Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc sub 21.9.2019 09:36

Jos da napomenem, svi kojima se desi da pogledate povremeno na svije lokacije istovremeno, nemojte vise sa m3u to raditi. Znaci, u datom trenutku ste se van kuce, zena gleda seriju, a hocete utakmicu da odgledate, gledajte preko web-a ili app. U protivnom ce racun biti odmah banovan. Mada ako se to desi, javite se korisnickoj sluzbi i bit ce deblokirano. Moram ovo aktvirati iz samo meni poznatih razloga. hahahah

Stula sub 21.9.2019 09:55
matteo.st kaže...
Tocno tako, udarilo su tamo gdje je najveci efekt.
Stoga se ni ne treba hvaliti da si najbolji, neprobojan, s odlicnim data centrom, da ne postanes primjer drugima. Procitaj sto sam napisao jucer...

Sad ce scena biti mirna neko vrijeme... sto duze to bolje.

PS i poradi malo na placanju kriptovalutama i paysafe karticama. Koliko vidim na redditu svima je zao sto su placali paypalom i kreditnim karticama.

E to je smjer u kojem treba ici..

lucluc sub 21.9.2019 10:52
mariclius kaže...

matteo.st, zbog čega im je žao da su plaćali paypalom i kred. karticama? Misliš da će i oni biti kažnjeni? 

 Krajnji korisnici su bez brige u svemu. Takodjer, smatram da su fake news to oko placanja paypalom i slicno jer paypal moze blokirat vas racun, ali da daje informacije nekome, od toga nema nista

matteo.st sub 21.9.2019 12:01
lucluc kaže...
mariclius kaže...

matteo.st, zbog čega im je žao da su plaćali paypalom i kred. karticama? Misliš da će i oni biti kažnjeni? 

 Krajnji korisnici su bez brige u svemu. Takodjer, smatram da su fake news to oko placanja paypalom i slicno jer paypal moze blokirat vas racun, ali da daje informacije nekome, od toga nema nista

 

Pa ne mora Paypal nikome dati informacije. Svi podaci o korisnicima se nalaze kod vas providera, ime i prezime IP adrese. 

 

To sto ti to mozda drzis kriptirano ne znaci da su svi provaderi pazljivi s podacima korisnika.

 

 

ZdravacVZ sub 21.9.2019 12:15

e, kakav je to sad ovaj Middle ware panel;

 

Hello Greetings!
Due to technical issue on access panel, We migrate the lines to Middle ware panel form past Access panel which is in issue all over the world in IPTV INDUSTRY.
So, Tech team working day and night to resolve this, We will keep update on this through mail.
And, Whats the url will let you know after get some clarity on it.

TicaTrkacica sub 21.9.2019 21:37
jzrskc kaže...

Htio bih gledati kanale preko tv-a, tv nema android. Jel mi bolje za to uzet MAG uredaj ili android-box, koja je opcija brza i stabilnija?

 Ja preferiram MAG boxeve trenutno imam MAG 425A  a imao sam i 250 i 254 modele, ali većina njih ti ovdje preferira android box-eve i amazon fire stickove.

Nema tu brže sporije svaki malo bolji android box će to odradit isto ko i ovaj moj MAG ili ovaj zadnji-predzadnji fire stick ali naravno zavisi i od liste koju ćeš gori puknit.

fukavac sub 21.9.2019 22:40

uputio bih javni apel moderatorima ovog foruma,svatko ima pravo na kaznu koju zaslužujuje ,ali malo pretjerujete s dotičnim kolegom koji u zadnje vrijeme ipak nije zaslužio toliko banovanja,kaznili ste ga dovoljno ,pustite ga malo na miru svatko zaslužuje oprost nakon nekog vremena..malo offf,ali sam morao to napisati..

u zadnje vrijeme neke  liste dosta štekaju ,ali se bude valjda i to stabiliziralo...pozdrav svima

 

x18x05x sub 21.9.2019 22:46
fukavac kaže...

uputio bih javni apel moderatorima ovog foruma,svatko ima pravo na kaznu koju zaslužujuje ,ali malo pretjerujete s dotičnim kolegom koji u zadnje vrijeme ipak nije zaslužio toliko banovanja,kaznili ste ga dovoljno ,pustite ga malo na miru svatko zaslužuje oprost nakon nekog vremena..malo offf,ali sam morao to napisati..

