Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

cesnjovka sub 13.7.2019 22:37

Samo pazite se ovih koji "darove" daju u vidu besplatnih listi! 
ništa vam nevalja to vjerujte mi....te free liste možeš i sam dobit na raznim forumima bez po muke ako te zanima javi se na PP i sve ti objasnim kako oni funkcioniraju.

perseo ned 14.7.2019 06:33
cesnjovka kaže...

Samo pazite se ovih koji "darove" daju u vidu besplatnih listi! 
ništa vam nevalja to vjerujte mi....te free liste možeš i sam dobit na raznim forumima bez po muke ako te zanima javi se na PP i sve ti objasnim kako oni funkcioniraju.

 aj ne govori gluposti.

evo objasni  svima nama gdje se dobijaju besplatne liste bez po muke pa da pokupimo svi tamo po jednu.

cesnjovka ned 14.7.2019 09:10
perseo kaže...
cesnjovka kaže...

Samo pazite se ovih koji "darove" daju u vidu besplatnih listi! 
ništa vam nevalja to vjerujte mi....te free liste možeš i sam dobit na raznim forumima bez po muke ako te zanima javi se na PP i sve ti objasnim kako oni funkcioniraju.

 aj ne govori gluposti.

evo objasni  svima nama gdje se dobijaju besplatne liste bez po muke pa da pokupimo svi tamo po jednu.

 Kolega "pametni", kao prvo ne govorim gluposti, a kao drugo čudi me da ti koji eto imaš kolegi priliku darovat "free" listu i očito bi trebao bit upućen u to neznaš da postoje razni forumu i na njima razne podforum teme di se bez neke velike muke i većih problema mogu dobit jako "kvalitetne" liste doduše sa ograničenim rokovima trajanja. Nesmijem ovdje linkat ali mogu navest par foruma di sam ja osobno dugogodišnji član: iptvpozitive-generacija, SveNase.com,CroSatelite.com,Kajgana..itd...

perseo ned 14.7.2019 09:21
cesnjovka kaže...
perseo kaže...
cesnjovka kaže...

Samo pazite se ovih koji "darove" daju u vidu besplatnih listi! 
ništa vam nevalja to vjerujte mi....te free liste možeš i sam dobit na raznim forumima bez po muke ako te zanima javi se na PP i sve ti objasnim kako oni funkcioniraju.

 aj ne govori gluposti.

evo objasni  svima nama gdje se dobijaju besplatne liste bez po muke pa da pokupimo svi tamo po jednu.

 Kolega "pametni", kao prvo ne govorim gluposti, a kao drugo čudi me da ti koji eto imaš kolegi priliku darovat "free" listu i očito bi trebao bit upućen u to neznaš da postoje razni forumu i na njima razne podforum teme di se bez neke velike muke i većih problema mogu dobit jako "kvalitetne" liste doduše sa ograničenim rokovima trajanja. Nesmijem ovdje linkat ali mogu navest par foruma di sam ja osobno dugogodišnji član: iptvpozitive-generacija, SveNase.com,CroSatelite.com,Kajgana..itd...

 i dalje nisi u pravu.

covjek se sprema za otici vani.

nema vremena za skakati po forumima moleci liste kod raznih ljudi koji ce mu ''mozda'' dati nesto.

ja sam mu ponudio listu koja ce mu raditi dok se ne uhoda vani, te vidi sto gdje i kako dalje sa iptv-om.

to sto ces mu ti sad ''olaksati'' bas i nije istina.

x18x05x ned 14.7.2019 09:37
GreenBoy kaže...

Postovanje svim znalcima ovdje, ja sam neznanica u vezi gledanja iptv televizije i trebat cu jako puno pomoci.

Ja sam novi ovdje, spremam se za odlazak u Njemacku pa sam trazeci nacin kako gledati tv u novoj domovini naisao na ovu temu.

Planiram ici linijom manjeg otpora, za pocetak ce biti dobar i vlc player jer cu u pocetnom smjestaju imati wifi pristup internetu a laptop vec imam, posto idem na polu-slijepo ne smijem si dozvolit puno troskova dok ne pocnem zaradjivati dovoljno da mogu sam placati sebi stan i sve ostale rezije koje idu uz to.

