Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

dado16 uto 23.7.2019 08:17
Bjelouška kaže...

Samo NextGen priznam! Kakvi tvvietaši ili reddevilovci ljudi božji!? Koji vam je k*"*c?

Za stvarno malu cijenu, dobijete uslugu koju ljudi stalno unaprijeđuju, svega ima za svakog pomalo i puno više nego što ste nabrojali ovdje, sve radi stabilno u 90% slučajeva.

Ja sam sa NextGenom prezadovoljan i svi mi koji ga koristimo dugi niz godina!

 Nadam se da je popravio trokiranje, svaki put kad gledam neki vrag trokira, tipa history...ide video ide, i nakon par min napravi se loop, i pocne ponavljat jednu te istu scenu

Bjelouška uto 23.7.2019 08:25

A gle ja sam iznio moj osobni dojam da za cijenu koju plaćam kod NextGena dobijam vrijednost odlično na uloženo-dobiveno.

Svakako unaprijeđuju svoju uslugu iz dana u dan problema imaju i oni povremeno, ali koliko čitam ovdje na forumu imaju  itekako problema i ovi "veliki" igrači tipa tvvieta ili reddevila. Ipak je to iptv.

Bjelouška uto 23.7.2019 13:47
gsustek kaže...

nextgen ne podrzava vise uredjaja istodobno sa jednom accountom?

 Ne.Ovo je više za one koje hoće vrlo dobru uslugu samo na jednom uređaju a ako želiš na dva istovremeno možda se treba pokušat dogovorit sa njihovim supportom, meni netreba pa stvarno neznam kako to dalje ide.

Ali ako ti je ta mogučnost potrebna možda je za tebe ipak RD ili Tvviet il neko treći...

cesnjovka uto 23.7.2019 18:53

Svak bira iptv uslugu koja mu paše najviše! Ja svima preporučujem da sve isprobaju tj. svaku iptv uslugu koja se ovdje "reklamira" ili priča po mjesec dana pa ostanu di im bude bolje.

Ja sam ostao na tvvietu.

Micek sri 24.7.2019 07:49
grinccaffe kaže...
Naručio sam tu tipkovnicu koju si linkao.
Je li moguće na smart TV-u (LG 65uk6400) uz tu Wireless tipkovnicu koristiti i Wireless miša?
Brže se sa mišem reagira za X-anje reklama-skočnih prozora:)

 Ne znam. Mislim da bi trebalo ali nisam siguran. Kad sam koristio samo miš, išlo je ok. Meni još tipkovnica nije stigla (naručio prije 2 tjedna preko eBaya), valjda će kroz koji dan. Tipkovnicu sam ustvari naručio za android box jer Grundigov OS je katastrofa pa ga skoro ni ne koristim.

Luksa89 pet 26.7.2019 15:12
Bjelouška kaže...

Samo NextGen priznam! Kakvi tvvietaši ili reddevilovci ljudi božji!? Koji vam je k*"*c?

Za stvarno malu cijenu, dobijete uslugu koju ljudi stalno unaprijeđuju, svega ima za svakog pomalo i puno više nego što ste nabrojali ovdje, sve radi stabilno u 90% slučajeva.

Ja sam sa NextGenom prezadovoljan i svi mi koji ga koristimo dugi niz godina!

 Reci ti nama da li ti za te pare imas sve kanale u HD i Full HD 50fps kada su utakmice? Koliko znam, a probao sam licno tog operatera ne. Da li mozes da gledas na 3 tv-a u isto vreme, koliko znam ne. Moras da doplatis. Da li imas android aplikaciju koja je uradjena pismeno i jednostavno, koliko znam ne. I sta onda pricas da tvviet nije bolji od toga? Ovo su tri stvari samo koje pokazuju zasto je tvviet u prednosti od ostalih.

Bjelouška pet 26.7.2019 16:19
Luksa89 kaže...
Bjelouška kaže...

Samo NextGen priznam! Kakvi tvvietaši ili reddevilovci ljudi božji!? Koji vam je k*"*c?

