Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

rookica19 uto 8.10.2019 23:17

ima san dosad ovu crosat iptv listu al su in se izgubili neki podaci i sad vec dosta dugo traje to vracanje i ne zelin vise cekat, pa ako ima neku dobru a provjerenu listu neka kaze il posalje poruku, box mi je mi box s a gledan preko siptv

panpetar sri 9.10.2019 09:39

I ja sam kupovao tu listu, doduše ne za mene nego za kolegu sa posla. Onda je stala pa sam zapretio disputeom na paypalu. Momentalno je lista bila uključena ali je radila samo jedan dan. Od tada opet banana.

Što se zamenske liste tiče ako tražiš listu za dosta sporta imaš reddevils listu koja je vrlo stabilna. Od stranih za 10e imaš geniptv i još gomilu drugih koje nisam testirao. Ako su ti prioritet kanali sa ovog podneblja - tvviet i reddevils su vrh ponude što se stabilnosti i kvaliteta tiče. NOVA TV je najbolja lista za malo para. To je naravno samo moje mišljenje. Testiraj, saslušaj predloge drugih ljudi pa odluči

Luksa89 čet 10.10.2019 08:55

Pa, koliko vidim po testovima, ja cu ovaj mesec zakupiti kod RD. Vidim da je kvalitet slike i stream mnogo veci nego kod TVVIET. Jeste da nema bas sve iste kanale, ali je slika bas bas dobra. Nema vestackog napumpavanja fps, vec dosta kanala ide u originalu. Posto vidim da je ovde neko pisao da moze na 3 uredjaja za 10e, onda su oni definitivno tim potezom uspeli da se izbore na prvo mesto... Svaka cast momci. :D

 

Ja sam slao svo vreme na pogresan mejl, a njima je gmail. Sada sam poslao zahtev za listu.

fukavac čet 10.10.2019 10:42

pa kak vam se da cijelo vrijeme svaki jebeni dan da  postavljat ista pitanja i tako već mjesecima,godinama ,evo za sva vremena red devils i tvviet su najbolje liste  za domaće programe,uzmite test i znat ćete koja vam više paše i TOČKA.

Bugov moljac čet 10.10.2019 10:54
Aleksandaraleks kaže...

Jel moze da mi kaze neko ko ima pretplatu od RD koliko ima sad kanala i koliko od tih su sportski. Hvala

 Ima ohho TV programa (tako ih sve nebudes ni gledao) a od toga sportskih cca stotinjak svakavih sportova iz nekoliko zemalja.

panpetar čet 10.10.2019 11:22

Polako , odgovoriće ti. Imaju dva maila. Jedan je za podršku korisnicima u slučaju problema a drugi za sve ostalo, između ostalog i za testove. Ne odgovaraju odmah ali će ti idgovoriti u narednih nekoliko sati. Bitno je da u slučaju problema brzo odgovaraju. Kako oni tako i ostali. Kakvi su po tom pitanju tek ćemo videti. Istvari nadam se da nećemo 😁

sibica čet 10.10.2019 12:45

Meni su se ovi iz RD pokazali skroz ok.Odgovore na sva pitanja sam brzo dobio,sviđa mi se kvaliteta slike i to što priznaju kako je ponekad i kod njih problem,a ne prebacuju problem na korisnika i njegov net,modem i sl.

By the way,isprobao sam onu homebee listu s aliexpressa.Mislio sam je uzeti kao backup listu.Trenutno mi je backup lista Cableguy,ali još uvijek dosta kanala ne radi,pa i oni koji su mi bili najinteresantniji poput raznih NBA,NHL,BT sports i sl..Uglavnom,Homebee listu ne preporučam.Iako ima u ponudi i neke 4K kanale,sve to slabo radi,trza,ponavljaju se scene i sl..

Bugov moljac čet 10.10.2019 14:45
Blackcastle kaže...
Ja sam isto uzeo za probu homebee listu...daleko je to od dobre liste...

Normalno da se nemoze usporedjivati sa domacim sellerima, ali lista je bila OK do 18.09., nakon tog datuma i naglog pada od cca 50% linkova, danas lista po malo dolazi ksebi, vracaju se po malo nedostajuci linkovi samo im treba vremena.

 

Ako imas TV pretplatu kod nekog od domacih provajdera i treba ti nesto dodatnog sporta za tu lovu ok dodatna lista, koja ce se sa vremenom oporaviti.

spilice05 čet 10.10.2019 18:19

Imam HomeBee. Lista dolazi sebi, nakon općepoznatih problema. Probleme su imale i liste od 10 eur mjesečno, a kako neće kineska od 1,9 eur mjesečno.