u zadnje vrijeme neke  liste dosta štekaju ,ali se bude valjda i to stabiliziralo...pozdrav svima

 

 Bilo bi ok da pauzira koji mjesec ili da napravi profil a da ne piše ništa. Neka se prašina malo slegne.

rollex78 ned 22.9.2019 00:21
fukavac kaže...

uputio bih javni apel moderatorima ovog foruma,svatko ima pravo na kaznu koju zaslužujuje ,ali malo pretjerujete s dotičnim kolegom koji u zadnje vrijeme ipak nije zaslužio toliko banovanja,kaznili ste ga dovoljno ,pustite ga malo na miru svatko zaslužuje oprost nakon nekog vremena..malo offf,ali sam morao to napisati..

u zadnje vrijeme neke  liste dosta štekaju ,ali se bude valjda i to stabiliziralo...pozdrav svima

 

 Postoje pravila foruma koja su svima jasna ili bi trebala biti-visestruki acc.Ne znam dali se to dopusta na ostalim forumima gdje je doticni aktivni clan.

Ocigledno da kombinacija Mag425A,laptop,mobilni sa Tvviet na 3 uredjaja istovremeno Ima zabrinjavajuce efekte ako se koristi u 35kvadrata,pa bih ovim putem zamolio luc luc-a da mu dopusti na 6 uredjaja.  Malo off topic... :)

 

jopis ned 22.9.2019 00:44

Dobro, i evo sad suma summarum, koji servisi i dalje rade, tj da budem direktan - istječe mi ugovorna na max3premium za 3 dana, moram ili produžit ili prijeći, a namjeravao sam uzet najosnovniji paket sa najbržim dostupnim internetom i neka basic televizija samo da pokrije ove naše programe, jer im ne dam više toliku lovu za premium koji to nije, da ne pišem cijelu čitabu o tome, a i nebitno. Dakle, moja ideja je uzet iptv koji podržava baaar 2 uređaja u isto vrijeme, da ja mogu gledat ligu prvaka, znači uvjet je dostupna liga prvaka da radi kak bog zapovijeda u fhd-u, i da žena na miru može gledat nešto svoje na tv-u. Tv je samsung smart tv sa tizen os-om koji koliko vidim u app searchu ima nekoliko appova za iptv.

Dakle, koga bi mi vi ekipa preporučili a da je stabilan provider koji može u potpunosti zamijeniti maxtv. 

Može i na pm ako nećete javno.

Hvala.

kameni_zg ned 22.9.2019 02:11
rollex78 kaže...
fukavac kaže...

uputio bih javni apel moderatorima ovog foruma,svatko ima pravo na kaznu koju zaslužujuje ,ali malo pretjerujete s dotičnim kolegom koji u zadnje vrijeme ipak nije zaslužio toliko banovanja,kaznili ste ga dovoljno ,pustite ga malo na miru svatko zaslužuje oprost nakon nekog vremena..malo offf,ali sam morao to napisati..

u zadnje vrijeme neke  liste dosta štekaju ,ali se bude valjda i to stabiliziralo...pozdrav svima

 

 Postoje pravila foruma koja su svima jasna ili bi trebala biti-visestruki acc.Ne znam dali se to dopusta na ostalim forumima gdje je doticni aktivni clan.

Ocigledno da kombinacija Mag425A,laptop,mobilni sa Tvviet na 3 uredjaja istovremeno Ima zabrinjavajuce efekte ako se koristi u 35kvadrata,pa bih ovim putem zamolio luc luc-a da mu dopusti na 6 uredjaja.  Malo off topic... :)

 

 
Daj se uozbilji, jer nisi smijesan. Meni je zao decka, i ne, nisam na njegovoj strani zato jer hvali TvViet, nego zato jer je dobio ban odmah bez ikakvog kartona (barem ja nisam vidio da je prvo bio suspendiran, bio je automatski "protjeran"), a to nije zasluzio. Vidi se da je mlad po nacinu na koji pise, a moderator mu je dok je jos bio pod imenom "Seki" mozda trebao dati opomenu na neki drugaciji nacin. Najlakse je nekoga banati bez mogucnosti povratka, a to sto sad radi duple racune je druga prica.
Najvise mi nejde u glavu to kaj ima jos forumasa tu koji su skuzili da je pitanje o mladjem decku, i idu u rasprave s njim - niste nista bolji od njega, usmjerite tu energiju na nekaj drugo, pametnije bude..