Za stvarno malu cijenu, dobijete uslugu koju ljudi stalno unaprijeđuju, svega ima za svakog pomalo i puno više nego što ste nabrojali ovdje, sve radi stabilno u 90% slučajeva.

Ja sam sa NextGenom prezadovoljan i svi mi koji ga koristimo dugi niz godina!

 Reci ti nama da li ti za te pare imas sve kanale u HD i Full HD 50fps kada su utakmice? Koliko znam, a probao sam licno tog operatera ne. Da li mozes da gledas na 3 tv-a u isto vreme, koliko znam ne. Moras da doplatis. Da li imas android aplikaciju koja je uradjena pismeno i jednostavno, koliko znam ne. I sta onda pricas da tvviet nije bolji od toga? Ovo su tri stvari samo koje pokazuju zasto je tvviet u prednosti od ostalih.

 Kolega nebi se štel sa vama nadmudrivat u ovoj "vašoj" temi. Uživajte u vašoj usluzi kao što ću ja u svojoj!

 

LP

bezimeni pet 26.7.2019 19:16
Luksa89 kaže...
Bjelouška kaže...

Samo NextGen priznam! Kakvi tvvietaši ili reddevilovci ljudi božji!? Koji vam je k*"*c?

Za stvarno malu cijenu, dobijete uslugu koju ljudi stalno unaprijeđuju, svega ima za svakog pomalo i puno više nego što ste nabrojali ovdje, sve radi stabilno u 90% slučajeva.

Ja sam sa NextGenom prezadovoljan i svi mi koji ga koristimo dugi niz godina!

 Reci ti nama da li ti za te pare imas sve kanale u HD i Full HD 50fps kada su utakmice? Koliko znam, a probao sam licno tog operatera ne. Da li mozes da gledas na 3 tv-a u isto vreme, koliko znam ne. Moras da doplatis. Da li imas android aplikaciju koja je uradjena pismeno i jednostavno, koliko znam ne. I sta onda pricas da tvviet nije bolji od toga? Ovo su tri stvari samo koje pokazuju zasto je tvviet u prednosti od ostalih.

 Arena Sport, Eurosport i 1 Sport Klub nisu svi programi kako ti navodis. Meni osobno Tvviet aplikacija je shit. Programi razbacani ko kupus salata. Kao po abecedi ali neka cudna abeceda. HBO FHD recimo nijedan blizu drugog. Nextgen ima prilagodjenu IPTV Smarters aplikaciju. Dobra aplikacija koju koristi dosta IPTV providera. Treba uzet u obzir i i cijenu. 12 eur naspram 7. Nextgen ako uzmes na godinu onda je 67 tvviet nedaje popust.

 

Razumijem ja da ti zelis branit tvviet ali napisi onak kak je a i netreba pljuvat druge pogotovo jer nisi vise korisnik tih drugih pa neznas kaj se promjenilo u medjuvremenu.

 

Btw. pretplacen sam na obje usluge.

lucluc pet 26.7.2019 19:27

U tvviet app, odnosno ak iptv playeru mozes na pocetak liste staviti kanale koje gledas, tako da ih mozes podesiti da ti nisu razbacani, te pored toga mozes 30 kanala gledati tri dana unazad. Dodaali smo i opciju grupiranja kanala sto takodjer olaksava koristenje.

 

Takodjer za veliki broj korisnika ak iptv app je prvi izbor iz razloga sto je jednostavna instalacija preko playstore. Nema downloada u internu memoriju ili usb, instalacije, unosa linkova i slicno

 

Isto tako, mislim da je sve stvar navike. Ja koristim svoju app, ne zato sto mislim da je bolja od neke druge, nego zato sto sam navikao... Kada smo izbacili app, bila je jedina za android, osim iptv app koja je shit. Ja licno volim da listam kanale po vertikaalnoj listi, netko voli po ikonama... netko voli ici sa kanala na kanal gore-dole, netko voli unijeti broj zeljenog kanala i slicno... Tako da je u mojoj app to sve objedinjeno... Netko je naravno navikao na drugu app i ni jedna druga mu ne odgovara. Recimo meni licno vise lezi ministraa player nego smart iptv, ali dosta korisnika se javi za aktviaciju ministra playera i poslije se vrati na smart itpv, dok vecina koji se prvi put susrecu sa iptv app, ostanu i smatraju da jee ministra bolja app...

mmatic123 pet 26.7.2019 19:32
 dmanz kaže...
vi koji imate cableguy:

radi li vam bilokoji BT sport 2 (UK)?

