Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

jopis sri 18.9.2019 21:28
hrka11 kaže...

 Nije istina da ti treba neki login i pass...

Kad zatrazis m3u listu dobijes link na koji kliknes i tada ti se skine .m3u file.

Drugo taj file sto si skini to je full orginalna lista,kao i u svemu orginalni file mores kopirat i onda ucitas u ovaj editor kopiranu listu obrises sve grupe sto ne trebas.

Kad to zavrsis spremis tu novu listu kako te volja sto se naziva tice.

Kada ides u smartersIPTV ne trebas lozinku ni pass jer odaberes da ucitas m3u file,a ne link,a u m3u fileu ti je vec lozinka i user zaboravi to kad imas file.

Tada ce ti ucitat programe koje si ostavio sebi,a ne 10000 programa.

Evo da potvrdim kineska radi ima satak bez problema,njje ugasena nakon ovih racija.

 

Sorry my friend, I will send you later. We are doing maintenance at our admin panel. So can't send you a test at this moment. you can contact me later or tomorrow ,thank you.

 

"so if i buy it now, it wont work untill tomorrow? or?"


Read
04:56 PM

I cannot send you the account now ,my friend

 

Drago mi je da ti radi, ja probao popodne tražit test, pa kasnije i kupit, kaže ništa od toga danas, vidiš šta je pisao...

scylla98 sri 18.9.2019 21:32

zato sto im ne radi panel, xtream

ne mogu nista menjati, ne mogu dodavati nove korisnike zato ti ne moze poslati test
rade strimovi, kanali, sve, ali nazalost ne mogu upravljati ne mogu raditi nista

ako ostane ovako, morace da menjaju panel

hrka11 sri 18.9.2019 21:34
jopis kaže... 

Sorry my friend, I will send you later. We are doing maintenance at our admin panel. So can't send you a test at this moment. you can contact me later or tomorrow ,thank you.

 

"so if i buy it now, it wont work untill tomorrow? or?"


Read
04:56 PM

I cannot send you the account now ,my friend

 

Drago mi je da ti radi, ja probao popodne tražit test, pa kasnije i kupit, kaže ništa od toga danas, vidiš šta je pisao...

 Ma ko ce znat to,ja danas kad sam dosa upalio cisto da vidim i radilo je ok,odma sam primjetio da planetsport 2 zamrza i 3 izbaci,a ostalo sve je ok bilo.

Vjerovatno su i imali nekih sranja.

heyHOOO čet 19.9.2019 00:07

Pozdrav ekipa ,iman konstantne laggove s odredenim poznatim domacin IPTV providerom.

 

Bas sada dok sam gledao utakmice preko web app na laptopu, sam imao konstantno laggove( to vazi i za druge programe), i jednostavno je bilo negledljivo. Probao sam gledati s istim računom preko app na mobitelu, i radilo je super bez laggova. Bilo je s iste udaljenosti, isti internet.

 

Kako da provjerim da li je to mene ili do providera?

 

https://files.fm/u/7zccw2kj

 

Brzina mog interneta da li je dovoljna?

 

 

Bugov moljac čet 19.9.2019 08:32
heyHOOO kaže...

Pozdrav ekipa ,iman konstantne laggove s odredenim poznatim domacin IPTV providerom.

 

Bas sada dok sam gledao utakmice preko web app na laptopu, sam imao konstantno laggove( to vazi i za druge programe), i jednostavno je bilo negledljivo. Probao sam gledati s istim računom preko app na mobitelu, i radilo je super bez laggova. Bilo je s iste udaljenosti, isti internet.

 

Kako da provjerim da li je to mene ili do providera?

 

https://files.fm/u/7zccw2kj

 

Brzina mog interneta da li je dovoljna?

 

 

 Sto se tice tvoje brzine bojim se da si na granici, ako vec gledas preko laptopa bolje je da je prikljucen na mrezni kabel nego preko wifi, mobitel je prica za sebe kod njih uvjek dobro radi, vjerojatno zbog drugacije koncepcije uredjaja, drugacijeg softvera itd.