 

jopis kaže...

Dobro, i evo sad suma summarum, koji servisi i dalje rade, tj da budem direktan - istječe mi ugovorna na max3premium za 3 dana, moram ili produžit ili prijeći, a namjeravao sam uzet najosnovniji paket sa najbržim dostupnim internetom i neka basic televizija samo da pokrije ove naše programe, jer im ne dam više toliku lovu za premium koji to nije, da ne pišem cijelu čitabu o tome, a i nebitno. Dakle, moja ideja je uzet iptv koji podržava baaar 2 uređaja u isto vrijeme, da ja mogu gledat ligu prvaka, znači uvjet je dostupna liga prvaka da radi kak bog zapovijeda u fhd-u, i da žena na miru može gledat nešto svoje na tv-u. Tv je samsung smart tv sa tizen os-om koji koliko vidim u app searchu ima nekoliko appova za iptv.

Dakle, koga bi mi vi ekipa preporučili a da je stabilan provider koji može u potpunosti zamijeniti maxtv. 

Može i na pm ako nećete javno.

Hvala.

 

Ako hoces stabilnost, TvViet.

Imas jos i Red Devils - ekipa govori da je lista stabilna.

Ostale liste po meni zali boze vremena.

 

Pitaj oboje za test pa vidi, makar mozda ces za red devilis morat malo pricekat jer bas neki dan je sogi bio kod mene, dopalo mu se sve to kako imam slozeno, pokazao sam mu kod sebe TvViet kaze bi to ali nema bas sve Hrv programe koje bi on htio(?!), reko ok saljemo mail onda Red Devilsu da vidi to jer dok sam ja probao sjecam se da je lista bila poveca. Poslali i dobili odgovor da trenutno nemogu dati test listu radi nekih radova na sistemu i problema sa programima, pa ces mozda za njih morat malo pricekat - ne znam jel ima veze s time sto je xtream pao ili ne, al eto cisto informacija pa si mozes rasporedit koga ces prvo probat.

ZdravacVZ ned 22.9.2019 08:04
jopis kaže...

Dobro, i evo sad suma summarum, koji servisi i dalje rade, tj da budem direktan - istječe mi ugovorna na max3premium za 3 dana, moram ili produžit ili prijeći, a namjeravao sam uzet najosnovniji paket sa najbržim dostupnim internetom i neka basic televizija samo da pokrije ove naše programe, jer im ne dam više toliku lovu za premium koji to nije, da ne pišem cijelu čitabu o tome, a i nebitno. Dakle, moja ideja je uzet iptv koji podržava baaar 2 uređaja u isto vrijeme, da ja mogu gledat ligu prvaka, znači uvjet je dostupna liga prvaka da radi kak bog zapovijeda u fhd-u, i da žena na miru može gledat nešto svoje na tv-u. Tv je samsung smart tv sa tizen os-om koji koliko vidim u app searchu ima nekoliko appova za iptv.

Dakle, koga bi mi vi ekipa preporučili a da je stabilan provider koji može u potpunosti zamijeniti maxtv. 

Može i na pm ako nećete javno.

Hvala.

 jopis, moj savjet ti je da NE POTPISUJEŠ novi ugovor s T-comom, nego samo nastavi koristiti još cca mjesec dana, dok se malo situacija sa IPTV providerima (ovima "sivima") ne stabilizira.

 

Mnogi takvi provideri su se sada uplašili, a ako i nisu bili direktno obuhvaćeni onom racijom, odlučili su malo poraditi na sigurnosti, pa čak i u vidi preseljenja opreme i rada na druge panele.

 

Zato, dok se to ne posloži, treba malo vremena, a to znači i čekanje za klijente.

 

Koristi to što imaš trenutno, a za neko kraće vrijeme će se sve posložiti, pa čemo onda vidjeti. Samo ne potpisuj obavezu sa T-Comom

 

 

scylla98 ned 22.9.2019 13:06

moze se dobiti test od reddevila, frendovi dobili

obojica dobili taj izgleda genericki odgovor, da imaju radove i slicno, i tu pise da mogu da posalju test, ali kad rese problem sa nekim kanalima tad ce kao da se jave, bla bla

kazite im da ipak zelite test i poslace vam, i kako mi kazu, skoro sve radi, mada opet zavisi ko sta gleda, koje kanale

XXX-Man ned 22.9.2019 13:12
kameni_zg kaže...