Cableguy proradio sa vlastitog servera. Koliko na prvu vidim izbor i kvaliteta kanala je na razini one do 19.6.2019.

Ako ste imali pretplatu koja vam je jos vazeca javite im se na mail, dat ce vam listu.

Cijene su slicne kao ranije.

bezimeni pet 26.7.2019 19:53
lucluc kaže...

U tvviet app, odnosno ak iptv playeru mozes na pocetak liste staviti kanale koje gledas, tako da ih mozes podesiti da ti nisu razbacani, te pored toga mozes 30 kanala gledati tri dana unazad. Dodaali smo i opciju grupiranja kanala sto takodjer olaksava koristenje.

 

Takodjer za veliki broj korisnika ak iptv app je prvi izbor iz razloga sto je jednostavna instalacija preko playstore. Nema downloada u internu memoriju ili usb, instalacije, unosa linkova i slicno

 

Isto tako, mislim da je sve stvar navike. Ja koristim svoju app, ne zato sto mislim da je bolja od neke druge, nego zato sto sam navikao... Kada smo izbacili app, bila je jedina za android, osim iptv app koja je shit. Ja licno volim da listam kanale po vertikaalnoj listi, netko voli po ikonama... netko voli ici sa kanala na kanal gore-dole, netko voli unijeti broj zeljenog kanala i slicno... Tako da je u mojoj app to sve objedinjeno... Netko je naravno navikao na drugu app i ni jedna druga mu ne odgovara. Recimo meni licno vise lezi ministraa player nego smart iptv, ali dosta korisnika se javi za aktviaciju ministra playera i poslije se vrati na smart itpv, dok vecina koji se prvi put susrecu sa iptv app, ostanu i smatraju da jee ministra bolja app..

Odaberem favorite i dobijem ovo:

 Es1, NatGeo, es2, hbo2 fhd, cinemax 1 i 2, fox kanali, dshowcase fhd, hbo fhd, sk 1,2,3, hbo hhd, cinestar premier 1 i 2, nat geo wild. Meni je zao ali tesko mi je nac logiku iza ovakvog redosljeda kanala neovisno kak ih listas. No sve u redu valjda sam ja cudan.

lucluc pet 26.7.2019 19:59

Ah, sad sam shvatio sta si htio reci. U pravu si jer originalni naziv recimo hbofhd je premium2, pa zbog toga ide od slova p. Ali radimo reekonstrukciju i uskoro ce bit sortirano po abecedi koja je i prikazana, a i sortiranje kanala ce biti odradjeno drugacije, pa ce see moci dodati u favorite sta se gleda najvise, a i sama favorit lista ce moci premijestati kanale po zelji

bezimeni pet 26.7.2019 20:06
lucluc kaže...

Ah, sad sam shvatio sta si htio reci. U pravu si jer originalni naziv recimo hbofhd je premium2, pa zbog toga ide od slova p. Ali radimo reekonstrukciju i uskoro ce bit sortirano po abecedi koja je i prikazana, a i sortiranje kanala ce biti odradjeno drugacije, pa ce see moci dodati u favorite sta se gleda najvise, a i sama favorit lista ce moci premijestati kanale po zelji

 E kad to bude odmah mjenjam oscjenu iz shit u moze proc. :))

tenac sub 27.7.2019 08:03
lucluc kaže...

Ah, sad sam shvatio sta si htio reci. U pravu si jer originalni naziv recimo hbofhd je premium2, pa zbog toga ide od slova p. Ali radimo reekonstrukciju i uskoro ce bit sortirano po abecedi koja je i prikazana, a i sortiranje kanala ce biti odradjeno drugacije, pa ce see moci dodati u favorite sta se gleda najvise, a i sama favorit lista ce moci premijestati kanale po zelji

 po meni treba složit da se kanalu doslovno može dodat broj i to bilo koji do 1000 (zbog brzog šaltanja daljinskim). tako ima nova tvirl aplikacija i to super funkcionira. npr. stavim si sport od 400 i kad upalim tv mogu brzo prebaciti na željeni kanal bez da se gnjavim s traženjem.

