Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Pezer pet 13.9.2019 21:06

Daj i meni na PM, ja upravo mislio uzeti Serious jer mi je preporucen da je najbolji za sport.

 

Daj taj drugi ili daj netko preporuci neki drugi IPTV, dakle jedino je sport bitan, nogomet(Liga prvaka, liga petice(prvenstveno englezi)),NBA,UFC,F1 postoji li neki dobar da ima to sve, cak bi ja volio da su strani programi, dakle SKySports, BT SPort, ESPN, ali necu se buniti ni na domace, samo da se sve utakmice mogu pogledati, da ne trebam streamove traziti hahha

Q-Tip pet 13.9.2019 21:27
Reedy kaže...

Što se točno desilo sa Serious IPTV? Ja ga isto mislio uzet

 

Nije se ništa dogodilo, i dalje drugima radi, a meni već dva dana ne iz posve nepoznatog razloga. Kanali su ok i kvaliteta mi je bila stvarno ok i preporučio sam ga i ovdje, ali nemam živaca komunicirati s debilom iz supporta koji je očajan. Na ticket nekad ne odgovara danima, a na moj problem odgovorio je s dvije riječi - "please reload" i ništa više. Problem mi riješio nije, pa sam potražio bolja rješenja.

scylla98 pet 13.9.2019 22:17
Pezer kaže...

Ljudi koji program da skinem za komp za IPTV. VLC? Ili ima nesto bolje ipak?

 VLC najpopularniji jer je vrlo prost. Mozes i druge plejere ako ti odgovaraju, npr zbog bolje deinterlacije, Pot Player, MPC HC.

 Ali ako hoces epg i logo, onda u njima ne mozes to. Za to mozes da probas KODI, Perfect Player, ProgTV, ...

matteo.st sub 14.9.2019 09:22

Opet si poceo. Ne mogu te moderatori toliko puta izbaciti koliko se puta mozes registrirati. ☹️

Nije svijet sekicentrican pa da svi imaju potrebu koristiti iste feature kao i ti. Ima nas raznih tako da se ne moras fejspalmat.

Osobama koji imaju trio paket doma ne trebaju domaci kanali na IPTV-u. Imaju u boljoj kvaliteti od legalnog providera.


Pezer sub 14.9.2019 14:44
matteo.st kaže...
Opet si poceo. Ne mogu te moderatori toliko puta izbaciti koliko se puta mozes registrirati. ☹️

Nije svijet sekicentrican pa da svi imaju potrebu koristiti iste feature kao i ti. Ima nas raznih tako da se ne moras fejspalmat.

Osobama koji imaju trio paket doma ne trebaju domaci kanali na IPTV-u. Imaju u boljoj kvaliteti od legalnog providera.

 Apsolutno, ja sam uzeo sinoc IPTV samo zbog sporta i exyu mi uopce ne trebaju. Uzeo sam na mjesec dana pa cu vidjet kakvi su, sinoc je radilo vrh. Ako bude problema, onda cu probati Serious

Pezer ned 15.9.2019 12:36

Sad kad sam si uzeo IPTV i sve to, za pocetak gledam preko kompa(dok sam jos na sezoni), kad se vratim doma, uzeo bih sebi neki box ili stick za TV, jer nemam SmartTV.

 

Mogu li neke preporuke, dakle za pristojnu cijenu neki best buy za okej cijenu, nemam pojma ni sto je okej cijena, ali ne treba mi sad neki najskuplji, a ne bi ni najjeftinije smece.

 

Nisam to nikad koristio pa uopce nemam pojma koji gledati i uzeti.

 

Je li dovoljan Firestick za obicnog korisnika ili da idem po nesto skuplje i bolje?

kameni_zg ned 15.9.2019 15:39

Isprobavao sam zadnjih par dana OTT Navigator IPTV player na preporuku od kolege prole 

Bez rijeci, uz siptv za sad najdrazi player za iptv!

Na firestick ga instalirate preko apk posto ga nema u storeu, ali kad se instalira radi sve bez greske.

Na android box ide preko normalnog storea - https://play.google.com/store/apps/details?id=studio.scillarium.ottnavigator&hl=en_GB

Vise listi odjednom, par epg linkova se mogu stavit od kud da vuce epg. Uglavnom predobro. Preporuka i od mene.

Stula ned 15.9.2019 15:49
Pezer kaže...

Sad kad sam si uzeo IPTV i sve to, za pocetak gledam preko kompa(dok sam jos na sezoni), kad se vratim doma, uzeo bih sebi neki box ili stick za TV, jer nemam SmartTV.

 

Mogu li neke preporuke, dakle za pristojnu cijenu neki best buy za okej cijenu, nemam pojma ni sto je okej cijena, ali ne treba mi sad neki najskuplji, a ne bi ni najjeftinije smece.

 

Nisam to nikad koristio pa uopce nemam pojma koji gledati i uzeti.

 

Je li dovoljan Firestick za obicnog korisnika ili da idem po nesto skuplje i bolje?

imas na geekbuying x96 max za nekih 60$ talijansko skladiste. za iptv vise nego dobar box