Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Bjelouška sri 11.9.2019 07:13

Nemože se tvviet hakirat, mislim može se svako hakirat ako  se dignu ruke u zrak pa na izvolite.

Oko cijelog tvviet sistema se  brine tim vrhunskih profesionalaca.

Svako u svom području domene  je expert.

Tako da ti je moj "đorđe iz prašume" đaba sav trud oko toga 

Bilo je nekad nekih ispada ali vrlo rijetko i sve bi bilo brzo "pokrpano".

hrka11 sri 11.9.2019 07:39
Blackcastle kaže...
Kakva je kvaliteta Planetsport , Arena i Sportkubova HR?

 S obzirom da je 55" tv slika je dobra,imas i u hd-u i obicne,a kad jos pogledas da je cijena 17 dolara misecno onda mogu rec da je slika extra,a di jhos tamo njemacki,eng programi ima ih cak u 4k.

Mala je cijena pa sam je uzeo,bas me zanima kako ce bit kad bude liga prvaka,inace ne gledam toliko nogomet ali vecinom sve liste koje sam imao su stopale cim je utakmica.

 

heyHOOO sri 11.9.2019 08:56
prole kaže...
heyHOOO kaže...

Pozdrav ,

 

Treba mi IPTV lista u kojoj postoji mogucnost snimanja ,nesto kao snimalice na maxtv-u. Koristio sam nextgen ,I sve preporuke , ali nemaju tu opciju.

 

Lp

 

 

 

 


Ako gledas preko android boxa skini aplikaciju iptv extreme na njoj imaš opciju snimanja i apk je odlična za gledanje iptv-a.

 

 A koristim android ili laptop.

djordje iz dzungle sri 11.9.2019 11:11
Bjelouška kaže...

Nemože se tvviet hakirat, mislim može se svako hakirat ako  se dignu ruke u zrak pa na izvolite.

Oko cijelog tvviet sistema se  brine tim vrhunskih profesionalaca.

Svako u svom području domene  je expert.

Tako da ti je moj "đorđe iz prašume" đaba sav trud oko toga 

Bilo je nekad nekih ispada ali vrlo rijetko i sve bi bilo brzo "pokrpano".

 To je pravi odgovor, hvala druze, mislim da je kolega malo preterao, tebi svaka cast...

hrka11 sri 11.9.2019 11:33

Je li netko zna neki program za uredjivanje m3u liste,ali da mogu sad npr. iznacit grupu programa i izbrisat?

Program koji sam oprobao je ok,ali moram pojedinacno brisat kanale,ali ne mogu odabrat odredjenu grupu ili vise kanala i izbrisat.

hrka11 sri 11.9.2019 12:11
sibica kaže...
hrka11 kaže...

Je li netko zna neki program za uredjivanje m3u liste,ali da mogu sad npr. iznacit grupu programa i izbrisat?

Program koji sam oprobao je ok,ali moram pojedinacno brisat kanale,ali ne mogu odabrat odredjenu grupu ili vise kanala i izbrisat.

 Nisam probao,ali možda IPTV editor može napraviti to.

http://www.cableguy.pro/IPTVEditor.zip

 Taj sam prvi oprobao i ne moze grupe kanala brisat niti modu oznacit odjednom npr. 100 programa i izbrisat.

scylla98 sri 11.9.2019 12:13
hrka11 kaže...
sibica kaže...
hrka11 kaže...

Je li netko zna neki program za uredjivanje m3u liste,ali da mogu sad npr. iznacit grupu programa i izbrisat?

Program koji sam oprobao je ok,ali moram pojedinacno brisat kanale,ali ne mogu odabrat odredjenu grupu ili vise kanala i izbrisat.

 Nisam probao,ali možda IPTV editor može napraviti to.

http://www.cableguy.pro/IPTVEditor.zip

 Taj sam prvi oprobao i ne moze grupe kanala brisat niti modu oznacit odjednom npr. 100 programa i izbrisat.

 obican notepad (ili n++ jos bolje), sta se mucis tamo s kojekakvim editorima

heyHOOO sri 11.9.2019 12:17

Pitanje,

 

Da li je ovaj TV Viet bolji od ostalih ,jer je ovaj premium njihov skuplji od ostalih prilicno...

 

Nije mi problem platit ako nece stekat.

