Prodaja - Komponente

[Prodaja] XFX RX 6950 XT MERC 319 Black Gaming

MasterOfDisaster uto 16.4.2024 08:31

Prodajem navedenu grafičku XFX RX 6950 XT MERC 319 Black Gaming 16 GB u savršenom stanju sa svom opremom. Ima važeći račun i garanciju do 05/2025, kupljena u ADM-u. Grafička je trenutačno u mojem kućištu.

Osobna dostava na području Bjelovarsko-bilogorske županije, Virovitičko-podravske županije i Požeško-slavonske županije, za ostatak RH šaljem putem HP-a pouzećem na Vaš trošak.

Zamjene me ne zanimaju.

Cijena je fiksna.

 

Cijena 600€.

MasterOfDisaster sri 8.5.2024 11:20
mariolla79 kaže...

dobra cijena,meni nudew na njusci za moju 600 eura ili raznorazne gluposti

Ma nisu normalni, RX 7900XT najjeftinija za kupiti je 900€, a tvoja je 8 mjeseci stara i imaš garu još skoro 2 i pol godine.

Ljudi nisu normalni, najbolje da im poklonimo jer se ipak radi o AMD grafi.

Ovi stare RTX 3080 i RTX 3070 prodaju za lude novce i to ide kao halva, pošto su to ipak Nvidia grafe.

Da nepovjeruješ.

tomglo sri 8.5.2024 12:05
MasterOfDisaster kaže...

Samo ti kupi u Njemačkoj, nema frke, ja osobno sve što je skuplje u RH uzimam, lakše tu riješim komplikacije nego vani. Znam da će te sada reći da je usluga vani bolja, ali osobno ne hvala. U RH nema RX 7900XT bez 900€.

 Pa ne znam baš. Manje sam komplikacija imao s rješavanjem problema vani i kraće sam čekao. Sve mrvicu veće vrijednosti kupujem vani od kad smo ušli u EU.

Kod mene je baš obrnut stav od tvojeg. Izbjegavam kupiti kod nas ako baš ne moram.

Cijene ni ne moram spominjati. Kad bih preko firme uzeo, 660 eura ispadne 7900XT u alternate.de. Moguće da negdje ima i za manje.

MasterOfDisaster sri 8.5.2024 12:34
tomglo kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Samo ti kupi u Njemačkoj, nema frke, ja osobno sve što je skuplje u RH uzimam, lakše tu riješim komplikacije nego vani. Znam da će te sada reći da je usluga vani bolja, ali osobno ne hvala. U RH nema RX 7900XT bez 900€.

 Pa ne znam baš. Manje sam komplikacija imao s rješavanjem problema vani i kraće sam čekao. Sve mrvicu veće vrijednosti kupujem vani od kad smo ušli u EU.

Kod mene je baš obrnut stav od tvojeg. Izbjegavam kupiti kod nas ako baš ne moram.

Cijene ni ne moram spominjati. Kad bih preko firme uzeo, 660 eura ispadne 7900XT u alternate.de. Moguće da negdje ima i za manje.

E sad stvarno, kad kupuješ preko firme . Pa mislim ono, najbolje da on proda svoju RX 7900XT za 500€, ja svoju za 300€, a ovi sa RTX 3080 za 450€ i više (naravno bez garancije).

Hebeno.

tomglo sri 8.5.2024 12:42
MasterOfDisaster kaže...
tomglo kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Samo ti kupi u Njemačkoj, nema frke, ja osobno sve što je skuplje u RH uzimam, lakše tu riješim komplikacije nego vani. Znam da će te sada reći da je usluga vani bolja, ali osobno ne hvala. U RH nema RX 7900XT bez 900€.

 Pa ne znam baš. Manje sam komplikacija imao s rješavanjem problema vani i kraće sam čekao. Sve mrvicu veće vrijednosti kupujem vani od kad smo ušli u EU.

Kod mene je baš obrnut stav od tvojeg. Izbjegavam kupiti kod nas ako baš ne moram.

Cijene ni ne moram spominjati. Kad bih preko firme uzeo, 660 eura ispadne 7900XT u alternate.de. Moguće da negdje ima i za manje.

E sad stvarno, kad kupuješ preko firme . Pa mislim ono, najbolje da on proda svoju RX 7900XT za 500€, ja svoju za 300€, a ovi sa RTX 3080 za 450€ i više (naravno bez garancije).

Hebeno.

 Moj komentar se odnosio na tvoj osvrt oko kupovanja iz Njemačke. Govorim ti o kupovanju izvana generalno. Nema ekonomske računice uzet nešto kod nas. Znaš dobro na što sam mislio. Kaj se pjeniš odmah.

Uzeo je moj brat 6950XT za 570 eura prije par mjeseci rabljenu tu s foruma. Imaš dobru cijenu.

itomic009 sri 8.5.2024 14:09
MasterOfDisaster kaže...
tomglo kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Samo ti kupi u Njemačkoj, nema frke, ja osobno sve što je skuplje u RH uzimam, lakše tu riješim komplikacije nego vani. Znam da će te sada reći da je usluga vani bolja, ali osobno ne hvala. U RH nema RX 7900XT bez 900€.

 Pa ne znam baš. Manje sam komplikacija imao s rješavanjem problema vani i kraće sam čekao. Sve mrvicu veće vrijednosti kupujem vani od kad smo ušli u EU.

Kod mene je baš obrnut stav od tvojeg. Izbjegavam kupiti kod nas ako baš ne moram.

Cijene ni ne moram spominjati. Kad bih preko firme uzeo, 660 eura ispadne 7900XT u alternate.de. Moguće da negdje ima i za manje.

E sad stvarno, kad kupuješ preko firme . Pa mislim ono, najbolje da on proda svoju RX 7900XT za 500€, ja svoju za 300€, a ovi sa RTX 3080 za 450 i više (naravno bez garancije).

Hebeno.

 Ne moraš 300, ja uzimam i za 350€ 

El Torro čet 9.5.2024 14:33

Ja sam reklamirao svoju XFX 6750 XT kupljenu na Amazon de (prodavac NR INFO, portugalci) i uredno je zamijenili. Jedino vrijeme cekanja je bilo dok je graficka bila u tranzitu. Sve ostalo kao po loju i nula dodatnih troskova s moje strane.