Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

C64 sri 17.7.2019 10:48

Da li ima neka lista sa mogučnošću gledanja utakmica unazad 24h (samo za HR Arenu i Eurosport)?
Ako ima, na koji način to funkcionira? Treba neki poseban program (gledao bi preko Android uređaja ili PC-a, naravno ne u isto vrijeme)
Hvala!

perseo sri 17.7.2019 13:54
C64 kaže...

Da li ima neka lista sa mogučnošću gledanja utakmica unazad 24h (samo za HR Arenu i Eurosport)?
Ako ima, na koji način to funkcionira? Treba neki poseban program (gledao bi preko Android uređaja ili PC-a, naravno ne u isto vrijeme)
Hvala!

 preko pc nemoze,preko androida moze.

funkcionira ovako

https://www.youtube.com/watch?v=PAVpshYW2Hs

prije kupnje liste najprije pitaj selera da li ima opcije unatrag za doticne kanale.

BoTiA sri 17.7.2019 15:41
sibica kaže...
BoTiA kaže...

kakve su liste sa aliexpresa .. ima ih od 100 kn za 6 mjeseci ... ?

 Za neku back up listu su skroz ok.Kanala ko u priči,velika većina naših.Ako se ta lista uzme s realnim očekivanjima,onda je ok.Ako se pak očekuje mnoštvo full hd i 4k kanala,moglo bi biti suza :).Ja sam bio uzeo jednu na mjesec dana i radila je skroz ok,jedino su neki kanali bili malo razbacani-karikiram SK1 među dječjim ili sl.

 

evo probao testnu verziju ... skroz OK za 15 kn mjesečno...

Iptvqwert čet 18.7.2019 10:07

Vi koji plaćate iptv paypalom, kakav email i podatke ste koristili pri otvaranju paypala ? Meni je mail s imenom i prezimenom i svim podacima na paypalu pa se sad nekako dvoumim oko uplate paypalom geniptv-u...zato mi je paysafecard kod cableguya bio idealan..

MaciStyle čet 18.7.2019 11:04
luckyluke kaže...

Postoji, samo rade trenutno redizajn stranice. Meni su bili odlični za tu cijenu, slika dosta dobra, štekanja minimalna. Uzimam ih opet u rujnu kad počne nova sezona sporta.

 aha , hvala mozes li posllati njihovu fb stranicu ili nesto da se raspitam malo?

ZdravacVZ čet 18.7.2019 12:35
Iptvqwert kaže...

Vi koji plaćate iptv paypalom, kakav email i podatke ste koristili pri otvaranju paypala ? Meni je mail s imenom i prezimenom i svim podacima na paypalu pa se sad nekako dvoumim oko uplate paypalom geniptv-u...zato mi je paysafecard kod cableguya bio idealan..

 Paypal ne prosljeđuje tvoje podatke onome kome plačaš. On vidi samo tvoju mail adresu.

 

Upravo to smatram prednost u usporedbi sa plačanjem karticama, i mislim da se nebi trebao bojati.

 

ovaj paysafe card je nešto poput bona, kojeg kupiš, a onaj kome pošalješ kod, unovči, jel?

 

 

cesnjovka čet 18.7.2019 16:27
GreenBoy kaže...

Na paypal se vidi ime i prezime, tj onaj kome placas vidi da mu je uplatio npr Ivan Ivanić.

 Pa ako to i vidi u pravu si izgleda da se vidi ime i prezime osobe koja plaća ali i kojoj ti plaćaš, pa šta sa tim može!? Ok znam da ima ljudi koji se "boje" javno tako nekom plaćat za nešto  žele i to izvršit "anonimno" tipa sa ovim paysafe cardom ili tako nečim sličnim, kod mene nema problema sa tim nimalo.

 

ZdravacVZ čet 18.7.2019 18:39

Vidi se ime i prezime.

Htio sam reći da ne vidi podatke čime tj. kojom karticom si platio, podatke o kartici, i tako to. U tome smislu je sigurno i manipulacija krađe novca je svedena na minimum.