ZdravacVZ čet 19.9.2019 09:44
Bugov moljac kaže...
heyHOOO kaže...

Pozdrav ekipa ,iman konstantne laggove s odredenim poznatim domacin IPTV providerom.

 

Bas sada dok sam gledao utakmice preko web app na laptopu, sam imao konstantno laggove( to vazi i za druge programe), i jednostavno je bilo negledljivo. Probao sam gledati s istim računom preko app na mobitelu, i radilo je super bez laggova. Bilo je s iste udaljenosti, isti internet.

 

Kako da provjerim da li je to mene ili do providera?

 

https://files.fm/u/7zccw2kj

 

Brzina mog interneta da li je dovoljna?

 

 

 Sto se tice tvoje brzine bojim se da si na granici, ako vec gledas preko laptopa bolje je da je prikljucen na mrezni kabel nego preko wifi, mobitel je prica za sebe kod njih uvjek dobro radi, vjerojatno zbog drugacije koncepcije uredjaja, drugacijeg softvera itd.

 Prema tvome rezultatu mjerenja / slici vidim "Telia" što znači da imaš Tele2, a po brzinama (upload) vidim da je 4G.

Dakle Tele2 i 4G jaaaako oscilira, i dajem se kladiti u bilo što da je uzrok tvome zastajanju internet.

 

Za početak probaj prebaciti na 3G, pa se nadam da češ tako imati konstantnih cca 10 Mbps, što bi moglo biti dosta za iptv (ali onak, na silu)

 

Dugoročno, razmisli o bakru, ili nekog drugog 4G, koji ima dobar signal kod tebe

 

EDIT;

Ako imaš mogučnost, izmjeri kolika ti je 4G brzina T-coma, i A1.

 

T com ima Tourist offer za 280 kn mjesečno flat bez smanjenja brzine, a A1 ima Homebox sa 200 GB + 20 GB dnevno za 10 kn.

 

Skupe opcije, ali ako si u poziciji ko i ja, onda je to jedino rješenje. 

Ovih tvojih 11 Mbps nije uvijek toliko, i tu leži glavni problem, pa ti nekad radi ok, a nekad šteka.

Dan1234567890 čet 19.9.2019 12:46
scylla98 kaže...
Dan1234567890 kaže...
Dan1234567890 kaže...
scylla98 kaže...

perverzija

fhd, bitrejt vidite, 50fps (uz odgovarajucu deinterlaciju), ac3 5.1 dolby zvuk
ima li sta bolje ;)

EDIT: ima, 4k :D

 koja je to lista sa 4K programima?

 scylla98 koja je to lista sa 4k programima ciji si SS stavio?

 

 me nemam ja listu sa 4k, taj SS nije 4K kanal
 pitao sam jel ima boljeg od toga, i napisao mozda ima a to je verovatno 4k, jer u fhd tesko da ima bolje

 aha, sorry nisam skuzio, mislio sam da pišes kako je ovo super lista i da li moze biti bolja od toga - moze - ima i 4k kanale!   ovaj SS je pretpostavljam sa TvViet liste?

hrka11 čet 19.9.2019 15:05
jopis kaže...

 

Drago mi je da ti radi, ja probao popodne tražit test, pa kasnije i kupit, kaže ništa od toga danas, vidiš šta je pisao...

 Bas sam pita malopren je li imaju nekih problema,jer prijatelj mi nije moga od vas dobit test listu rekli ste mu da trenutno ne moze nesto tako sam napisa i evo sta mi je odgovorio.

 

"Hello friend Because of recent activities in Europe. Our Xtream codes panel is down at this moment. but all your data is safe.Our technical guys are working hard to get everything back online.Our streams are not affected by this.All channels are working fine.Please wait for some time and accept my sincere apologies for the inconvenience."
Pa evo da znas.

heyHOOO čet 19.9.2019 18:06

Zahvaljujem na odgovorima,

 

Stvar je i u tome , što radim na specifičnom mjestu gdje je signal uvijek slabiji. Imam dostupan tele 2 i vip internet , i ovo je mamsimalom sto mogu dobiti.