Hexfire sub 27.7.2019 10:07
lucluc kaže...

Ah, sad sam shvatio sta si htio reci. U pravu si jer originalni naziv recimo hbofhd je premium2, pa zbog toga ide od slova p. Ali radimo reekonstrukciju i uskoro ce bit sortirano po abecedi koja je i prikazana, a i sortiranje kanala ce biti odradjeno drugacije, pa ce see moci dodati u favorite sta se gleda najvise, a i sama favorit lista ce moci premijestati kanale po zelji

 Već sam spominjao, ali evo još jednom... ako postoji mogućnost da se doda neki gumb u aplikaciji za brzo prebacivanje na prethodno gledani kanal.  

Blackcastle sub 27.7.2019 21:15

To su liste i aplikacije koje rade po principu drž vodu dok majstori ne odu....tako da ipak takve "aplikacije" i "liste" s ne bih niti u kojem smislu uspoređivati s ovih par koji se ovdje spominju kao kvalitetne liste pa čak niti s low budget iptv listama kakve got da jesu...

sibica pon 29.7.2019 14:27
mmatic123 kaže...
 dmanz kaže...
vi koji imate cableguy:

radi li vam bilokoji BT sport 2 (UK)?

Cableguy proradio sa vlastitog servera. Koliko na prvu vidim izbor i kvaliteta kanala je na razini one do 19.6.2019.

Ako ste imali pretplatu koja vam je jos vazeca javite im se na mail, dat ce vam listu.

Cijene su slicne kao ranije.

 Izbor kanala je ok,ali trenutno lista radi kriminalno loše.Ne otvara gotovo nijedan sportski kanal,ono što otvara otvara sporo,a nakon toga se slika prelijeva i trza.Ovakva lista ne vrijedi trenutno ni 1€.Čak bolje radi ona lista koju su nudili kao zamjensku.Trenutno ne može poslužiti ni kao back up lista.Nadam se kako su to samo još faze uhodavanja nakon kraha kojeg su imali.

cesnjovka pon 29.7.2019 15:27

Tvviet & RedDevil dijele 1 i 2 mjesto! 

Mene druge liste NE ZANIMAJU osim ove dvije, jedino ako se netko uskoro i ubrzo nepojavi u rangu te kvalitete onda možemo možda i to je upitno "promjenit" mišljenje.

A cablegayevi,aliexpress liste i razni slični iptvijaši od par eura su nebitni.

Govorim u svoje osobno ime! 

 

ContoNick uto 30.7.2019 08:25
cesnjovka kaže...

Naravno svak isprobava što god hoće i na kraju osoba sama bira šta mu paše.Meni tvviet tebi reddevili nekom nešta treće,četvrto itd..itd...

27.07.

cesnjovka kaže...

Tvviet & RedDevil dijele 1 i 2 mjesto! 

Mene druge liste NE ZANIMAJU osim ove dvije, jedino ako se netko uskoro i ubrzo nepojavi u rangu te kvalitete onda možemo možda i to je upitno "promjenit" mišljenje.

A cablegayevi,aliexpress liste i razni slični iptvijaši od par eura su nebitni.

Govorim u svoje osobno ime! 

 

29.07.

Nadam se da ćeš i na dan 31.07. naći vremena za podijeliš svoje mišljenje sa nama. Pretpostavljam da će biti na temu kako su svi nebitni osim Tvviet & RedDevil.

Nestrpljivo iščekujem isto. Hvala.

 

cesnjovka kaže...

ursusc355 uključi sa u raspravu  IPTV, ima već godinu dana samo mi lupaš thumbs down bez niđe veze...a da sad sam se sjetio ti svima to radiš 

Igleda da si s razlogom bio banan ... Bit će admini na GO ...