 

Nije paypal ni zamišljen za anonimno plaćanje i "sumnjive aktivnosti". Oni koji to rade, mogu koristiti bitcoin...

cesnjovka pon 22.7.2019 07:46
gsustek kaže...
Ekipa, ima li IPTV provider a da se sa jednim accountom moze gledati 2 ili vise device-a istovremeno?

 Ima TVVIET iPtv istovremeno tri uređaja sa iste fix IP adrese i netreba plaćat nikakvu "drugu liniju", a sa nekim dogovorom unaprijed dozvole da se prati i sa druge fix IP adrese u iznimnim slučajevima kao što je neki live prijenos u sportu.

Koliko sam pratio forum, ima više od tri godine, imaju još neki tu mogučnost kao kolega RED DEVIL iPtv do tri uređaja a ima još providera koji dopuštaju istovremeno na dva uređaja u istoj cijeni pretplate.

gsustek pon 22.7.2019 10:16
cesnjovka kaže...
gsustek kaže...
Ekipa, ima li IPTV provider a da se sa jednim accountom moze gledati 2 ili vise device-a istovremeno?

 Ima TVVIET iPtv istovremeno tri uređaja sa iste fix IP adrese i netreba plaćat nikakvu "drugu liniju", a sa nekim dogovorom unaprijed dozvole da se prati i sa druge fix IP adrese u iznimnim slučajevima kao što je neki live prijenos u sportu.

Koliko sam pratio forum, ima više od tri godine, imaju još neki tu mogučnost kao kolega RED DEVIL iPtv do tri uređaja a ima još providera koji dopuštaju istovremeno na dva uređaja u istoj cijeni pretplate.

 Reddevil mi se cini da ima vise programa naspram TVVIET-a a i imao sam problema testirati TVViet preko SMARTIPTV aplikacije. Ako samo te dvije podrzaaju simultano gledanje na vise uredjaja u jednoj cijeni, onda imam zapravo samo jednu opciju za isprobati:-)

dado16 pon 22.7.2019 17:35
gsustek kaže...
dado16 kaže...
red devilu fali par dobrih dokumentarnih programa, kao doku tv itd

 naspram tvviet? dokumentarce bas volim, mozes li napraviti usporedbu?

 a više nemam aktivnu pretplatu kod red devila pa nemrem vidit popis programa, mislim da je imao npr dokubox al ne doku tv, imao je national geographic al ne i discovery science, imao je viasat explore sto tvviet nema al nema npr discovery turbo i bbc earth ili tak nest...sad bubam napamet al znam kad sam uzeo test da sam odustao jer trenutno tvviet pokriva najvise dokumentarnih iako mu fali jos explore,planet earth, cbs reality koji su mi ok

 

najbolje bi bilo da se mogu kombinirat njih dvoje al previse ispadne mj

Mashke pon 22.7.2019 22:18
dado16 kaže...
gsustek kaže...
dado16 kaže...
red devilu fali par dobrih dokumentarnih programa, kao doku tv itd

 naspram tvviet? dokumentarce bas volim, mozes li napraviti usporedbu?

 a više nemam aktivnu pretplatu kod red devila pa nemrem vidit popis programa, mislim da je imao npr dokubox al ne doku tv, imao je national geographic al ne i discovery science, imao je viasat explore sto tvviet nema al nema npr discovery turbo i bbc earth ili tak nest...sad bubam napamet al znam kad sam uzeo test da sam odustao jer trenutno tvviet pokriva najvise dokumentarnih iako mu fali jos explore,planet earth, cbs reality koji su mi ok

 

najbolje bi bilo da se mogu kombinirat njih dvoje al previse ispadne mj

 Nema doku tv, ali sve ove sto si nabrojao ima,discovery sience,dokubox fhd,ima i discovery turbo fhd i bbc earth fhd i jos dosta ostalih ne sjecam se vise.

Bjelouška pon 22.7.2019 22:57

Samo NextGen priznam! Kakvi tvvietaši ili reddevilovci ljudi božji!? Koji vam je k*"*c?

Za stvarno malu cijenu, dobijete uslugu koju ljudi stalno unaprijeđuju, svega ima za svakog pomalo i puno više nego što ste nabrojali ovdje, sve radi stabilno u 90% slučajeva.

Ja sam sa NextGenom prezadovoljan i svi mi koji ga koristimo dugi niz godina!