daljinski od firesticka radi na tvu tak da prakticki sad imam jedan rezervni daljinski(cak su isti i po izgledu), kodi sa pun kufer addonsa radi fluidno bez ikakvog trzaja sto mi je najbitnije, takoder ima tu i iptv aplikacija no ne koristim ih jer samsung nativno ima vec aplikaciju za iptv,m3u liste koji radi fluidno pa nema potrebe na ovome.. takoder ps4 kontroler se bez problema spaja preko bluetootha sa firetv 4k stickom pa mogu igrat ps1 igre preko emulatora ili snes,mame itd

tko se dvoumio, nema potrebe vise, nek ga uzima 100%

 Dado, da li imaš problema sa sinkronizacijom audio-video?

 

Meni na sticku (isto 4K) u nekim aplikacijama (pa i na kodiju) zvuk kasni za videom cca 0,200 sec, i onda to moram podešavati svaki put u postavkama playera kad gledam film ili seriju?

 

Jesi možda ti primjetio to?

Inaće, malo sam gledao na internetu, i dosta se ljudi žali na identičan problem.

dado16 uto 28.1.2020 10:42
ZdravacVZ kaže...
dado16 kaže...

ja sam dosad imao philipsov 40" android tv i uzeo novi samsungov qled od 65" no nema android, pa sam narucio firestick 4k, ispadne negdje cca 350 kn i mogu reci da vrijedi svake kune, sve fluidno radi, daljinski od tva radi i na njemu a i daljinski od firesticka radi na tvu tak da prakticki sad imam jedan rezervni daljinski(cak su isti i po izgledu), kodi sa pun kufer addonsa radi fluidno bez ikakvog trzaja sto mi je najbitnije, takoder ima tu i iptv aplikacija no ne koristim ih jer samsung nativno ima vec aplikaciju za iptv,m3u liste koji radi fluidno pa nema potrebe na ovome.. takoder ps4 kontroler se bez problema spaja preko bluetootha sa firetv 4k stickom pa mogu igrat ps1 igre preko emulatora ili snes,mame itd

tko se dvoumio, nema potrebe vise, nek ga uzima 100%

 Dado, da li imaš problema sa sinkronizacijom audio-video?

 

Meni na sticku (isto 4K) u nekim aplikacijama (pa i na kodiju) zvuk kasni za videom cca 0,200 sec, i onda to moram podešavati svaki put u postavkama playera kad gledam film ili seriju?

 

Jesi možda ti primjetio to?

Inaće, malo sam gledao na internetu, i dosta se ljudi žali na identičan problem.

 taj sam imao problem sa philips tv-om na kodiju, al se nakon nekog vremena samo ispravilo, a na firetv sticku okej radi, bas sam pratio jer me to uzasno zivcira kad kasni ili rani,nema nikakvih kašnjenja ili slicno

 

btw sad sam se sjetio, isključenje dolby i tih sranja je pomoglo na philipsu... probaj iskljucit na firetv 4k sticku dolby digital i sva ta poboljsanja ( ili ak je iskljuceno probaj ukljucit, nist te ne kosta)

ivozadro uto 28.1.2020 15:28

Pozdrav, imam LG tv sa WebOs-om koristim IPTV dosada sam koristio SS-iptv. No lista mi je prestala raditi u njemu ne može se spojiti, a na kompu u VLC-u radi bez problema. Provider mi je rekao da kupim Ministra player, te mi dao podatke i sve sam napravio kako treba. Lista mi se učita ali kad upalim kanal kaže:"Error playing content". Pojedini programi ponekad prorade pa prestanu nakon prebacivanja... Kontaktirao sam i providera i support od ministre kod njih je sve uredu drugim korisnicima radi meni ne. Vračao sam tv na tvorničke i opet isto... Imali tko iskustva?