Poslusao sam neke savjete pa sam da budem siguran da se ne bih slucajno spojio na neki torent ponovo instalirao windowse, da li je gledanje iptv-a uopce legalno tj postoji li nacin da me netko uhvati da gledam ilegalni iptv sadrzaj?

Mozete li mi preporucit nekakav besplatni nacin gledanja iptv televizije ili to ipak ne ide besplatno?

 

Hvala unaprijed na svim korisnim savjetima.

 NetTV Plus. Besplatno mjesec dana, zašto ne iskoristiti?! 

gsustek ned 14.7.2019 10:04
Luksa89 kaže...

Zelim da pohvalim clana i vlasnika mreze tvviet. Uspesno testirwo nove kanale i sve radi besprekorno. Samo nastavi tako. Ono sto mi se svidja, a to je dobar odziv kanala. Nema ni sekunde cekanja, sem ako bamestite da hdmi sam prebacuje refresh rate, pa kada prelazi sa 50 na 60 herca i obratno, onda sekunda cekanja. 

 sa kojim si app gledao kanale i na kojem tv-u li je bio android box? meni na smartiptv applikaciji, niit jedan kanal . ne radi:-(

Dan1234567890 ned 14.7.2019 11:52

Da li tko koristi SmartIPTV i reddevils listu? Nikako mi ne uspijeva povuci EPG od reddevilsa, stalno mi vuče ovaj epg od same aplikacije gdje fale podaci za pola programa...pa ako kome radi, bio bi zahvalan da podijeli kako je to postavio...

ddinko ned 14.7.2019 23:30

Pozdrav,

zanima me jel bi netko možda prodao MAXtv to go iz svoje MAX3 pretplate? Koliko mi je poznato MAX3 korisnici mogu koristiti MAXtv to go istovremeno na dva odvojena uređaja, pa i dalje možete koristiti na jednom. Najviše mi treba zbog gledanja Nova TV i Doma TV. Ako ima zainteresiranih, pošaljite mi koliko biste tražili mjesečno na PM. Također, za tvviet me interesira samo tv na zahtjev, spojio bih se navečer oko 22-23 h preuzeo što me zanima i to je to, pa može ponude i za to. Kao u procesu javne nabave, odabrat ću najpovoljniju ponudu. :D

LP

sisko93 pon 15.7.2019 00:50
ddinko kaže...

Pozdrav,

zanima me jel bi netko možda prodao MAXtv to go iz svoje MAX3 pretplate? Koliko mi je poznato MAX3 korisnici mogu koristiti MAXtv to go istovremeno na dva odvojena uređaja, pa i dalje možete koristiti na jednom. Najviše mi treba zbog gledanja Nova TV i Doma TV. Ako ima zainteresiranih, pošaljite mi koliko biste tražili mjesečno na PM. Također, za tvviet me interesira samo tv na zahtjev, spojio bih se navečer oko 22-23 h preuzeo što me zanima i to je to, pa može ponude i za to. Kao u procesu javne nabave, odabrat ću najpovoljniju ponudu. :D

LP

 

Misliš da bi netko dao tako što 2dana starom korisniku?

 

bdw. MAXtv to go za prijavu koristi iste podatke kao i za cijelokupnu t-com uslugu, tako da i ako je bilo luđaka koji bi to dali neka dobro razmisle prije nego što naprave takvu glupost!

Filip100able pon 15.7.2019 01:12

Pozz ljudi imam problem moze pomoc ne radi se o TV-u ali o stremu.. Kako sam se odselio iz pule.. fali mi dio grada gdje sam odrastao.. na "https://www.whatsupcams.com" sam nasao link. i sada bi zelio da to mogu gledat preko vlc, ali ne radi.. probao pod "provjeri -> network" i tako skidao .m3u ali ne radi u vlc nego se on crasha..moze mi netko pomoci oko toga puno bi mi znacilo hvala :D

ddinko pon 15.7.2019 02:11

Oh, pa netko se nekad mora registrirati. A ovako inače uvaženi forum starosjedioci uvijek napadnete nove? :D Razlog registracije mi je bio taj. Podatci za prijavu na "MAXtv to go" su isti oni za moj.telekom (znači, nije ni HT blesav)? Kužim. Svejedno, ne radim u Vladi i nisam član stranke na vlasti, tako da ne kradem i ne aktiviraju mi se opcije nekome po "Telekom portalu" ili gleda njegov ispis poziva i račun.