 

Koristio sam dugo nextgen koji je radio dobro u 90% slucajeva ,ali onda kad bi bila LP pocelo bi stekat ponekad , i to sada zelim izbjeci,da mogu pogledati cijelu utakmicu bez lagga 

vide sri 11.9.2019 12:26

Cut ces i druge a meni u Njemackoj radi super kad su nekakve utakmice.I ja sam probao mnoge liste ali najbitnija je kvaliteta slike radi 65zoll ekrana qled i da ne steka u udarnom terminu za utakmice.Ja zadovoljan vec god.dana i imam do slijedece god placeno jos :) E da da jos napomenem da i ja i zena i sin gledamo sta tko voli na svojim tv jer mozes na 3 uređaja istovremeno gledat za tu cijenu.

hrka11 sri 11.9.2019 12:30
scylla98 kaže...

 obican notepad (ili n++ jos bolje), sta se mucis tamo s kojekakvim editorima

Ako ti se lakse snac u notepadu nego editoru onda svaka cas...ocito nikad nisi otvara m3u listu od par tisuca kanala s notepadom ni editorom.

Sad pogledaj slike i bit ce ti jasnije zasto.

scylla98 sri 11.9.2019 12:34
hrka11 kaže...
scylla98 kaže...

 obican notepad (ili n++ jos bolje), sta se mucis tamo s kojekakvim editorima

Ako ti se lakse snac u notepadu nego editoru onda svaka cas...ocito nikad nisi otvara m3u listu od par tisuca kanala s notepadom ni editorom.

Sad pogledaj slike i bit ce ti jasnije zasto.

 pa dobro, mozda meni, jer sam proso listi i listi a i ovako radim dosta u n++ :D

 

hrka11 sri 11.9.2019 12:38
scylla98 kaže...
hrka11 kaže...
scylla98 kaže...

 obican notepad (ili n++ jos bolje), sta se mucis tamo s kojekakvim editorima

Ako ti se lakse snac u notepadu nego editoru onda svaka cas...ocito nikad nisi otvara m3u listu od par tisuca kanala s notepadom ni editorom.

Sad pogledaj slike i bit ce ti jasnije zasto.

 pa dobro, mozda meni, jer sam proso listi i listi a i ovako radim dosta u n++ :D

 

 Svejedno...vamo vidim hijeroglifi par tisuca redaka,a vamo je sve razvrstano autmatski po grupi,nazivu,drzavi...ali nebitno.

scylla98 sri 11.9.2019 12:53
hrka11 kaže...
scylla98 kaže...
hrka11 kaže...
scylla98 kaže...

 obican notepad (ili n++ jos bolje), sta se mucis tamo s kojekakvim editorima

Ako ti se lakse snac u notepadu nego editoru onda svaka cas...ocito nikad nisi otvara m3u listu od par tisuca kanala s notepadom ni editorom.

Sad pogledaj slike i bit ce ti jasnije zasto.

 pa dobro, mozda meni, jer sam proso listi i listi a i ovako radim dosta u n++ :D

 

 Svejedno...vamo vidim hijeroglifi par tisuca redaka,a vamo je sve razvrstano autmatski po grupi,nazivu,drzavi...ali nebitno.

 jesi probao u tim editorima drzat Shift i oznacit vise programa?
 ako nece, u notepadu hoce :D

hrka11 sri 11.9.2019 13:21
scylla98 kaže...

 jesi probao u tim editorima drzat Shift i oznacit vise programa?
 ako nece, u notepadu hoce :D

 Frende ako ne znas nijedan bolji program zanemari sta sam pitao,a glupe savjete preskoci...bez ljutnje.

prole sri 11.9.2019 13:54

Pozdrav svima,

Evo jedna aplikacija za android koja podržava osim m3u. liste i stalker znači svi koji koriste stalker upišu url portala i lista se učita tako da ne morate svako malo kada se ubaci novi kanal traziti novu m3u. listu, aplikacija podržava epg tj. mozete upisati vise epg adresa i dobro je sto ne morate mijenjati nazive kanala da bi epg radio.Aplikacija se zove OTT navigator. Slika da vidite kako izgleda.

mmatic123 sri 11.9.2019 15:52
hrka11 kaže...

Je li netko zna neki program za uredjivanje m3u liste,ali da mogu sad npr. iznacit grupu programa i izbrisat?

Program koji sam oprobao je ok,ali moram pojedinacno brisat kanale,ali ne mogu odabrat odredjenu grupu ili vise kanala i izbrisat.

