Gale92 čet 18.1.2018 21:35

Otvaram ovu temu s razlogom da se o njoj piše i izmjenjuju iskustva pri korištenju.

 

Stoga bi ja postavio prvo pitanje, naime dali se može postaviti da kada se preuzme koja pjesma/album ista bude automatski pohranjena i na drugi uređaj (računalo, pametni telefon)? Dakle recimo preuzmem album na pametnom telefonu a da mi on isti bude vidljiv i na aplikaciji za Windows 10, dali se to može i kako napraviti?

KASA pet 4.5.2018 12:54
Gale92 kaže...

Otvaram ovu temu s razlogom da se o njoj piše i izmjenjuju iskustva pri korištenju.

 

Stoga bi ja postavio prvo pitanje, naime dali se može postaviti da kada se preuzme koja pjesma/album ista bude automatski pohranjena i na drugi uređaj (računalo, pametni telefon)? Dakle recimo preuzmem album na pametnom telefonu a da mi on isti bude vidljiv i na aplikaciji za Windows 10, dali se to može i kako napraviti?

 Ovo i mene zanima. Da li je to moguće

volegradele pet 4.5.2018 16:03

Koristim Deezer vec vise od godinu dana na 3 ili 4 uređaja,ja zena i najstarija kcer,svi imamo zasebno skinute playliste koje volimo,bilo bih glupo da i ovako vec ograniceni prostor na iPhone/iPadu iskoristimo sa playlistama koje nam ne odgovaraju!

KASA pet 4.5.2018 17:35
volegradele kaže...

Koristim Deezer vec vise od godinu dana na 3 ili 4 uređaja,ja zena i najstarija kcer,svi imamo zasebno skinute playliste koje volimo,bilo bih glupo da i ovako vec ograniceni prostor na iPhone/iPadu iskoristimo sa playlistama koje nam ne odgovaraju!

 Jel to koristis Deezer family? Ako se ne varam to kao može do 6 članova koristit. Jel to moguće onda da ja podijelim account sa par frendova pa plaćamo manje?

volegradele pet 4.5.2018 21:08

Premium nema reklama,mozes skinut sto god zelis i slusat bez interneta,mozes slusat muziku u boljoj kvaliteti (320kbps) i doslovno mozes slusat sto god pozelis,nac vecinu pijesama dok kod free nacina ne dobijes uvik ono sto trazis!

Silent horror1992 pet 4.5.2018 21:13
volegradele kaže...

Premium nema reklama,mozes skinut sto god zelis i slusat bez interneta,mozes slusat muziku u boljoj kvaliteti (320kbps)

 Ja ne kuzim zasto vi placate te deezer pretplate da bi skidali na hdd kad postoji deezloader koji skida sve u originalnoj kvaliteti da li zelus mp3 iki jos bolje flac.

Athame isto radi sa tidala.

Slozis playlistu i jednim klikom skines, albume isto, singlove, ma milina.

Znam da se ljudi em ne zele zezat em se ne kuze, ali opet, bacanje para klasicno.

Silent horror1992 ned 6.5.2018 01:31
volegradele kaže...

Bice i Winse koristis na taj nacin!

 

Ne.

Ebay oem ključevi na oba računala i laptopu.

A za deezer account ne bi dao pare jer bih se smatrao retardom.

Zato jer mogu dobit besplatno oriđiđi kvalitetu kao da sam kupio cd uz dva klika mišem.

Šta ti tu nije jasno ?

Hoćeš reć ti si pametniji jer im plaćaš pretplatu i još k tome nemaš FLAC ripove već samo mp3 ?

Ovo nije piraterija, to je sve dostupno sa free accountom uz pomoć besplatnog alata sa githuba.

 

VIDI SLIKU

 

volegradele ned 6.5.2018 20:27

LOL,ne razumim,koristis ilegalni program za skidanje glazbe preko Deezera,ne zelis platit 6 eura mjesecno jer bih se smatrao retardom.Nista sutra kad budes isao kupit kruh nađi neki nacin da ne platis taj kruh!!I BTW koristim Deezer na mobitelu i iPadu u autu gdje mi odgovara 320Kbps,za ozbiljnije slusanje koristim izripane FLACove i high-rez formate u svom hifi sitemu,,nije mi problem godisnje platit 60-70 eura za preplatu!

 

I izasla je nova preplata za FLAC ,https://www.deezer.com/en/offers/hifi,nije jeftino ali kazu da je TIDAL bolji!