I hvala na jednoj jedinoj ponudi u privat poruci, ali 180 kn mi je prekupo, na nekih 90-ak sam više ciljao.

ddinko pon 15.7.2019 02:12
sisko93 kaže...
ddinko kaže...

Pozdrav,

zanima me jel bi netko možda prodao MAXtv to go iz svoje MAX3 pretplate? Koliko mi je poznato MAX3 korisnici mogu koristiti MAXtv to go istovremeno na dva odvojena uređaja, pa i dalje možete koristiti na jednom. Najviše mi treba zbog gledanja Nova TV i Doma TV. Ako ima zainteresiranih, pošaljite mi koliko biste tražili mjesečno na PM. Također, za tvviet me interesira samo tv na zahtjev, spojio bih se navečer oko 22-23 h preuzeo što me zanima i to je to, pa može ponude i za to. Kao u procesu javne nabave, odabrat ću najpovoljniju ponudu. :D

LP

 

Misliš da bi netko dao tako što 2dana starom korisniku?

 

bdw. MAXtv to go za prijavu koristi iste podatke kao i za cijelokupnu t-com uslugu, tako da i ako je bilo luđaka koji bi to dali neka dobro razmisle prije nego što naprave takvu glupost!

 

Oh, pa netko se nekad mora registrirati. A ovako inače uvaženi forum starosjedioci uvijek napadnete nove? :D Razlog registracije mi je bio taj. Podatci za prijavu na "MAXtv to go" su isti oni za moj.telekom (znači, nije ni HT blesav)? Kužim. Svejedno, ne radim u Vladi i nisam član stranke na vlasti, tako da ne kradem i ne aktiviraju mi se opcije nekome po "Telekom portalu" ili gleda njegov ispis poziva i račun.

I hvala na jednoj jedinoj ponudi u privat poruci, ali 180 kn mi je prekupo, na nekih 90-ak sam više ciljao.

GreenBoy pon 15.7.2019 03:44
Filip100able kaže...

Pozz ljudi imam problem moze pomoc ne radi se o TV-u ali o stremu.. Kako sam se odselio iz pule.. fali mi dio grada gdje sam odrastao.. na "https://www.whatsupcams.com" sam nasao link. i sada bi zelio da to mogu gledat preko vlc, ali ne radi.. probao pod "provjeri -> network" i tako skidao .m3u ali ne radi u vlc nego se on crasha..moze mi netko pomoci oko toga puno bi mi znacilo hvala :D

Poslao sam ti na PM 4 kom linkova koje trebas prekopirat u notepad fajl i onda ga pretvorit u vlc fajl, linkovi su za 4 kamere iz Pule, Giardini, Zlatna Vrata, Forum i Arena, nije zivi stream, kasni oko 30 sekundi, provjereno.

GreenBoy pon 15.7.2019 03:48
perseo kaže...
GreenBoy kaže...

Postovanje svim znalcima ovdje, ja sam neznanica u vezi gledanja iptv televizije i trebat cu jako puno pomoci.

Ja sam novi ovdje, spremam se za odlazak u Njemacku pa sam trazeci nacin kako gledati tv u novoj domovini naisao na ovu temu.

Planiram ici linijom manjeg otpora, za pocetak ce biti dobar i vlc player jer cu u pocetnom smjestaju imati wifi pristup internetu a laptop vec imam, posto idem na polu-slijepo ne smijem si dozvolit puno troskova dok ne pocnem zaradjivati dovoljno da mogu sam placati sebi stan i sve ostale rezije koje idu uz to.