 

Izdvojio sam 100 ak kanala u favorite i većina radi.

 

Uzeo test od Nove, odvratilo me što Arene nisu FHD. 

dado16 pet 11.10.2019 14:33

Sami odabir kanala je premijesno urađeno na tv viet aplikaciji...ko da je smisljena samo za mobitel, preko tv-a ne upotrebljivo, treba mi 10 klikova da dodem do kanala....bolje da je smisljena nesto tipa ko i ssiptv, ovako se fura na lazy iptv al je losije

lucluc pet 11.10.2019 15:07

Evo da stanem u odbranu svoje app. hahahah. Nekako po nekoj mojoj logici, app je prilicno prakticna. Ne znam zasto treba puno clickova da se dodje do kanala... Evo kako ja koristim app:

 

1. pokrenem

2. imam kanale sa ikonama slozeno po abecedi i mogu ici lijevo - desno - gore - dole do zeljenog kanala.

3. kliknem na ok i kanal je pokrenut (status sa trenutnim i sljedecim epg je vidljiv 5 sekundi)

4. kada sam vec na kanalu idem daljinskim gore-dole sa kanala na kanal. Mogu ako na daljinskom imam brojeve unijeti i broj kanala. Ne moze jednostavnije - isto kao bilo koja druga iptv app

5. Ako pritisnem OK, dobijem listu kanala desno i idem gore - dole. Ne moze jednostavnije....

 

Sortiranje:

 

- Kanali su sortirani po abecedi. Mozete ici u manager omiljenih kanala i na pocetak liste staviti kanale koje najvise gledate

 

- Imate i sortiranje po grupama

 

- Tv na zahtjev (gledanje unazad)

1. odem u tu opciju

2. odaberem kanal koji zelim

3. idem gore dole i listam emisije koje su snimljene

4. klknem ok i gledam emisiju

5. kliknem gore i onda lijevo ili desno za premodavanje ili OK za pauziranje

 

Molim da netko napise jos svoje misljenje, a posebno vi kojima se app ne svidja i kojima treba 10 klikova da dodju do kanala, da napisu malo vise info, pa da vidim tacno u cemu je problem...

 

Trazim komentare da vidim da li nekome app ne radi ispravno. Jasno je da je dosta i do navike. Recimo perfect player jako puno ljudi koristi, ali ja sam navikao na svoju i ne lezi mi perfect player. Ne zato sto je ovo prvo moja app, nego zato sto sam navikao da idem kroz listu gore-dole bez da cekam da otvori kanal.. tako mi je puno brze. Na mojim uredjajima koje imam trenutno moja app radi brze dosta od perfect player, brze mi otvara.

Blackcastle pet 11.10.2019 16:18

Meni je osobno uz sve app koje sam probao najbolji i najednostavniji perfect player jer samo on po samim grupama kanala ima za sloziti favorite unutar svake od grupe kanala....vecinom aplikacije imaju slaganje cijele favorit liste sto je ok ako vam je popis favorita relativno mali...ako je povelik onda imate "kobasu" koju listate u nedogled.

Tvviet sam imao davno na testu i znam da mi za Android tv nije bila nesto narocito..al znam da ju je dosta updejtao pa je mozda sada i bolja

shilev pet 11.10.2019 17:32

sto se tice tvviet app.

 

stvar koja mi fali je detaljni epg, znaci direktni opis neke emisije, a ne samo naziv. ima epg za sljdecih 5-6 emisija, al samo naziv

 

a bug koji je kod mene prisutan:

 

iduci gore dole po kanalima, cesto mi se pojavi kanal zoomiran u gorni lijevi kut. jako cudna stvar. nisam cuo da nitko drugi ima slican problem..i onda moram gore dolje po kanalima do istog sve dok ne bude normalna slika. radi se o philips android tv-u. na fire sticku nisam primjetio da se to događa.

 

 

 

https://drive.google.com/open?id=1rcvxcVGsqHUfGJWA8-uJoSiWxy-xM0yw

 

tek iz treceg pokusaja sam dobio normalnu sliku na animal planet

lucluc pet 11.10.2019 18:26

Da, nisam vidio nikad takav problem... Ne znam sta je :-)). Mozda da se poigras sa samim rezolucijama i osvjezavanjem u postavkama boxa/tv-a

 

Externi epg cemo vidjeti da dodamo usskoro. radili smo na tome, pa malo zapostavili. Vidjet cu oko favorita da se napravi nesto