LastGen uto 28.1.2020 16:42
danijelzg kaže...
@LastGen u koju grupo mi spadamo koji te gledamo na crno ajmo tako reci lajicki hahaah,pozdrav za tebe

 

Hehe, pa vi spadate u onu grupu: "Pošteno, pa 'ko koga zajebe" 
Vi pokušavate vaditi liste, ja pokušavam zaštititi i dokle god se to kreće u standardnom rasponu od oko 4-5% i dokle god se ne ide bezobrazno udarati na servere i na masovno objavljivanje lista neću ni ja praviti neke "drastične" korake.
Svjestan sam i ja da dio lista mora iscuriti, ali dokle god moji korisnici nemaju problema sa svojim listama, nema potrebe za nekim velikim rezovima.

mučenik Al Akse uto 28.1.2020 17:30
ZdravacVZ kaže...

 

Meni na sticku (isto 4K) u nekim aplikacijama (pa i na kodiju) zvuk kasni za videom cca 0,200 sec, i onda to moram podešavati svaki put u postavkama playera kad gledam film ili seriju?

 

Jesi možda ti primjetio to?

Inaće, malo sam gledao na internetu, i dosta se ljudi žali na identičan problem.

Problem s kašnjenjem zvuka u Kodiju javlja se samo kod nekih videa s 2.0 zvukom, problem nije u Kodiju, već u samom Fire Sticku i može biti riješen u nekoj od budućih nadogradnji. Do tada možete uvijek ručno postaviti Audio Delay na recimo 170-200 ms kad god vam se problem javi.

Prineseno sa drugog foruma.

ZdravacVZ uto 28.1.2020 17:36

Hvala vam obadvojici na odgovorima, da tak i radim, ali malo živcira. Kažu po forumima da je to problem sa stickom, ali nekak sumnjam da će Amazon ići "krpati" firmware zbog "piratskih problema".

Jedno je utješno što IPTV radi odlično, i nemam takav problem. 

Koristim aplikaciju TiViMate, i imam samo pohvale za nju. Odlično radi i sve je dostupno i intuitivno. 

 

I Youtube isto radi dobro, nema problema sa sinkronizacijom. I NBA radi isto ok, jedino još s nekim američkim streaming servisima / kanalima imam taj problem.

Fabijan uto 28.1.2020 18:41

Ja sam taj problem imao na Mygica Android playeru i Kodi ili SPMC playeru. Oko 0.250 ms je uvijek bila razlika na većini materijala bez obzira na izvor zvuka. Zvuk mi je inače propustan bio na vanjski AV receiver.

Nisam riješio problem ali sam bio prisiljen kupiti kvalitetniji media player Zappiti budući da ovi jeftini android boxovi ne propuštaju kvalitetniji zvuk od DTS ili ga pretvaraju u običan stereo. A Zappiti ima svoj softver koji funkcionira odlično i nema latencije u zvuku.

pixa11 uto 28.1.2020 18:44
ciperca kaže...

Evo kupio sam i ovaj mag425 android tv i mogu reci da je vrh...brz ko raketa a sto mi se najvise svidja sa magovim daljinskim i palim i gasim sve, znaci sa magovim daljinskim  pale se i tv i mag i mag se pali na zadnjem kanalu sto sam gledao, znaci nema nikakvog cekanja cim se upali tv dodje i slika kanala a i mag je bio ugasen.Sve aplikacije su dostupne preko google play butik.Preporuka ko hoce dobar box a nije ni skup.Daljinski je super.

 Jel i na Androidu isto gledas preko predinstaliranog stalkera ili koristis neku drugu app?

 

Wizards sri 29.1.2020 10:09
hostgator kaže...
pixa11 kaže...

Jel koristi ko Ministru sa Red Devils acc?

Jel je podržava on uopće?

 Navodno da da, iako meni na MAG-u 425 test nije proradio.

 Pa jesu ti rekli u korisničkoj službi RedDevila da podržavaju ministru ili ne kad si već tražio test.

pixa11 sri 29.1.2020 10:46
Wizards kaže...
hostgator kaže...
pixa11 kaže...

Jel koristi ko Ministru sa Red Devils acc?

Jel je podržava on uopće?

 Navodno da da, iako meni na MAG-u 425 test nije proradio.

 Pa jesu ti rekli u korisničkoj službi RedDevila da podržavaju ministru ili ne kad si već tražio test.

 Poslao im poruku ali jos uvijek nema odgovora, pa pitao ovdje jel kome radi