Poslusao sam neke savjete pa sam da budem siguran da se ne bih slucajno spojio na neki torent ponovo instalirao windowse, da li je gledanje iptv-a uopce legalno tj postoji li nacin da me netko uhvati da gledam ilegalni iptv sadrzaj?

Mozete li mi preporucit nekakav besplatni nacin gledanja iptv televizije ili to ipak ne ide besplatno?

 

Hvala unaprijed na svim korisnim savjetima.

 javi se na PM .

dobices besplatno iptv  listu od mene.

Poslao PM.

 

Puno ti hvala.

perseo pon 15.7.2019 07:01
Filip100able kaže...

Pozz ljudi imam problem moze pomoc ne radi se o TV-u ali o stremu.. Kako sam se odselio iz pule.. fali mi dio grada gdje sam odrastao.. na "https://www.whatsupcams.com" sam nasao link. i sada bi zelio da to mogu gledat preko vlc, ali ne radi.. probao pod "provjeri -> network" i tako skidao .m3u ali ne radi u vlc nego se on crasha..moze mi netko pomoci oko toga puno bi mi znacilo hvala :D

 promjeni player.

u potplayeru sve radi normalno.

ZdravacVZ pon 15.7.2019 08:37
ddinko kaže...

Oh, pa netko se nekad mora registrirati. A ovako inače uvaženi forum starosjedioci uvijek napadnete nove? :D Razlog registracije mi je bio taj. Podatci za prijavu na "MAXtv to go" su isti oni za moj.telekom (znači, nije ni HT blesav)? Kužim. Svejedno, ne radim u Vladi i nisam član stranke na vlasti, tako da ne kradem i ne aktiviraju mi se opcije nekome po "Telekom portalu" ili gleda njegov ispis poziva i račun.

I hvala na jednoj jedinoj ponudi u privat poruci, ali 180 kn mi je prekupo, na nekih 90-ak sam više ciljao.

 ddinko, da li si razmišljao da preko Simpa paketa uzmeš MaxTVtoGO? Mislim da bi ti to bila legalna, a najjeftinija opcija.

 

Ovo sa TVViet i gledanjem unazad je druga stvar, i nisam siguran da će ići, jer gledanje unazad ne radi preko m3u liste, nego preko njihove aplikacije, ili ministra playera od infomira. I jedna i druga opcija zahtijevaju logiranje sa korisničkim podacima, a svaki puta kad se ulogira sa druge IP adrese, dodijeli se token.

Učestalo mjenjanje tokena rezultira sumnju, a posljedično i provjeru korisnika. Izgovor na VPN nebi prošao, jer se to pozna po serverima...  I tak...

 

Savjetujem ti da kupiš neku listu sa "premotavanjem" unazad (ti izaberi, da ti sad ne dajem savjete), bez maxtv-a.

 

LP

Dan1234567890 uto 16.7.2019 10:00
cesnjovka kaže...
pejak84 kaže...
lg web os, ss iptv app, dal se moze uploadat lista preko weba, kao ona smart iptv? hvala

 http://ss-iptv.com/en/users/playlist

 

http://ss-iptv.com/en/users/documents/how-to-upload-playlist

 

Na ova dva linka ti je sve pojašnjeno...

 jel postoji jos koja app za LG webOS koja omogućava externi EPG (osim Smart IPTV na kojoj mi ne radi externi EPG)? koliko vidim SSIPTV ima EPG, ali taj neki njihov generički, kojem fali puno nasih kanala....?

 

 

sibica uto 16.7.2019 15:10
BoTiA kaže...

kakve su liste sa aliexpresa .. ima ih od 100 kn za 6 mjeseci ... ?

 Za neku back up listu su skroz ok.Kanala ko u priči,velika većina naših.Ako se ta lista uzme s realnim očekivanjima,onda je ok.Ako se pak očekuje mnoštvo full hd i 4k kanala,moglo bi biti suza :).Ja sam bio uzeo jednu na mjesec dana i radila je skroz ok,jedino su neki kanali bili malo razbacani-karikiram SK1 među dječjim ili sl.