 

 Prije 4-5 mjeseci barem sam normalno gledao ostale programe, za razliku od Planeta s kojima sam skoro pa stalno imao laggove, pa sam pretpostavljao da je zbog navale...Sinoć planet je bio negledljiv, a HBO u terminu od 02:00 -05:00 je imao laggove svakih 4-5 min.

 

Radim jako dosadan posao, tako da mi je ovo jako važno da nadem nekakvu soluciju.

 

Inače radi se od nextgen ,kakve ste vi imali dojmove u zadnje vrijeme?

Tvviet sam poslao da mi posalji probnu listu, nisu  odgovorili.

Blackcastle čet 19.9.2019 21:07

Red devils i Nova rade ali ne baš svi kanali a ovi koji rade loadaju više nego inače na otvaranju...inače ekipa iz Nove mi je poslala na viber da imaju problema zbog xstream-a i da riješavaju stvari...

Jedini koji ne bih u ovoj situaciji trebao imati je tvviet koji kako kaže ima sve svoje vlastite streamove...

scylla98 čet 19.9.2019 21:20
Blackcastle kaže...
Red devils i Nova rade ali ne baš svi kanali a ovi koji rade loadaju više nego inače na otvaranju...inače ekipa iz Nove mi je poslala na viber da imaju problema zbog xstream-a i da riješavaju stvari...

Jedini koji ne bih u ovoj situaciji trebao imati je tvviet koji kako kaže ima sve svoje vlastite streamove...

 nema viet sve svoje vlastite streamove, sam je to rekao

 ali opet mislim da nece imati on probleme

 a drugo, on nije uopste na xtreamu

sikiriki17 čet 19.9.2019 21:57
scylla98 kaže...

 nema viet sve svoje vlastite streamove, sam je to rekao

 ali opet mislim da nece imati on probleme

 a drugo, on nije uopste na xtreamu

 
Nebitno ako on nije na xtreamu, ali ako je uzimao strimove od nekoga ko je , e onda ce imati problema jer taj koji je na extreamu nemoze nista popraviti ako sta rikne, a ako rikne njemu riknit ce i vietu.

scylla98 čet 19.9.2019 22:21
sikiriki17 kaže...
scylla98 kaže...

 nema viet sve svoje vlastite streamove, sam je to rekao

 ali opet mislim da nece imati on probleme

 a drugo, on nije uopste na xtreamu

 
Nebitno ako on nije na xtreamu, ali ako je uzimao strimove od nekoga ko je , e onda ce imati problema jer taj koji je na extreamu nemoze nista popraviti ako sta rikne, a ako rikne njemu riknit ce i vietu.

 tacno

djordje iz dzungle čet 19.9.2019 23:20
Cica_Maca001 kaže...

TVVIET IPTV je 100% siguran i zakopan duboko u "sibiru" di je vrlo vrloooo HLADNO 

Tamo nemre ova EU murija 

 Nemoj biti 100% siguran u to, sve se moze naci samo ako budu hteli kopati dublje, iako sumnjam da je njima jedan "mali" tvviet cilj, oni love velike igrace...

matteo.st čet 19.9.2019 23:42
Cica_Maca001 kaže...

TVVIET IPTV je 100% siguran i zakopan duboko u "sibiru" di je vrlo vrloooo HLADNO 

Tamo nemre ova EU murija 

 

Evo opet luluc-ovog srednjoskolskog ratnika. Ako si ista trebao nauciti iz ove policijske akcije onda je da svog operatera ne glorificiras - nego ga ne spominjes na drustvenim mrezama. Pokrijes se usima, gledas svoje krasne programe i sutis da svog providera ne izlozis hajci drzavnih organa.

Ovako ih provociras da i njega izgase. Odrasti vise! Koliko sam ti to puta vec napisao.

 

Nadalje zbog tebe i takvih su se dva providera povukla s ovog foruma (valjda na njihovu srecu kad vidim ova dogadanja). Molim te da ovaj forum vise ne zagadujes navijackim postovima i nekim gerila marketingom. Nista dobro ne zelis svom provideru svojim nastupima.