Evo ti ovdje, post br.12, meni dobar, možeš raditi šta želiš, daleko je ovo od Notepad-a ili Notepad++.

torpedooo sri 11.9.2019 17:10
hrka11 kaže...
scylla98 kaže...
hrka11 kaže...
scylla98 kaže...

 obican notepad (ili n++ jos bolje), sta se mucis tamo s kojekakvim editorima

Ako ti se lakse snac u notepadu nego editoru onda svaka cas...ocito nikad nisi otvara m3u listu od par tisuca kanala s notepadom ni editorom.

Sad pogledaj slike i bit ce ti jasnije zasto.

 pa dobro, mozda meni, jer sam proso listi i listi a i ovako radim dosta u n++ :D

 

 Svejedno...vamo vidim hijeroglifi par tisuca redaka,a vamo je sve razvrstano autmatski po grupi,nazivu,drzavi...ali nebitno.

 

 

Skini notepad++ i dobićeš sve po redovima. Otvoriš listu u njemu i selektuješ od-do  - obrišeš ili presložiš kanale. To sve traje par minuta.

https://notepad-plus-plus.org/download/v7.7.1.html

hrka11 čet 12.9.2019 08:04
mmatic123 kaže...

Evo ti ovdje, post br.12, meni dobar, možeš raditi šta želiš, daleko je ovo od Notepad-a ili Notepad++.

 Ovo je drugi svemir za ostale uredjivace,kakav notepad pored ovakog programa.

Bas sam ovo trazio,hvala ti,ustedio si mi dosta vremena  jos sam ulazio na ovaj link ali nisam citao ispod postove.

Dan1234567890 čet 12.9.2019 09:18

zašto ovdje u temi nemamo neki prvi post (pin post ili tako nesšto) sa popisom svih IPTV providera i ukratko prednostima i manama, cijenama svakoga (imamo takvih postova bar 5-6 u zadnjih pola godine iz kojih se moze izkompajlirati biten stvari), da se doda npr. ova aplikacija za uređivanje m3u lista (a ne sada da se taj post izgubi i za mjesec dana opet ne znamo di i što) i gdje bi generalno bile neke bitne informacije ovakvog tipa? @admini i @moderatori? da li je to moguće napraviti? sigurno bi se ovdje javilo fdbvorovoljaca za napisati taj post...

mrvica12 čet 12.9.2019 09:47
Klipson kaže...
@ Q-Tip Meni lista radi, nešto nije radilo pola sata u nedjelju pa su mi napisali kad sam submito ticket da reloadam što god to značilo... Sad radi a web vidim da ne radi da, bad gateway

 Ne mogu nigdje naći listu kanala koje nude.Da li se može negdje vidjeti ?

Hexfire čet 12.9.2019 09:48

Forumaš koji je započeo temu bi mogao editirati prvi post, ali ne znam dal je aktivan.

Prvo je upitno koliko ljudi će uopće pogledati prvi post prije postavljanja pitanja.

Kao drugo prednosti i mane su dosta škakljiva stvar i ne znam baš da bi se lako postigao konsenzus.

Kao treće par puta su rekli da je reklamiranje ilegalnih IPTV providera zabranjeno. Ako napraviš listu sa svim providerima, cijenama usluga i linkovima na njihove stranice, što je to nego reklamiranje?

Dan1234567890 čet 12.9.2019 11:32

sve ovo prije što si napisao stoji (prve 2 stvari), ali mislim da je teroetski rješivo.. :) ova zadnja, treća stvar "Kao treće par puta su rekli da je reklamiranje ilegalnih IPTV providera zabranjeno. Ako napraviš listu sa svim providerima, cijenama usluga i linkovima na njihove stranice, što je to nego reklamiranje?" stvar mije pala na pamaet kad sam pisao post, ali što je onda zapravo cijela ova tema? taj pin post bi bio samo izdvojene bitne stvari iz teme, koje tu već stoje napisane...da se ne ponavljaju iste stvari stalno kada dode neko novi. mozda ne bi trebali pisati prednosti i mane za svakoga - nego samo objektivne stvari/činjenice o svakom - cijenu i što nudi (videoteku, HD, FHD, ministru, aplikaciju i sl.)...ovo pišem iz želje da se uvede malo reda i zato jer npr. ova aplikacija za uređenje lista se spominje vec 5ti put od kad ja pratim, ali da me netko pita za nju za koji mjesec, opet mu ne bi znao brzo i lako pomoći...