CroDexter pon 7.5.2018 11:14

Deezer je najbolja stvar ikad za ljude koji vole glazbu, a ne samo pozadinski šum. Sva glazba svijeta na jednom mjestu. Family account je stvarno po ok cijeni. Razumijem da možda netko nema novca ali dok XYZ ljudi troši teške novce za cigarete koje ih ubijaju, a nemaju za nešto dobro. želim putem Deezera plaćati taj minimalni dio glazbenicima koji nam život čine ljepšim. Znam da im to nije dovoljno ali je barem nešto.

Silent horror1992 pon 7.5.2018 16:19
volegradele kaže...

LOL,ne razumim,koristis ilegalni program za skidanje glazbe preko Deezera,ne zelis platit 6 eura mjesecno jer bih se smatrao retardom.Nista sutra kad budes isao kupit kruh nađi neki nacin da ne platis taj kruh!!I BTW koristim Deezer na mobitelu i iPadu u autu gdje mi odgovara 320Kbps,za ozbiljnije slusanje koristim izripane FLACove i high-rez formate u svom hifi sitemu,,nije mi problem godisnje platit 60-70 eura za preplatu!

 

I izasla je nova preplata za FLAC ,https://www.deezer.com/en/offers/hifi,nije jeftino ali kazu da je TIDAL bolji!

 

Nek si ti pametan.

Tidal jest bolji, a sa njega isto sve skidam sa athame, a ti eto budi pametan pa plati.

Kako god bilo ispadne da oba imamo sve dostupno samo ti platiš a ja ne.

Za taj novac si platim seedbox slot.

Glupa ti je usporedba sa kruhom al ajde nek ti bude. 

 

 

SIGURNO IH POŠTENO KUPIŠ POŠTO SI VELIKI LEGALISTA ??? 

ILI IPAK SKIDAŠ SA TORRENT TRACKERA TUĐE RIPOVE ? 

djigibao pon 2.7.2018 12:03

Da li netko zna na koliko kbps pustaju mjuzu (jel to 128-192-256...)?

Da li se moze to nekako vidjeti?

 

UPDATE:

Naletio na ovu stranicu i tu pise da se stream-a u 320 kbps za "normalne" korisnike ("Regular streaming and MP3s stream at 320 kbps, which is enough for your ears to understand the song").

 

To bi onda bio odgovor na moje pitanje ili sam u krivu?

 

EDIT:

Cini se da je ipak u 128kpbs 

 Da li imate omogucen HTML5? 

Da li je zvuk bolji s tim?

djigibao pon 2.7.2018 18:56
volegradele kaže...

Meni vrti 320 kbps

 

4mal kaže...

ja stremam sa moba na av sustav i uvijek je 320.

ne slusam putem web stranice

 

To vidite na aplikaciji ili?

Imate "normalnu" verziju ili neku premium koja se plaća?

 

djigibao pon 8.10.2018 16:28

Da li netko zna zasto preko web preglednika, kada se logiram sa free racunom, mogu poslusati pjesme u cijelost, a kada to isto zelim slusati na Yamaha reciveru (preko Musiccast aplikacije) onda mogu samo 30sec pjesme poslusati?

 

UPDATE: 

Dobio odgovor...

Jer je mobilni app u besplatnom modu limitiran na klipove od 30 s.

Za cijele pjesme u bilo kojem mobilnom obliku mora se platiti pretplata.

Sil pon 23.11.2020 09:23

Inače, nekakav način da se kompenzira taj limit je da se prebace naslovi iz omiljenih u novu playlistu (nešto tipa Favorites 01) i onda se obrišu iz omiljenih/favorites te se opet ima mogućnost lajkanja.

CroDexter pon 29.3.2021 20:06

Prije neki dan mi u app-u izletilo pitanje koliko želim da se pusha nova glazba. Odabrao max i sad mi u streamu pušta puno više nove glazbe. Čak i dosta dobro pogađa.

To je nešto novo ili su samo pogurali prema korisnicima?

Ne mogu pronaći tu opciju u aplikaciji

 

Bila bi fora da se može odabrati on-thy-fly po želji. Play new music i slično

nemampojma pet 16.9.2022 10:09

Može mi netko reći zašto mi je download stao u appu iako je wi-fi uključen da se skida,

stavila sam sve playliste da se downloadaju tako da mogu slušati offline ali sve samo stoji ovako?

 

Kako mogu biti sigurna da se pjesme downloadaju? Nema nigdje nikakvog % niti ništa da znam, 

pod downloaded songs pod recently downloaded stoji jedna te ista pjesma.

mzopg sri 21.12.2022 16:09
10alex kaže...

Samo da i Spotify ne krene tim putem, ovako se mozes prebacis na njega.

 Spotify free verzija je na mobu jedva upotrebljiva, osim ako ti ne smeta slušati tuđi izbor 

Ali mislim da si svatko može priuštiti pretplatu koja dođe 30-40kn.