 
Meni je zao decka, i ne, nisam na njegovoj strani zato jer hvali TvViet, nego zato jer je dobio ban odmah bez ikakvog kartona (barem ja nisam vidio da je prvo bio suspendiran, bio je automatski "protjeran"), a to nije zasluzio. Vidi se da je mlad po nacinu na koji pise, a moderator mu je dok je jos bio pod imenom "Seki" mozda trebao dati opomenu na neki drugaciji nacin. Najlakse je nekoga banati bez mogucnosti povratka, a to sto sad radi duple racune je druga prica.

Dotični je bio nekoliko puta opomenut, dobio je nekoliko žutih i nekoliko crvenih kartona pa tek onda ban, sve zbog istog razloga. Tako da...

 

Btw. za prigovore na rad moderatora postoji mjesto, to nije ova tema.

 

kameni_zg ned 22.9.2019 14:27

Jebiga, nisam to znao, ako je tako, sve 5.

ps. nije bio prigovor, vise neko zapazanje jer mi ga je bilo zao a i najiskrenije nisam vidio da je dobivao kartone tak da sori ak je tak ispalo, nije bila namjera da prigovaram :-)

 

scylla98 hvala na info, javit cu sogiju pa nek sam salje mail.

jopis ned 22.9.2019 14:40
ZdravacVZ kaže...
jopis kaže...

Dobro, i evo sad suma summarum, koji servisi i dalje rade, tj da budem direktan - istječe mi ugovorna na max3premium za 3 dana, moram ili produžit ili prijeći, a namjeravao sam uzet najosnovniji paket sa najbržim dostupnim internetom i neka basic televizija samo da pokrije ove naše programe, jer im ne dam više toliku lovu za premium koji to nije, da ne pišem cijelu čitabu o tome, a i nebitno. Dakle, moja ideja je uzet iptv koji podržava baaar 2 uređaja u isto vrijeme, da ja mogu gledat ligu prvaka, znači uvjet je dostupna liga prvaka da radi kak bog zapovijeda u fhd-u, i da žena na miru može gledat nešto svoje na tv-u. Tv je samsung smart tv sa tizen os-om koji koliko vidim u app searchu ima nekoliko appova za iptv.

Dakle, koga bi mi vi ekipa preporučili a da je stabilan provider koji može u potpunosti zamijeniti maxtv. 

Može i na pm ako nećete javno.

Hvala.

 jopis, moj savjet ti je da NE POTPISUJEŠ novi ugovor s T-comom, nego samo nastavi koristiti još cca mjesec dana, dok se malo situacija sa IPTV providerima (ovima "sivima") ne stabilizira.

 

Mnogi takvi provideri su se sada uplašili, a ako i nisu bili direktno obuhvaćeni onom racijom, odlučili su malo poraditi na sigurnosti, pa čak i u vidi preseljenja opreme i rada na druge panele.

 

Zato, dok se to ne posloži, treba malo vremena, a to znači i čekanje za klijente.

 

Koristi to što imaš trenutno, a za neko kraće vrijeme će se sve posložiti, pa čemo onda vidjeti. Samo ne potpisuj obavezu sa T-Comom

 

 

 Pa moram s nekim nešto potpisati, 500kn im ne dam mjesečno za premium bez popusta :/

Pitao sam za iptv šta valja da ima lp i domaće kanale kak spada, a da radi na 2 uređaja u isto vrijeme. Najmanji problem je tcom ugovor, mene zanima iptv.

panpetar ned 22.9.2019 16:19

NOVA IPTV - u toku su radovi na  prebacivanju kanala na novu platformu. Sutra bi ponovo trebalo da proradi njihova aplikacija.

Red Devils - rekli su mi da je i njihova televizija takođe radila na xtream platformi ali na nekoj starijoj verziji pa im je većina kanala radila ovih dana. I oni mi u narednih dan-dva u potpunosti trebali da se stabilizuju.

NOVA koristim na Smart IOTV aplikaciji. Kanali koji su do sad sređeni rade stabilno